Здравей Гост

Раздвижване

• 5 Отговора
  • 776 Прегледи
Раздвижване
« -: Септември 06, 2018, 02:18:34 pm »
Привет на всички ветерани  :P,

форума изглежда малко запустял. Това, за което се регистрирам отново след няколко години в затишие, е впечатлението, с което транзитен Юпитер ме оставя. Като най-висока планета с положителни аспекти към натални Венера/Плутон във 2ри дом, очаквах транзита му през тях да заформи положителни изменения в които и да било сфери. Но ето вече подминава и едва сега взимам рисковани решения в професионален аспект (Юпитер не се слави като бавно действаща планета).
По време на точния аспект бях на красива ваканция, от която реших да препрограмирам мислите си, за да бъдат осеяни с искри и пастелни цветове  :rolleyes: Това е дълъг процес, затова ако има ефект, ще дойде най-рано през есента  ;D
За съжаление изгубих и значим за мен човек, пак по същия този период. Не е окончателно, но натам вървят нещата.

Нека тази темичка е за положителните аспекти (бавни транзити, прогресии) и успяхте ли да ги "сбъднете" по време на тежките ретроградности тази година.

:blink: :blink:

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Раздвижване
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2018, 12:52:35 am »
Привет на всички ветерани  :P,

форума изглежда малко запустял. Това, за което се регистрирам отново след няколко години в затишие, е впечатлението, с което транзитен Юпитер ме оставя. Като най-висока планета с положителни аспекти към натални Венера/Плутон във 2ри дом, очаквах транзита му през тях да заформи положителни изменения в които и да било сфери. Но ето вече подминава и едва сега взимам рисковани решения в професионален аспект (Юпитер не се слави като бавно действаща планета).
По време на точния аспект бях на красива ваканция, от която реших да препрограмирам мислите си, за да бъдат осеяни с искри и пастелни цветове  :rolleyes: Това е дълъг процес, затова ако има ефект, ще дойде най-рано през есента  ;D
За съжаление изгубих и значим за мен човек, пак по същия този период. Не е окончателно, но натам вървят нещата.

Нека тази темичка е за положителните аспекти (бавни транзити, прогресии) и успяхте ли да ги "сбъднете" по време на тежките ретроградности тази година.

:blink: :blink:

Типично по Юпитер. Очакване за експанзия и разширение.
Той е дал събитие свързано с //красивата ваканция // :blink: .

Събития без дирекции и прогресии трудно остават значими следи. Само един транзит на Юпитер не може да даде онова което очакваш. Може обаче да те подхлъзне.

Причина поради която обожавам ведите е че ако за теб Юпитер не е функционален бенефик по-често си оставаме с очакването. :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #2 -: Октомври 20, 2018, 11:48:51 am »
Благодаря за поста, Марая :)
Пак с известно закъснение, взех 2ро място и медал от екстремно спортно състезание, което бих свързала с Юпитер. Ще погледна прогресиите и дирекциите.
Съвсем не съм от тези, които чакат астро аспекти да им кихнат успеха. Достатъчно дейна съм в това отношение :P
От години не си поглеждах транзитите и когато един ден го направих, видях, че ненадейно Юпитер "ме минал" хах
Но гледайки позицията му и връзката с 2ри дом, мислех, че проявлението ще бъде мащабно, много различно и внезапно. В действителност внезапните промени и решения при мен се случват на всеки 1-2 години, затова може и той да е дал, но аз да не съм оценила хаха
А темата е създадена поради носталгията ми по форума, надявам се не съм оспамила много.

*

Марая

• 28282
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2018, 12:27:08 pm »
Благодаря за поста, Марая :)
Пак с известно закъснение, взех 2ро място и медал от екстремно спортно състезание, което бих свързала с Юпитер. Ще погледна прогресиите и дирекциите.
Съвсем не съм от тези, които чакат астро аспекти да им кихнат успеха. Достатъчно дейна съм в това отношение :P
От години не си поглеждах транзитите и когато един ден го направих, видях, че ненадейно Юпитер "ме минал" хах
Но гледайки позицията му и връзката с 2ри дом, мислех, че проявлението ще бъде мащабно, много различно и внезапно. В действителност внезапните промени и решения при мен се случват на всеки 1-2 години, затова може и той да е дал, но аз да не съм оценила хаха
А темата е създадена поради носталгията ми по форума, надявам се не съм оспамила много.

Това идва  от нодалната ос при ведите , а в тропическата карта го дава Уран, ;)

носталгия... ;D по кое от форума?

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #4 -: Октомври 20, 2018, 03:14:25 pm »
Цитат на: Марая

[/quote

всички стари членове на форума, ти включително :)

*

Марая

• 28282
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2018, 10:42:29 pm »
Цитат на: Марая

[/quote

всички стари членове на форума, ти включително :)

Те старите не отидоха ли в други форуми? ;D Тук им беше неудобно и неуютно ;) ;D. Наскоро разбрах , че астроартиста го няма. :o
На лични съобщения други се изместиха на друго място...плюейки и храчейки тук...В ОБЩИ ЛИНИИ  :blink: като еди виц за борците навремето.

Вървят си двама борци по една селска улица и единия казал на другия:
Абе брато ще ти дам всичките си пари , ако изядеш ей това лайно и посочил яко кравешко ако.
Замислил се другия и рекъл :- Давай. ;D
Изял лайното обаяе го хванало яд и взел , че казал на първия:
Брато давам ти моите и твоите ако ти изядеш ей това тлъстото.
Чудил се тоя ми ти борец , ама рекъл на акъла си , абе едно лайно ще го изям , ама ще си върна паричке.
И така до края на глухата улица прехвърляйки си парите изяли лайната... ;D

Който иска да заповяда и тук и тук..http://www.astroseer.net/index.php

Отворено е навсякъде. И стари и нови муцуни като емигранти се завръщат и списват повечето на лични...И се чудя защо?