Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Гаден сън  (Прочетена 769 пъти)

dangerous88

• Новак
  • Публикации: 1
Гаден сън
« -: Април 09, 2014, 04:29:07 pm »

Сънувах че влизам в семейния бус аз и още няколко момичета и баща ми на седалката. В буса зад седалките имаше кабели и жици ,започваха от стената и завършваха до другата.  От левия край започваха кабелите като бяха подредени последователно от дебели до най- тънки. В дясната имаше тънки жици. Едно момиче искаше да се хване за жиците защото трябваше да направи  някакъв експеримент, беше нещо свързано със смъртта ...тя се хвана и затвори очи,не си спомням какво стана с нея. И аз да не остана по-назад, хванах се за жиците,затворих очи и всичко което виждах беше бял фон. После се озовах на друго място. Бях легнала на бял креват като в болница , с силно затворени очи,изплашена и незнаеща какво става (не знам къде го видях тоя креват като очите ми бяха затворени) усещах тялото ми неподвижно, като мъртво, само висшето ми аз което беше затворено в него се движеше с голяма лекота, усещах само него. Беше ме страх да мръдна и да отворя очи. Не знаех какво да правя, чаках някой по висш дух да дойде и да ми помогне , да ме опъти. Какво означава този сън?
Активен