Здравей Гост

За или ПРОТИВ секс на първа среща?

• 246 Отговора
  • 18970 Прегледи
За или ПРОТИВ секс на първа среща?
« -: Февруари 19, 2014, 01:44:33 pm »
За или против сте, ама честно? Моля без моралистки изказвания за душата...
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Lillie

• 30532
Re: За или ПРОТИВ секс на първа среща?
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2014, 01:59:17 pm »
Ако това е целта на срещата, защо пък не?

Срещи има всякакви - има за по една вечер/нощ, има и срещи с ясни и конкретни намерения - да се прави секс с този човек.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #2 -: Февруари 19, 2014, 02:01:43 pm »
Еваларка ти правим Лил. Казваш нещата, как са. и аз така мисля.
Каквото и да си говориме секса е важен.В крайна сметка с някоя не мисля да си чета Идиот или Престъпление и наказание. Ако е това по добре кръжок да интереси да бъде!
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2014, 02:05:21 pm »
Когато има страст, желание и двамата се харесват, защо да се чака от куртоазия (“за да не ме помисли за к-ва“)? Както казах, има различни ситуации и срещи при различни обстоятелства, при някои етапът на ухажване доста се скъсява, при други партньорите се стремят малко повече да се опознаят преди да скочат в леглото.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #4 -: Февруари 19, 2014, 02:09:52 pm »
Ами как дойде, само ако знаеш от къде ми дойде тази мисъл ще паднеш. До офиса има едно кафе и отидох да си взема кафе и цигари. И там ги бъзикам девойките нещо и тн..
И имаше една клиентка с огромни млечни жлези...Подобни на тези на Марая, преди дето беше качила една снимка, ама огромни, като на шестокласник повтаряч главата....И от там ми дойде и реших да питам тук...

*

Yaya

• 2265
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2014, 02:10:32 pm »
Не мога да не се включа  ;D Аз съм против и не се смятам за прашасала антика.
Не ми идва отвътре да се разкрача на първия срещнат, предпочитам да има чувства, емоции, да си допаднем не само физически.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2014, 02:11:21 pm »
И имаше една клиентка с огромни млечни жлези...

И кво... Не й ли предложи да изпиете по една бозЪ?
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2014, 02:12:30 pm »
Не ми идва отвътре да се разкрача на първия срещнат, предпочитам да има чувства, емоции, да си допаднем не само физически.

Това са разсъждения на зряла жена.  :blink:

На по 20-годишна възраст всякакви глупости сме правили, сега обаче не съм сигурна дали бих направила същото, ако ми се отдаде такава възможност.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #8 -: Февруари 19, 2014, 02:13:04 pm »
И имаше една клиентка с огромни млечни жлези...

И кво... Не й ли предложи да изпиете по една бозЪ?
Абе глътнах си езика бе човек...загубих ума и дума...Питах момичетата, ква е що е ама нищо не знаеха...
Просто пояснявам, от къде ми хрумна това, за темата...

« Отговор #9 -: Февруари 19, 2014, 02:14:34 pm »
ЯЯ, като каза, че не си антика...Ако секса с някой не ти допадне, каквито и чувства да имате според мен става сериозен проблем...

*

Yaya

• 2265
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2014, 02:15:46 pm »

Това са разсъждения на зряла жена.  :blink:

На по 20-годишна възраст всякакви глупости сме правили, сега обаче не съм сигурна дали бих направила същото, ако ми се отдаде такава възможност.

Всички сме правили простийки, лошо няма. Така се израства. Поне не сме останали на онова ниво, че щяхме да сме дърти брантии  ;D
Но, знам ли... И все пак, ако се появи някой да ми вземе ума, дори и да ми се иска да му скоча на .... врата, може би ще стъпвам на пръсти, за да не се изложа  ;D

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Yaya

• 2265
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2014, 02:17:09 pm »
ЯЯ, като каза, че не си антика...Ако секса с някой не ти допадне, каквито и чувства да имате според мен става сериозен проблем...

Определено е огромен проблем. Но не ми се е случвало  ;) Късмет сигурно...

А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #12 -: Февруари 19, 2014, 02:17:16 pm »
Ако секса с някой не ти допадне, каквито и чувства да имате според мен става сериозен проблем...

Преди десетина години имах такъв проблем с голЕмата лИбов - всичко беше прекрасно, но в леглото - пълен провал. Според мен при една двойка има ли сексуална несъвместимост и проблеми в тази насока, отношенията трудно вървят, макар че все нещо може да ги свързва извън кревата.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #13 -: Февруари 19, 2014, 02:19:31 pm »
Ако секса с някой не ти допадне, каквито и чувства да имате според мен става сериозен проблем...

Преди десетина години имах такъв проблем с голЕмата лИбов - всичко беше прекрасно, но в леглото - пълен провал. Според мен при една двойка има ли сексуална несъвместимост и проблеми в тази насока, отношенията трудно вървят, макар че все нещо може да ги свързва извън кревата.
Необходимо, но не достатъчно условие бих казал аз!

*

Yaya

• 2265
« Отговор #14 -: Февруари 19, 2014, 02:19:52 pm »
Лили, каквото и да ги свързва, ако единият търси липсващото навън, не става. Много хора се сдобряват в леглото  ;) Бих казала, че в тази ситуация ще са вечно скарани  ;D

А Шопенхауер

*

Lillie

• 30532
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2014, 02:24:08 pm »
Много хора се сдобряват в леглото  ;) Бих казала, че в тази ситуация ще са вечно скарани  ;D

Имам една приятелка - омъжена, с дете, сега е бременна с второ.
Със съпруга й едва се понасят, все семейни скандали и дрязги, та според нея единственото място, където се разбират, е в леглото. Но според мен това няма да е вечно, защото по какъвто и начин да потушават напрежението чрез секса, съществуващите конфликти и проблеми все някъде ще ескалират, когато липсва една много важна съставка - духовен и емоционален синхрон, когато двама души просто не се разбират.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #16 -: Февруари 19, 2014, 02:25:25 pm »
Лил ЯЯ, тук става на дума за първа среща, а не за женени разведени и защо се е стигнало до там..;)
Моля виииии...

*

Lillie

• 30532
« Отговор #17 -: Февруари 19, 2014, 02:27:14 pm »
По въпроса ти вече се изказахме. Или искаш с повече аргументи?  ;D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #18 -: Февруари 19, 2014, 02:28:22 pm »
Лил ЯЯ, тук става на дума за първа среща, а не за женени разведени и защо се е стигнало до там..;)
Моля виииии...

Подкрепям. Тук си говорим за секс, не за връзки. Чук и чао.

Ама, Нерил, ти почна: "Ако секса с някой не ти допадне, каквито и чувства да имате според мен става сериозен проблем..."  ;D

Баси, само ние ли ще си говорим? Другите къде са?

А Шопенхауер

« Отговор #19 -: Февруари 19, 2014, 02:29:39 pm »
По въпроса ти вече се изказахме. Или искаш с повече аргументи?  ;D
Лил каква връзка има секса за една вечер с тази двойка дето не могат да се гледат?
ЯЯ тотално не разбирам какво твърди, че е против освен общи приказки...
ЯЯ имаш ли приятелки които са правили секс от 1ва среща и да са хепи или са ънхепи?
Лил, тези от 1ва среща ли са си легнали?