Здравей Гост

За или ПРОТИВ секс на първа среща?

• 246 Отговора
  • 19937 Прегледи
Re: За или ПРОТИВ секс на първа среща?
« Отговор #240 -: Февруари 20, 2014, 09:49:12 pm »
Кефя се на намахани женки...

Особено ако ти кажат, че имаш нужда от издояване?  ;D
Сдърпахме се заради протогера...това е
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #241 -: Февруари 20, 2014, 09:50:38 pm »
Па за какво ми е шал, било то и от Тиер Мюглер?  ;D

Предпочитам ръчна изработка и от някое по-интересно място, може и от рептилска вълна.  :-[

Току виж уредил се въпросът — ако ми обръснеш гърба, гърдите, корема и туй-онуй друго, като едното нищо ще има за едно хипстърско шалче  ;D

« Отговор #242 -: Февруари 20, 2014, 09:52:17 pm »

Предпочитам ръчна изработка и от някое по-интересно място, може и от рептилска вълна.  :-[

Току виж уредил се въпросът — ако ми обръснеш гърба, гърдите, корема и туй-онуй друго, като едното нищо ще има за едно хипстърско шалче  ;D
Прошко бегай легаи стана 11 часа...айде лека нощ...и да си махнеш космете от носо ;)
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #243 -: Февруари 20, 2014, 09:52:21 pm »

Пък ако случайно не стигне, ще добавим и от моите задни части малко, напролет щях да ги кастря.  ;D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #244 -: Февруари 20, 2014, 09:53:07 pm »
Прошко бегай легаи стана 11 часа...айде лека нощ...и да си махнеш космете от носо ;)

На горшок и спать - нощното гърне ни зове  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #245 -: Февруари 20, 2014, 09:54:11 pm »
Това ли заслужаваме...за ттоплото и уютно място,което сме създали? :-[ :unsure:
Просто ме е срам...
Гледам нароени астрологични форуми...и нищо...Опити да го смачкат този много...,включително и вируси...ДА НЕ КОМЕНТИРАМ...,ЧЕ НЯКОИ ВЪРВЯХА И ОБЯСНЯВАХА КОЛКО Е ЗАРАЗЕН,ЗА ДА ДЪРПАТ ПОТЕНЦИАЛА НА ТОЗИ..
ГНУС МЕ Е!
ЯВНО НИКОЙ НЕ Е ДОРАСЪЛ ЗА УВАЖЕНИЕТО И ВНИМАНИЕТО...И НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА ПОГЛЕДНЕ ПО-ДАЛЕЧ ОТ НОСА СИ! :-X
Кой са тея лепилари?

*

astro

• 475
« Отговор #246 -: Февруари 20, 2014, 09:54:36 pm »

Това ли заслужаваме...за топлото и уютно място,което сме създали? :-[ :unsure:
Просто ме е срам...
Гледам нароени астрологични форуми...и нищо...Опити да го смачкат този много...,включително и вируси...ДА НЕ КОМЕНТИРАМ...,ЧЕ НЯКОИ ВЪРВЯХА И ОБЯСНЯВАХА КОЛКО Е ЗАРАЗЕН,ЗА ДА ДЪРПАТ ПОТЕНЦИАЛА НА ТОЗИ..
ГНУС МЕ Е!
ЯВНО НИКОЙ НЕ Е ДОРАСЪЛ ЗА УВАЖЕНИЕТО И ВНИМАНИЕТО...И НИКОЙ НЕ Е В СЪСТОЯНИЕ ДА ПОГЛЕДНЕ ПО-ДАЛЕЧ ОТ НОСА СИ! :-X