Здравей Гост

Да се върне софийското жителство!

• 1107 Отговора
  • 105224 Прегледи
*

Yaya

• 2265
Re: Да се върне софийското жителство!
« Отговор #1080 -: Февруари 21, 2014, 04:02:43 pm »
Нерил, дръж се така, че да те уважават жените, а не да бягат от теб.

Ако някоя ти е отказала, с нищо до момента не си я накарал да съжалява за това си решение. Ама нали е провинциалистка, селямсъз и прочие, може би затова те е отрязала. Не разбира какво богатство е изтървала в твое лице, но нали си е проста  ;D

Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

« Отговор #1081 -: Февруари 21, 2014, 04:03:49 pm »
Нерил, дръж се така, че да те уважават жените, а не да бягат от теб.

Ако някоя ти е отказала, с нищо до момента не си я накарал да съжалява за това си решение. Ама нали е провинциалистка, селямсъз и прочие, може би затова те е отрязала. Не разбира какво богатство е изтървала в твое лице, но нали си е проста  ;D
Коя ме е отрязала??? Какво общо има това с теб..?????
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1082 -: Февруари 21, 2014, 04:05:23 pm »
Не знам пиле, защо реши, че има общо с мен?  :rolleyes:  :rolleyes: Гузен негонен бяга...

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

« Отговор #1083 -: Февруари 21, 2014, 04:06:08 pm »
Не знам пиле, защо реши, че има общо с мен?  :rolleyes:  :rolleyes: Гузен негонен бяга...
Ами пиле, аз с теб не се занимавам ама взимаш отношение...Не разбирам..?
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1084 -: Февруари 21, 2014, 04:09:25 pm »
Тва е публичен форум и случайно е астрологичен форум.
Мога да си взимам отношение където си искам, ако теб те е заболяло, като са те ритали, ходи да си ближеш раните. Ама да обиждаш хората  ;D Е тук те не са ти виновни за комплексите, човече.

Ти всеки ден се закачаш тематично, човек. Всяка закачка има отношение с тема от предишния ден. А темата знаеш къде да я намериш.

Направи така, че някоя да съалява, че те изтървяла. Хайде, постоянно казваш, че можеш. Дай да те видим.

А Шопенхауер

« Отговор #1085 -: Февруари 21, 2014, 04:13:45 pm »
Тва е публичен форум и случайно е астрологичен форум.
Мога да си взимам отношение където си искам, ако теб те е заболяло, като са те ритали, ходи да си ближеш раните. Ама да обиждаш хората  ;D Е тук те не са ти виновни за комплексите, човече.

Ти всеки ден се закачаш тематично, човек. Всяка закачка има отношение с тема от предишния ден. А темата знаеш къде да я намериш.

Направи така, че някоя да съалява, че те изтървяла. Хайде, постоянно казваш, че можеш. Дай да те видим.
Ама точно тук не знам за коя да карам да съжалява...не разбирам какви са тея глупости...
А колкото до комплексите ми...хахахахаххахахахахахаха
Само хората тук ми го пишат, никъде другаде...ако други ми го бяха казали, щях да се замисля, ама точно от тук...Няма как..:)
Пак не разбрах какво теб те касае, след като теб точно съм уважавал и не съм наричал никак...а днес станах комплексар...Добре..:)

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1086 -: Февруари 21, 2014, 04:16:37 pm »
Отлично знаеш защо.
И без да обиждаш хората. Не говори добре за теб.

