Здравей Гост

За или ПРОТИВ секс на първа среща?

• 246 Отговора
  • 18909 Прегледи
Re: За или ПРОТИВ секс на първа среща?
« Отговор #40 -: Февруари 19, 2014, 03:19:31 pm »
ЯЯ тя ли ти сподели, че се пердаши или ти предполагаш, не разбрах?
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #41 -: Февруари 19, 2014, 03:23:03 pm »
Лил ЯЯ, тук става на дума за първа среща, а не за женени разведени и защо се е стигнало до там..;)
Моля виииии...

хайде и аз :)

точно от такъв секс, на първа среща, се получи най-силната и значима връзка за мен в живота (но не най-дългата) :) а после 1 година рев и сополи :)

а и го направих не защото ми харесва, а защото просто така бях решила - чак и той се учуди, ама се е чудел до след малко .... абе .. хубаво завърши, нищо че ревах после :)

затова, човек никога не знае какво го очаква.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #42 -: Февруари 19, 2014, 03:23:13 pm »
Аз знам, не предполагам. Знам кога, къде, знам, че не й пука за мъжа й, стига да я слуша там някъде  :blink: Като юрист, правя разлика между факти и презумпции.

Лиле, така е, не става въпрос за единия секс, но как да го обясниш на мъжете? Имам усещането, че в главата им е само секс. Че е важен, определено, ама не единствено.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

« Отговор #43 -: Февруари 19, 2014, 03:25:33 pm »
Аз знам, не предполагам. Знам кога, къде, знам, че не й пука за мъжа й, стига да я слуша там някъде  :blink: Като юрист, правя разлика между факти и презумпции.

Лиле, така е, не става въпрос за единия секс, но как да го обясниш на мъжете? Имам усещането, че в главата им е само секс. Че е важен, определено, ама не единствено.
Знаеш, кога къде и с кой сигурно? Странно...А сте били приятелки...Не е хубаво така да се говори, ама ти си знаеш
Лил ЯЯ, тук става на дума за първа среща, а не за женени разведени и защо се е стигнало до там..;)
Моля виииии...

хайде и аз :)

точно от такъв секс, на първа среща, се получи най-силната и значима връзка за мен в живота (но не най-дългата) :) а после 1 година рев и сополи :)

а и го направих не защото ми харесва, а защото просто така бях решила - чак и той се учуди, ама се е чудел до след малко .... абе .. хубаво завърши, нищо че ревах после :)

затова, човек никога не знае какво го очаква.
Точно така...мисля като теб и Лил...какво лошо има...в крайна сметка, най важното е да е безопасен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #44 -: Февруари 19, 2014, 03:26:09 pm »
Я секунда малко - секс на пръва среща или секс с непознат за една нощ?  ;D ;D ;D Че аз май се обърках...

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

« Отговор #45 -: Февруари 19, 2014, 03:27:02 pm »
След секс на първа среща ей такива неща могат да станат :
- Слънчице!
- Да, мечо?
- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?
- Разбира се, зайо!
- Благодаря ти, пиленце.
- Няма защо, златце.
- Обичам те, писе!
- И аз те обичам, пухчо!
- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали?

*

Lillie

• 30532
« Отговор #46 -: Февруари 19, 2014, 03:27:27 pm »
Че е важен, определено, ама не единствено.

Както казах, в една двойка липсва ли сексуална съвместимост, е голяма мъка. Но и добрият секс не е достатъчен, ако всичко останало куца - комуникацията с партньора, интелектуалният контакт, емоционалният синхрон и съпричастност, общите цели и интереси и т.н. Сигурно твърде много очаквам от една връзка, я да гледам само секса.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #47 -: Февруари 19, 2014, 03:29:47 pm »
Аз съм против. Трява да остане нещо и за втората среща, нали? ;D

От чисто биохимична точка не е надеждно. Противно на това, което повечето хора си мислят, допаминът е хормонът на очакването на щастието (удовлетворението), не на самото щастие. Ако всички карти бъдат свалени от самото начало, не остава много поле за фантазиране на мозъка. Оттам няма какво да държи нивата на допамин високи и човек бъзро "разлюбва" обекта на чувствата си. Трябва да има малко teasing, както се казва. Закачка, фантазия, блян. Това е част от чувството за влюбеност.
« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 03:35:36 pm от Mirabella »

*

Yaya

• 2265
« Отговор #48 -: Февруари 19, 2014, 03:30:02 pm »
Да, Нерил. То това не е голяма тайна... дори за мъжа й. А и ти дори мен няма как да засечеш, камо ли нея.

