Здравей Гост

Сайтът ми беше репортнат от антивирусната

• 12 Отговора
  • 1467 Прегледи
*

Yaya

• 2265
Марая, пиша от телефона. Сайтът ми беше репортнат на лаптопа като зловреден. Били осъществени 7 опита за влизане в компютъра ми от тук. Слагам темата в раздел Астрология, защото тук посещениюта са най-много. Остави я да я видят и друтите и я премести по-нататък. Сега ще опитам достъп от таблета, но за лаптопа не знам дали ще рискувам...
Мамка му и прасе на ретро Мерк!!!!!!
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Kler

• **
  • 576
Re: Сайтът ми беше репортнат от антивирусната
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2014, 09:45:02 pm »
и на мен ми засича от няколко дни, но само от къщи. на работа си е ок а уж има по-добри защити.

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2014, 09:45:23 pm »
"На хоризонта се задава уебсайт със злонамерен софтуер!
Засега Google Chrome блокира достъпа до astrosite.org.
Дори в миналото да сте посещавали безпрепятствено този уебсайт, ако го отворите сега, е много вероятно да заразите компютъра си със злонамерен софтуер.
Злонамерен е софтуерът, който причинява неща като кражба на самоличността, финансови щети и необратимо изтриване на файлове."

Това ми се изписва на мен с браузър - Chrome

*

Yaya

• 2265
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2014, 10:21:02 pm »
Да и на мен от мозила. Блокира се и от таблета. Да видим кога от телефона... Яд ще ме е за някои от контактите тук... Само с Moonlight и MayFlower си имаме контакти  :(

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2014, 11:04:16 pm »
Защо въобще се случва? Да не е докладван за "зловреден"?

*

Yaya

• 2265
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2014, 11:31:36 am »
 да. засега влизам от телефона. ако изчезна съвсем,  Нерил, MayFlower иMoonLigt ми имат контактите  ;D . А и на пощата получавам тукашните съобщения на лични... ;D

А Шопенхауер

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2014, 03:45:15 pm »
Съжелявам за проблема... :-X , но ..,някой си е "харесал" сайта...и е решил да създаде проблем...И няма да успее-сигурно е! :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Yaya

• 2265
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2014, 07:42:39 pm »
еми Марая оправете проблема, че от телефона мога само да влизам. А на работата имаме още повече защити и реално ми остава само телефона, а така си е неприятно.

А Шопенхауер

*

Enigma

• **
  • 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2014, 09:27:51 pm »
Имаше нещо в слънчевата ти революция. Все повече се убеждавам,че на есенциално -силно-слаои поставено слънце-слнчевото възвърщане работи. Това-за реаблитицаия на метода, определян като най-слабата прогностична техника.

*

Yaya

• 2265
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2014, 11:03:02 pm »
Оправи се. Мерси, Марая!!!

Енигма, дай пак, че не разбрах  ;D

А Шопенхауер

*

Enigma

• **
  • 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
« Отговор #10 -: Февруари 09, 2014, 11:27:31 pm »

В нейната-на Марая слънчева революция имаше нещо, което ми се стори форумно-съмнително, привиждат ми се сенки тука и там.... :lol:

*

Yaya

• 2265
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2014, 11:52:38 pm »
ясно..,

А Шопенхауер

« Отговор #12 -: Февруари 10, 2014, 02:39:53 pm »
И на мен последните два дена ми показваше същото съобщение като на Yaya.  :unsure: