Здравей Гост

Общи астрологични въпроси

• 508 Отговора
  • 100554 Прегледи
*

Lillie

• 30532
Re: Общи астрологични въпроси
« Отговор #500 -: Юни 02, 2014, 02:07:38 pm »
Мина отдавна, Луната е в 6-ия градус на знака. Миналата година по това време направо се търкалях и цяло лято бях така, започнах да смъквам рязко наесен.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #501 -: Ноември 13, 2014, 07:57:07 pm »
Моля помагайте преди да съм се влюбила :)  Харесах си мъж със Слънце в Овен, Венера във Водолей, Луна в Стрелец и Марс в Риби.  Май е крайно неподходящ за мен - Луна съвпад Венера в Скорпион, Марс в Козирог, Слънце в Дева и АЦ Водолей. Какво мислите? Дали е много непостоянен, свободолюбив?  :blink:

*

Londa

• **
  • 561
« Отговор #502 -: Март 03, 2015, 04:28:16 pm »
Здравейте,

Най-вероятно ще ми правят операция на щитовидната жлеза.
Интересува ме какво трябва да гледам за подходяща дата?
Луната да не е в Телец, след Новолуние ли да бъде?..Имате ли някаква идея?

« Отговор #503 -: Април 05, 2015, 03:03:25 pm »
Здравейте!  :blink:
Отдавна не съм се включвала във форума.  :rolleyes: Вече понапреднах в изучаването на западната астрология, дори и скоро се консултирах с астролог.
Скоро в България ще идва индиец, който се занимава с ведическа астрология и ще дава консултации, но понеже нищо не разбирам от ведическа астрология, искам да ви попитам има ли разминавания между ведическата и западната и дали според вас си заслужава такава консултация?

Благодаря!

« Отговор #504 -: Ноември 24, 2016, 11:05:12 am »
Тук всичко,което смятате , че Ви интересува и вълнува на астротема би било добре да намери място.
Ще го закърфича...,за да се вижда и който иска да пита, които иска да отговаря... :P

« Отговор #505 -: Ноември 24, 2016, 11:07:37 am »
Здравейте! Имам един хорарен въпрос към вас. Заинтересован ли е мъжът,в който съм влюбена ,от мен?  10.58ч. Гр. Бургас, 24.11.2016. Благодаря ви!☺

« Отговор #506 -: Януари 27, 2017, 01:48:08 am »
Много Ви моля за съдействие и помощ
Предстои ми първа среща с мъж. Общували кме само във фейсбук и по телефон. Решихме, че се харесваме (само от снимки) и че имаме общи желания за брак и деца. Мислехме да се видим тази събота (28.01.2017), но преди малко прочетох, че на новолуние първа среща не е препоръчителна. Според таблицата за първи срещи най-добре би било това да стане във Втора лунна фаза. Кога се пада това като период? Незнам...иска ми се да е искренна и дълготрайна връзка със страст и любов:)) Всеки би го желал за себе си. Той е Овен аз Риби. Кажете ми дата за 1ва среща, много Ви моля..
Който разбира от това...
Сърдечно благодаря!

« Отговор #507 -: Май 29, 2017, 07:06:30 pm »
Искам да попитам кое в Натала показва дали даден човек може да спечели награда от конкурс, демек как да се разбере дали има рожден потенциал за това? Примерно ако се гледа 11-ти дом (така си мисля) спрямо 1-ви. Как да тълкувам опозицията на Управителя на първи спрямо управителя на 11-ти? Ако изобщо това са правилните управители...
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

« Отговор #508 -: Ноември 02, 2020, 11:00:18 pm »
Не знам дали тук е мястото на този въпрос, като гледам темата не е много активна. Аз не пиша много във форуми, затова може би не съм много ориентирана, макар че доста често чета от тях. Но не намерих никаде другаде инфо. Та въпроса ми е: в соларна карта изгряващите планети само соларни ли са или могат да бъдат и натални ако попадат в първи соларен?