А Шопенхауер

« Отговор #49 -: Февруари 19, 2014, 03:32:02 pm »
Да се слуша Чайковски например ;)
Да, Нерил. То това не е голяма тайна... дори за мъжа й. А и ти дори мен няма как да засечеш, камо ли нея.
Не бе човек странно ми е как хора говорят за други и ги разнасят...аз не обичам така...в смисъл бих споделил, за някакви познати, но за хора с които съм бил или съм близък не бих разказвал...
Няма общо тук кой кого ще засече...питам само не може ли?

*

Lillie

• 30532
« Отговор #50 -: Февруари 19, 2014, 03:34:22 pm »
В интерес на истината секс на първа среща не съм правила, някак трудно си го представям.
Но имам приятелка, която се запознаваше с разни мъже по сайтове за запознанства. Имала е и такива срещи. Но преди първа среща на живо те така загряват в чата, че после направо правят уговорка за секс.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #51 -: Февруари 19, 2014, 03:35:05 pm »
Да се слуша Чайковски например ;)
Не бе човек странно ми е как хора говорят за други и ги разнасят...аз не обичам така...в смисъл бих споделил, за някакви познати, но за хора с които съм бил или съм близък не бих разказвал...
Няма общо тук кой кого ще засече...питам само не може ли?

Чайковски обикновено го оставям за след третата. Моцарт като за начало е по-добре. ;D
« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 03:51:27 pm от Mirabella »

*

Yaya

• 2265
« Отговор #52 -: Февруари 19, 2014, 03:35:45 pm »
За някои това е повод за гордост. Радват се да им разнасят похожденията. А ако няма кой, сами се хвалят.

Секса без обвързване, секса с непознати, секса без чувства, секса, секса... велики са тези, които правят секс  ;D ;D ;D

ПОСЛЕДНО:
Я секунда малко - секс на пръва среща или секс с непознат за една нощ?  ;D ;D ;D Че аз май се обърках...

А Шопенхауер

« Отговор #53 -: Февруари 19, 2014, 03:37:01 pm »
Абе, за хората, за които любов = секс, е така. Любов е секс плюс още много други неща.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #54 -: Февруари 19, 2014, 03:37:57 pm »
Чайковски обикновено го оставям за след третата. Моцарт като за начало е по-добре. ;D

Винаги съм си мечтала да правя секс на любимото ми парче. Но нсе не се е случвало, а и малко кратичко ще ми дойде. Трябва на repeat да го пусна предварително  :P

А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #55 -: Февруари 19, 2014, 03:38:37 pm »
Секса без обвързване, секса с непознати, секса без чувства, секса, секса... велики са тези, които правят секс  ;D ;D ;D

Човек ако прави нещо, което си струва и с когото си струва, няма да бие тъпан. :))
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #56 -: Февруари 19, 2014, 03:40:56 pm »

Човек ако прави нещо, което си струва и с когото си струва, няма да бие тъпан. :))

Абсолютно! Всичко останало са изкуствени начини за вдигане на самочувствието поради ниска самооценка...

А Шопенхауер

« Отговор #57 -: Февруари 19, 2014, 03:41:12 pm »

Точно е така, аз съм бил потърпевш от разни приказки и е ужасно, казвам ти Лил...
Уф, къв Чайковски къв Ходорковски бе лейдис????
Стегнете се малко, от Консерватория духовите инструменти са на почит...хахахахахаах

*

Lillie

• 30532
« Отговор #58 -: Февруари 19, 2014, 03:43:03 pm »
Точно е така, аз съм бил потърпевш от разни приказки и е ужасно, казвам ти Лил...

Почти не ми се е случвало да чуя жена да разнася такива подробности...
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #59 -: Февруари 19, 2014, 03:44:57 pm »
Преди имах първа среща с една...
И тя като се плесна в крака...Е видяхме се...и ми се усмихна, умилително сигурно...
И ми говори за класическа музика...
Втора среща нямаше...
Опитваше се да се прави на умна, сигурно...
В Планет бях и едвам я изтърпях...
Викам си леле колко си спрялааа, майко мила

Почти не ми се е случвало да чуя жена да разнася такива подробности...
Разнасят и още как...всичко си казват помежду си и на висок глас