А Шопенхауер

« Отговор #1087 -: Февруари 21, 2014, 04:23:40 pm »
Отлично знаеш защо.
И без да обиждаш хората. Не говори добре за теб.
Ами не знам, наистина...сериозно ти говоря...ако има нещо давай направо..:)
А как АЗ се държа с хората мисля си е моя работа....и след като теб не съм нарекъл с лоши думи не виждам проблем...;)

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1088 -: Февруари 21, 2014, 04:27:06 pm »
Ти винаги не виждаш проблем и после се чудиш откъде ти идват проблемите  ;D

А Шопенхауер

« Отговор #1089 -: Февруари 21, 2014, 04:28:54 pm »
Ти винаги не виждаш проблем и после се чудиш откъде ти идват проблемите  ;D
Аз нямам проблем с теб, но ти май имаш...не знам, защо обаче...твоя си работа...:)

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1090 -: Февруари 21, 2014, 04:32:08 pm »
Така, като гледам, не съм само аз... Само Лили ти уйдисва на акъла. От целия форум  :19:

А Шопенхауер

« Отговор #1091 -: Февруари 21, 2014, 04:33:10 pm »
Така, като гледам, не съм само аз... Само Лили ти уйдисва на акъла. От целия форум  :19:
Теб лично какво те касае мнението на другите за мен не разбрах само?

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1092 -: Февруари 21, 2014, 04:34:26 pm »
Теб лично какво те касае мнението на другите за мен не разбрах само?

Нерил, ..........

Продължи изречението както на теб ти хареса  ;)

А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #1093 -: Февруари 21, 2014, 04:34:35 pm »
Уйдисвам, щото обичам шеги и закачки, просто влизам в тона  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #1094 -: Февруари 21, 2014, 04:35:53 pm »
ЯЯ бивши и нстоящи гаджета не са били толкова загрижени за мен...не разбирам, на какво дължа тази чест.
Пределно благодаря, ама не може ли да си насочиш усилията другаде?

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1095 -: Февруари 21, 2014, 04:48:36 pm »
О, Лили, би било чудесно да срещнеш човек с чувство за хумор и да му влезеш в тона. Но обиди, квалификации...

Нерил, уклон на насоките ми няма да даваш. Нито съм ти настояща, нито съм ти бивша. И пази боже, казах ти. Пази боже да си бях легнала с теб. Един мъж трябва да се държи като мъжкар. А, и не си мисли, че ти оказвам чест  ;D

Аз излизам от темата, изпростя ми. А трябваше да е провокативна и интересна.

А Шопенхауер

« Отговор #1096 -: Февруари 21, 2014, 04:57:10 pm »
О, Лили, би било чудесно да срещнеш човек с чувство за хумор и да му влезеш в тона. Но обиди, квалификации...

Нерил, уклон на насоките ми няма да даваш. Нито съм ти настояща, нито съм ти бивша. И пази боже, казах ти. Пази боже да си бях легнала с теб. Един мъж трябва да се държи като мъжкар. А, и не си мисли, че ти оказвам чест  ;D

Аз излизам от темата, изпростя ми. А трябваше да е провокативна и интересна.
Мацо, аз не съм те виждал и не те познавам освен от форума, за да съм искал да лягам с теб...За какво ми говориш не разбирам????

*

Yaya

• 2265
« Отговор #1097 -: Февруари 21, 2014, 05:07:39 pm »
Прав си. Не се познаваме.  ;D ;D ;D ;D
Защо тогава ми пишеш във фейса, след като ме ънфрендна?  ;)

А Шопенхауер

« Отговор #1098 -: Февруари 21, 2014, 05:12:01 pm »
Ами не знам, Сатурн е в Уран..:)
Майко мила, всикчко ми се е случвало ама само полтъргайст не са ме наричали...
Гей, престъпник, жиголо,лихвар, ТВ водещ,актьор, бивш затворник...
Ама полтъргайст не
Май нещо се случва и аз не разбирам какво...

« Отговор #1099 -: Февруари 21, 2014, 05:58:31 pm »
Може да съм всякакъв, но никога не съм давал подробности с коя дали съм бил, дали не...дали съм си писал дали не, дали съм спал дали не...защото мисля, че не е работа на никой да го занимавам...
А истината с коя какво и защо и дали съм правил, си я знам АЗ и не мисля че касае хората.
Може и комплексар да съм от тази гледна точка, не знам :)
Аз мисля да изпъвам по живот...Петък вечер е...пожелавам ви приятен уикенд...;)

ПП. Живота е кратък, живейте го...не се занимавайте с глупости..:)))
Viva la vita ;)