Здравей Гост

Каква е точната дата- Украйна?

• 170 Отговора
  • 31631 Прегледи
Re: Каква е точната дата- Украйна?
« Отговор #140 -: Март 04, 2014, 03:02:09 pm »
Абе Нериле, няма независими в световната икономика, обратното би било утопия  ;)
Има една държава бедна от към ресурси, с планини и без море...Швейцария се казва ;)
Но какво да ти кажа, все некой умник ще се намери да каже, да де ама те с граница с еди кои си държави...
Еми на нас какво ни пречи?
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #141 -: Март 04, 2014, 03:06:18 pm »
А когато един които от русофил( учил в русия и от там ги намразва неистово)...та същият като е бил премиер на България курса лев франк е бил 1:1...Само, че Фердьо, дедото на Семеон дето щеше да ни оправи за 800 дни, реши да целува руска ръка и го махнаха...Знаеш ли кой е бил този премиер?
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #142 -: Март 04, 2014, 03:07:02 pm »
Има една държава бедна от към ресурси, с планини и без море...Швейцария се казва ;)

Швейцария не беше ли една от офшорните държави?

Навремето имаше изказвания България да става "Швейцария на Балканите", ама виждаш какво става... :))

Там е проблемът на българския народ, че все гледа навън и чака някой отвън да го "оправи". :)

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #143 -: Март 04, 2014, 03:12:09 pm »

Швейцария не беше ли една от офшорните държави?

Навремето имаше изказвания България да става "Швейцария на Балканите", ама виждаш какво става... :))

Там е проблемът на българския народ, че все гледа навън и чака някой отвън да го "оправи". :)
Очевидно не знаеш, кой е бил този премиер..Стефан Стамболов се е казвал...
Тезата ми е тотално друга...Относно русия и има малумници които защитават и подкрепят човека, който продаваше оръжие на чеченци и да казва, че е християнин и как не били руски войници, а некакви дето си купили униформи(сега го прочетох)...Какво да ти кажа
Лили, нормално е да се взима пример от държави с нашата площ и брой население...Швейцария е пазила неутралитет и само един кантон е бил офшорка..Цуг се казва, не е цялата държава ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #144 -: Март 04, 2014, 03:13:43 pm »

Естествено, че не зная, защото просто не ме интересува.  ;)
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #145 -: Март 04, 2014, 03:14:37 pm »

Ами отговор на питането ти беше ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #146 -: Март 04, 2014, 03:17:40 pm »

Когато за теб една държава е нещо повече от територия, едва тогава би проявил по-задълбочен интерес към нейната история.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #147 -: Март 04, 2014, 03:20:17 pm »

Когато за теб една държава е нещо повече от територия, едва тогава би проявил по-задълбочен интерес към нейната история.
русия ли визираш?

*

Lillie

• 30532
« Отговор #148 -: Март 04, 2014, 03:21:32 pm »
Не само, визирам двете страни на барикадата.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #149 -: Март 04, 2014, 03:23:04 pm »
Не само, визирам двете страни на барикадата.  ;D
Ами и за САЩ и русия съм чел достатъчно, повярвай ми...не знам, в каква връзка ми го казваш...
Мисля фактите, които посочих и за двете държави са коректни и точни...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #150 -: Март 04, 2014, 03:28:50 pm »
Например аз не съм запозната с подробностите от вашата история - извън това, което навремето учехме по специалността и беше свързано повече с духовната и материалната култура, отколкото с фактология. Човек може да живее в чужда държава, да проявява толерантност към по-различния манталитет, но да не се интересува от историческото й наследство.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #151 -: Март 04, 2014, 03:34:37 pm »
Например аз не съм запозната с подробностите от вашата история - извън това, което навремето учехме по специалността и беше свързано повече с духовната и материалната култура, отколкото с фактология. Човек може да живее в чужда държава, да проявява толерантност към по-различния манталитет, но да не се интересува от историческото й наследство.
Точно с тебе нямам намерение да споря. Виж, ако беше от онези малумници дето не мислят,..С кеф...
Казах си мнението, дадох и факти...Ако искаш ги приеми, ако искаш недей. Аз винаги съм уважавал чуждото мнение и чужденци дори и мангалите.
За мен човек е или точен и умен или не...А в 21ви век да се дават квалификации на база кой от къде е, каква му е сексуалността, и какъв цвят на кожата има...Малко назадничаво ми звучи

*

Lillie

• 30532
« Отговор #152 -: Март 04, 2014, 03:37:04 pm »
А в 21ви век да се дават квалификации на база кой от къде е, каква му е сексуалността, и какъв цвят на кожата има...Малко назадничаво ми звучи

И на мен...

Но къде съзираш спор?  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #153 -: Март 04, 2014, 03:38:51 pm »
А в 21ви век да се дават квалификации на база кой от къде е, каква му е сексуалността, и какъв цвят на кожата има...Малко назадничаво ми звучи

И на мен...

Но къде съзираш спор?  ;D
По скоро, че се засягаш може би от писанията ми за ръшаните...
А не искам точно с теб да се дърпам...А както знаеш, не е да не обичам да коплексирам малумниците с мнението ми и изказванията ми...с кеф го правя ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #154 -: Март 04, 2014, 03:41:53 pm »
А както знаеш, не е да не обичам да коплексирам малумниците с мнението ми и изказванията ми...с кеф го правя ;)

И аз, пък който се върже  ;D

Що да се засягам - да не мислиш, че гърнето, на което гордо сте възседнали, мирише по-малко?  :blink:

А и днес благодарение на нашия с тебе диалог се генерира активност във форума, така че и в спора има положителна страна.  :blink:

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #155 -: Март 04, 2014, 03:50:41 pm »
А както знаеш, не е да не обичам да коплексирам малумниците с мнението ми и изказванията ми...с кеф го правя ;)

И аз, пък който се върже  ;D

Що да се засягам - да не мислиш, че гърнето, на което гордо сте възседнали, мирише по-малко?  :blink:

А и днес благодарение на нашия с тебе диалог се генерира активност във форума, така че и в спора има положителна страна.  :blink:
Ххаххахаахахахах
по това си приличаме, че обичаме да пукаме канчетата на комплексарите.
Лил, нека активноста във форума да бъде аргументирана и не на всяка цена различното мнение да бъде възприемано, като агресия.
Все пак аргументите и то точните, а не друго бъде активността и тн..;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #156 -: Март 04, 2014, 03:52:11 pm »

Какъвто си ми продуктивен, вземи създай нова астрологична тема, да има къде да се аргументираме  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #157 -: Март 04, 2014, 03:56:34 pm »

Какъвто си ми продуктивен, вземи създай нова астрологична тема, да има къде да се аргументираме  ;D
За вноса и износа на магданоза например ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #158 -: Март 04, 2014, 03:59:18 pm »

Стига с това политиканстване, дай нещо астрологично  :mellow:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #159 -: Март 04, 2014, 04:00:38 pm »

Стига с това политиканстване, дай нещо астрологично  :mellow:
Ти ми знаеш натала, защо според теб ненавиждам русия и се кефя на САЩ?
Има ли аспекти които показват астрологично ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ И НЕ ХАРЕСВАМЕ ДАДЕНА ДЪРЖАВА?