Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: перде  (Прочетена 1340 пъти)

iris_n

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 208
перде
« -: Февруари 16, 2014, 08:59:15 pm »

Здравейте,

Какво означава, ако на сън някой ви гледа втренчено през прозрачно перде? Разстоянието не беше съвсем малко, но аз ясно виждах от улицата как този човек, седнал на някаква маса (на масата имаше подредени прибори за повече хора - навярно някакво събиране), ме гледа втренчено през пердето, а пък аз се возех на каруца, на която имаше доста сено.
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
Re: перде
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2014, 10:53:02 pm »

Първо, грешно зададен е въпроса... няма готов примерен вариант като отговор на въпроса какво означава "някой да те гледа през перде" за да питаш какво означава точно това. Това не е "съновник" от типа ако "сънуваш въшки, ще се разболееш". Но пък бихме могли да предположим и да се опитаме да изтълкуваме конкретно този твой сън, имайки в предвид контекста и информацията, която си дала. Както и каквото и да ти кажа като тълкуване, не е сигурно, че съня ти означава точно това. Всеки има различно усещане и разбиране за различните символи, както и човек сам най-добре може да усети как да си изтълкува съня.

От това което споделяш за съня си, на мен ми звучи сякаш може би някой мисли за теб в скритите си мисли.. а може би човекът символизира аспект от теб самата, нещо скрито.. Може би в будния живот се чувстваш, сякаш някой "следи" всяко твое действие и си под наблюдение, проверяват те или те критикуват, липсва ти неприкосновеност, уединение. Не разбирам, той е бил в къща/апартамент/затворено пространство и те гледа през собствените си пердета - от вътре, а ти си отвън, на улицата? Освен това не казваш какви са усещанията от съня... това неприятно ли беше, натрапчиво, страх ли те беше...
Активен

iris_n

• Нов участник
  • *
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2014, 11:04:36 pm »

По-скоро в къща, която като че ли приличаше на механа. Странното беше, че дори през пердетата откъм улицата можех да видя какво има вътре, докато се возех в каруца със сено. Можех да видя всичко съвсем добре все едно в даден момент всичко се приближи до мен. Беше нощ. Когато видях този човек, изпитах по-скоро душевна болка и наведох глава надолу, стана ми неприятно. Минах два пъти и двата пъти той ме гледаше втренчено, беше седнал на масата, на която щеше да има събиране. Освен него обаче нямаше други хора.
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2014, 11:08:29 pm »

ами на мен ми звучи сякаш някой те осъжда, нещо, или човек от миналото може би, може да чувстваш вина
Активен

iris_n

• Нов участник
  • *
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2014, 11:11:58 pm »

Човекът ми беше познат, от много години не поддържам никаква връзка с него. По-интересното беше, че като че ли не ни деляха стени, а само пердета, когато всичко се приближи. Тези пердета хвърляха лека сянка върху лицето му и всичко около него и сега като се замисля, ми се струва, че бяха тюлени пердета.
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2014, 01:25:46 pm »

имаш проблем с доверието - към другите и към себе си. страхуваш се от близост.
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

iris_n

• Нов участник
  • *
« Отговор #6 -: Май 24, 2014, 01:24:17 pm »

Много е възможно!
Активен