Здравей Гост

Идеи за прически и грим

• 140 Отговора
  • 28248 Прегледи
Re: Идеи за прически и грим
« Отговор #100 -: Юли 19, 2013, 05:13:56 pm »
Аз пък искам да имам къща на село. Да е близо до града,представя си я малко след него...С голям двор,басейн и с приятни и възпитани хора за съседи  :blink:
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

« Отговор #101 -: Юли 19, 2013, 05:22:27 pm »
Не ми се ще да урочасвам нещата,но не вярвам да се задейства-Козирог е на куспидата му  :blink:

« Отговор #102 -: Август 10, 2013, 10:42:46 am »
Внимавай с тези люти чушки, да не направиш беля...

« Отговор #103 -: Август 10, 2013, 02:52:31 pm »
Тва е то, Овните сте адски упорити ;D ...

« Отговор #104 -: Януари 23, 2014, 03:02:01 pm »
Днес си лакирах ноктите така по случай Рождения ми ден утре  :P Малко е детинско,но ми носи настроение... :P

« Отговор #105 -: Януари 23, 2014, 03:14:58 pm »
А това ми бяха Коледните Нокти... :rolleyes:

« Отговор #106 -: Януари 30, 2014, 04:17:39 pm »
Може ли някой да ми препоръча добър гримъор в Пловдив?  :rolleyes:

« Отговор #107 -: Февруари 07, 2014, 03:54:30 pm »
Обмислям да си купувам комплект за кола маска-вярвят около 50 лева със всичко.Но се чудя дали е възможно сам човек да си прави по-трудно достъпните места  :-\  За 2 месеца давам тези пари за козметик,така че комплекта си го избивам за 2 месеца.Самите пълнители струват около 3 лв за 100 мл,а един пълнител ще го ползвам 2 месеца.Страшно е изгодно.

« Отговор #108 -: Февруари 07, 2014, 03:57:54 pm »
Джъст,струва си комплекта.Аз съм много доволна,но моя не е от нета-взех си го от Пловдив,от магазин "Елитис" на центъра.

http://elitis.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4-%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2

« Отговор #109 -: Февруари 07, 2014, 04:01:03 pm »
Аз досега винаги съм ходела на козметик,но от 2 месеца сама започнах да си дърпам мустака.Първоначално ми се стори бая сложно и все се доускубвах с пинсетата,но последните 2 пъти се справих отлично и май му схванах цаката. Но как ще виждам посоката на растежа на косъма на по-трудно достъпните места-като ръцете отзад например? Колко струваше твоя комплект?  :rolleyes:

« Отговор #110 -: Февруари 07, 2014, 04:03:25 pm »
Нямам спомен за точната цена,взех доста консумативи за около 60-80лв.Изгодно е. :rolleyes:

« Отговор #111 -: Февруари 21, 2014, 03:10:10 pm »
Писах ти за маникюра понеже цената е супер,ако проявяваш интерес  :P

*

Yaya

• 2265
« Отговор #112 -: Февруари 21, 2014, 03:14:11 pm »
Ще си поговорим, като се видим на кафе  ;) Моята ми взима 20 за геллак. Аз имам хубав и твърд нокът, не си изграждам. По-скоро нося къса плочка. По принцип правя някакъв френски, за да е по-бизнес, но сега реших да е тъмен. Снимката сатна малко бледа и не се вижда, но е точно патладжанен цвят.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

« Отговор #113 -: Февруари 21, 2014, 03:16:10 pm »
Аз също не изграждам. С гел съм върху естествен нокът  :P Твоето е Шилак май  :blink:

*

Yaya

• 2265
« Отговор #114 -: Февруари 21, 2014, 03:20:56 pm »
Не, някаква Класира. Италиански били. Но е на принципа на ши.
Кат опочна да рисувам нещо, и ми идва нагоре. Ти при коя ходиш? Моята е в квартала, до Еконт. Да ти кажа, доволна съм.

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Yaya

• 2265
« Отговор #115 -: Февруари 21, 2014, 03:51:52 pm »
Джъст, купи ли си комплект за кола маска? Защо не си вземеш епилатор, мисля, че е по-добре :rolleyes:

А Шопенхауер

*

Yaya

• 2265
« Отговор #116 -: Февруари 22, 2014, 09:45:08 am »
Ladies, открих нов парфюм в Beauty zone - http://bg.strawberrynet.com/perfume/chloe/love--chloe-eau-florale-eau-de/150100/#DETAIL
Нов е за мен. Много ми харесва, поръчала съм го и до около 3-4 седмици ще дойде. Не смея да купя нещо от България, а нямам търпение докато ида във Франция. Досега бях с Chanel Chance - розовия, но ми дойде вповече, че го ползвам от над 1г. А имам съвсем нов 150мл от него. :-X

А Шопенхауер

« Отговор #117 -: Февруари 22, 2014, 04:21:17 pm »
Джъст, купи ли си комплект за кола маска? Защо не си вземеш епилатор, мисля, че е по-добре :rolleyes:
Имам епилатор на Филипс,но го ползвам само за крака,от него излизат много подкожни косми.

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #118 -: Февруари 22, 2014, 04:35:46 pm »
Не,че тук е темата,ама щом и за косми говорим...да ми препоръчате тампони?Не за грим де..Реших да зарязвам дамските превръзки,но не зная с кои тампони да гии сменя.Малко съм чувствителна отдолу и се чудех дали да започна с тампони за девствени-най-малкият размер..и да прогресирам.. :-[

« Отговор #119 -: Февруари 22, 2014, 04:43:19 pm »
Не,че тук е темата,ама щом и за косми говорим...да ми препоръчате тампони?Не за грим де..Реших да зарязвам дамските превръзки,но не зная с кои тампони да гии сменя.Малко съм чувствителна отдолу и се чудех дали да започна с тампони за девствени-най-малкият размер..и да прогресирам.. :-[
;D ;D ;D