Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Влюбена съм, объркана съм и ми е тежко - ще се радвам на помощ - синастрия  (Прочетена 88 пъти)

LoneWolf

• Новак
  • Публикации: 1

Здравейте,

Първо, извинете, че не се ориентирам добре и как се поства за синастрии - видях бележки от админите, че много от новите потребители бъркат...

Второ, консултирах се с астролог, опитах се да чета в интернет, нямам много опит в астрологията - насоките на астролога ме объркаха още повече; мисля, че имам известна вина в това, че не разбирах много обясненията... Всичко, което прочетох/намерих в интернет - за синастрия и композит - в едни ресурси се тълкува по един начин, в други - фаталистично, примерно и не можах да сглобя пъзела... Затова се обръщам към вас с последна надежда за яснота по вълнуващия ме въпрос или поне насока как да се оттърся от ситуацията.

Накратко: Влюбих се в мъж, който живее в друг град; комуникацията беше интензивна. Той е с асцендент и луна в Скорпион и чувствам, че има нужда от своята дистанцираност, обраност и резервираност. Това ми харесва, но с времето ( 8 месеца познанство), започнах да се обърквам. Чувствам, че ни е грижа един за друг и има потенциал за развитие в отношенията; в същото време ме преследва (и поради минал опит) чувството, че той просто си играе с мен.
Проблем: не мога да го изкарам от съзнанието си, не мога и да го притискам да ми дава отговори (какво представлявам аз за него...), ако той не е готов да ги даде.
Чувствам се блокирана, допускам, че проблемът (не) е само в мен, а може би той има неща, които трябва да си реши/преодолее/преживее, но не искам да се натрапвам и не знам какво да правя.
Да чакам или да приключа?
Само в моята глава ли е близостта между нас? Има ли взаимност?
Има ли шанс за връзка?
Даже вече не знам какво да гледам и къде да търся отговори. И асцендентът ми в Дева не ми прави нещата по-леки.....
Благодаря ви много!
Прикачвам синсатрия, аз съм вътрешния кръг, както и лист с аспекти.
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 09:48:21 pm от LoneWolf »
Активен