Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Гадаене и подредби с обикновенни карти  (Прочетена 8005 пъти)

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
Активен

zvezdichka

• Новак
  • Публикации: 12
Re: Гадаене и подредби с обикновенни карти
« Отговор #1 -: Април 09, 2014, 12:20:46 pm »

Ето това е една от любимите ми подредби. Аз лично си гледам по два пъти на ден от нея  :-[ Подредбата не е моя!
Ще се опитам да ви обясня моята любима подредба.
Отделят се картите от 9 нагоре. Има си карта-сигнификатор,която отговаря на лицето,на което ще се гледа. Лично аз ги използвам така: за мъже под 30- Вале,над 30- Поп,за жени- Дами и вече самата карта се определя от външния вид на човека:
- с черна коса и тъмни очи/мургави хора- Пика
- с кестенява до руса коса и кафяви очи- Купа
- с тъмна/черна коса и светли или пъстри очи-Спатия
- с руса коса и светли очи- Каро

След като се отдели картата- сигнификатор,лицето разбърква картите толкова пъти, на колкото навършени години е, след това същото това лице взема картата- сигнификатор,обърната нагоре и цепи с нея тестето- ако е обвързано-с дясна ръка,а за необвързани-с лява.
Винаги обръщам внимание на кои карти цепи- тези карти са нещо като картата-дъно в Таро.
Вземат се картата-сигнификатор и  3 карти над нея.Не се обръщат картите,докато не се направи цялата подредба!
Картата-Сигнификатор се поставя в средата,едната карта се слага отляво-за сърцето,а другите две-отдясно- за мислите.
Картите се събират в една купчинка,като най-горната карта от купчинката се поставя над картата-сигн.
Картите се теглят разбъркано,т.е по интуиция,а не подред.
След това се започва - лицето,на което се гледа мисли за един мъж/може да не му казва името/ и тегли карта, която поставя горе вляво,след това за втори мъж- слага я до другата и за трети мъж-отново я слага до другите две.
След това мисли за жена,тегли карта и я слага горе вдясно,след това за 2ра жена и за 3-та- по същия начин.
След това се слага вляво/под 3те карти/-карта за обкръжението,под нея-за любовта.
След това- вдясно -под 3те карти- за това,което е било и под нея- за това,което ще бъде.
Най-отдолу се нареждат в ред от ляво надясно- карта за дома;за работа; свързана с дълъг път;свързана с кратък път;бъдеще.
Картата над картата-сигн се обръща последна,след абсолютно всички и показва това,което предстои на 100% на питащия,но е нещо,което ще го вълнува много...
След това картите се обръщат.
Остават 4 карти,които  се слагат там,където искате да знаете повече.
ЗНАЧЕНИЯ
9-КИ:
-9Спатия- кратък път
-9 Пика-мъка
-9 Купа- вести/ по-скоро тип "клюка"- ще чуете нещо за този човек от 3-о лице
-9 Каро- изненада
10-ки
-10Спатия - малка радост/ добро настроение
-10 Пика- дълъг път - излиза за хора,които са на път, предстои им такъв,а също и за такива,които живеят надалече от вас
-10 Купа- промени
-10 Каро-пари
ВАЛЕ
-Вале Спатия- показва пъстрооко момче/или кратко щастие
-Вале Пика - отказ- ще ви отправят предложение,което ще откажете, или на вас ще ви откажат/ или ще се откажете да направите нещо,което сте намислили
-Вале Купа - раздяла - при всички случаи показва раздяла/никога не ми е показвала човек/- от допълнителната карта се разбира с какво ще се разделите- с пари, с човек и т.н
-Вале Каро-среща - в 90% от случаите ми е показвала среща, рядко русо момче,което е по-малко от мен
Дама
-Дама Спатия-пъстроока жена
-Д Пика- жена с тъмна коса и тъмни очи/ или някаква истина ще научите
-Д Купа- кестенява жена/дори и тъмнокест,просто с коса,различна от черна/ или лицемерие
-Дама Каро-руса жена
ПОП
-Поп Пика - черен мъж /или враг
-Поп Спатия- пъстроок/ или ще получите съвет
-Поп Купа- запознанство /или кест. мъж/ на мен ми излиза в 90% от случаите като запознанство
-Поп Каро- рус мъж/ или високопоставена личност
АСО
-Асо Спатия- Секс,сватба,годеж,подарък
-Асо Пика- предложение- изгодно,което ще приемете или ще отправите и ще бъде прието
-Асо Купа- ЛЮБОВ
-Асо Каро-обаждане по тел,писмо,мейл и т.н,но вече лично,а не като хабер,новини.
Активен

zvezdichka

• Новак
  • Публикации: 12
« Отговор #2 -: Април 09, 2014, 02:54:38 pm »

Ето един сайт също много добър за любовни подредби!
http://www.guidedelavoyance.com/initiation-32-cartes,3.html

Ще се радвам,ако някой знае и сподели опита си с обикновени карти!
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #3 -: Април 10, 2014, 07:32:46 pm »

Ето един сайт също много добър за любовни подредби!
http://www.guidedelavoyance.com/initiation-32-cartes,3.html

Ще се радвам,ако някой знае и сподели опита си с обикновени карти!

В интерес на истината обикновенните карти никога не лъжат. По-скоро правилното им тълкуване е по-сложно...

ми..хайде етни едни карти,просто така без конкретен въпрос. За сигнификатор даа купа. :blink: ;)
Активен

DENEB ADIGE

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 130
« Отговор #4 -: Април 10, 2014, 08:56:05 pm »

.
« Последна редакция: Април 11, 2014, 01:08:12 pm от DENEB ADIGE »
Активен