Здравей Гост

Мис Форум

• 209 Отговора
  • 16297 Прегледи
Re: Мис Форум
« Отговор #20 -: Януари 08, 2014, 02:33:18 pm »
Аз точно заради латинският пропуших. На Малборо има надпис Вени, Види , Вици...Всеки знае кой го е казал, ама по какъв повод не знам...кво ти пука. Браво, уЧена мома си. Това ти ли си на снимката, която беше от скоро?
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #21 -: Януари 08, 2014, 02:39:56 pm »
Аз бЕх.  ;) А за цигарите не знам какво прави там специално тази сентенция - освен ако не я казва рака на белия дроб.  ;D Тогава наистина е дошъл, видял, победил.  ;D ;D ;D

« Отговор #22 -: Януари 08, 2014, 02:40:41 pm »
Наградата е титлата. Сега плащат за такива титли и то доста

Верно си е - плащат ;)

Точно си се преценил, да си първият в журито щото си от една порода със звяра от аватара ти... ;D

Добре че има хора, които още да ти се връзват на фалша дето лъха от мненията ти. Ама във форума е модерно да присъстват би-три-тетра-поли личностите, та нормално...  ;D
« Последна редакция: Януари 08, 2014, 02:47:21 pm от romantica »

« Отговор #23 -: Януари 08, 2014, 02:42:37 pm »
Влизам във форума и що да видя-пак ме плюят някои хора... :blink:
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

« Отговор #24 -: Януари 08, 2014, 02:43:38 pm »
Нерилчо,Нерилчооо...не и я мястото на тази тема в астро форум и то пълен с жени,а маската на лицето ми е от магазин Джъмбо  :P

« Отговор #25 -: Януари 08, 2014, 02:45:01 pm »
Аз бЕх.  ;) А за цигарите не знам какво прави там специално тази сентенция - освен ако не я казва рака на белия дроб.  ;D Тогава наистина е дошъл, видял, победил.  ;D ;D ;D
Много лошо гледаш. Имаш прилика макар и минимална с Таря от Найтуиш ;)
Сър Уинстън е пушил, пил, дрогирал, а доживява до 90 годишнина.
Според мен всичко е в главата на човек.
А цигарката си е хубаво нещо, след секс, със сутрешно кафе, свалка на по цигара ;)
Цезар, по какъв повод е казал вени, види, вици знаеш ли?
Нерилчо,Нерилчооо...не и я мястото на тази тема в астро форум и то пълен с жени,а маската на лицето ми е от магазин Джъмбо  :P
Джъстице ти почти женена женице, какво ти пука нека лаят, плюят и тн...
Кучето си лае кервана си върви ;)
кво стаа с тебе?
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #26 -: Януари 08, 2014, 02:46:41 pm »
Работя...И правя списък за сватбата-какво трябва да се купува  ;D

*

venerra

• **
  • 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #27 -: Януари 08, 2014, 02:54:03 pm »
Критерий:
Положително излъчване, чар и изказване на свободна тема с леко чувство за хумор.
НЕ СЕ ДОПУСКАТ:
Жени с излъчване набабиери, глигани( както сладур. ком забеляза, запознат съм) клатени от живота женици и с отрицание за всичко и всеки!
участничка номер 1  ;)

Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

« Отговор #28 -: Януари 08, 2014, 02:55:54 pm »
Мноо ясно ;)
Избрали ли сте място вече?
Критерий:
Положително излъчване, чар и изказване на свободна тема с леко чувство за хумор.
НЕ СЕ ДОПУСКАТ:
Жени с излъчване набабиери, глигани( както сладур. ком забеляза, запознат съм) клатени от живота женици и с отрицание за всичко и всеки!
участничка номер 1  ;)

Преди друга снимка беше постнала твоя, тази от кой период ти е и преди колко години?

« Отговор #29 -: Януари 08, 2014, 03:06:24 pm »
Мноо ясно ;)
Критерий:
НЕ СЕ ДОПУСКАТ:
участничка номер 1  ;)

Преди друга снимка беше постнала твоя, тази от кой период ти е и преди колко години?
Мястото е най-лесно...Роклята ме тревожи и аксесоарите,в събота ще ходя до един магазин да говоря с дизайнерката,но самата рокля ще започна да я шия като свърши януари.Тая ретро Венера много ми бърка работата... :angry:

« Отговор #30 -: Януари 08, 2014, 03:10:48 pm »
Мноо ясно ;)
Критерий:
НЕ СЕ ДОПУСКАТ:
участничка номер 1  ;)

Мястото е най-лесно...Роклята ме тревожи и аксесоарите,в събота ще ходя до един магазин да говоря с дизайнерката,но самата рокля ще започна да я шия като свърши януари.Тая ретро Венера много ми бърка работата... :angry:
Не бе мацо, Сатурн е в Нептун хахахахахах
Ами като даваш слух на всекфи тъпанари дето ти дават ценни съвети за сватбата, как ще се концентрираш с желание?
Ретро музиката винаги ще е на мода, а ретро венера дано ти донесе късмет ;)

« Отговор #31 -: Януари 08, 2014, 03:17:39 pm »
Мноо ясно ;)
Критерий:
НЕ СЕ ДОПУСКАТ:
участничка номер 1  ;)

Не бе мацо, Сатурн е в Нептун хахахахахах
Ами като даваш слух на всекфи тъпанари дето ти дават ценни съвети за сватбата, как ще се концентрираш с желание?
Ретро музиката винаги ще е на мода, а ретро венера дано ти донесе късмет ;)
Не давам слух на нищо,просто не си падам по непоисканите съвети.Двама вече изгоряха-изхвърлям всеки от живота си,който се опитва да ми дава акъл  :blink:

*

Crabby

• **
  • 1460
  • I will carry your world
« Отговор #32 -: Януари 08, 2014, 03:17:53 pm »
Аз искам да участвам, ама в лицето на жури!

Ще направя 100 първи медала, и един приз, нощ с Нерил  ;D ;D
I wish I could leave this behind,
fly free like the air would do,
burn like the fire would do,
feel stable like the earth would do,
but at the end of the day I know I am made to do differently,
I am made to be like the water...
feel like the water and love like the water...

*

irina

• **
  • 587
« Отговор #33 -: Януари 08, 2014, 03:18:07 pm »
Наградата е титлата. Сега плащат за такива титли и то доста ;)
Но в този конкурс няма да има ходатайстване.
Жури;
Аз, Марая и Админа ;)
Това предлагам.
Критерий:
НЕ СЕ ДОПУСКАТ:

Ще ми се да взема да се запиша, искам да питам само преди това какъв е редът? И кой определя излъчването и клатенето? Сама ли да преценя дали ставам и какви са отличителните белези на бабиерите глигани? Също живо ме вълнува друг ли трябва да ме клати или и сама се брои?

*

Crabby

• **
  • 1460
« Отговор #34 -: Януари 08, 2014, 03:19:15 pm »
Наградата е титлата. Сега плащат за такива титли и то доста ;)
Но в този конкурс няма да има ходатайстване.
Жури;
Аз, Марая и Админа ;)
Това предлагам.
Критерий:
НЕ СЕ ДОПУСКАТ:

Ще ми се да взема да се запиша, искам да питам само преди това какъв е редът? И кой определя излъчването и клатенето? Сама ли да преценя дали ставам и какви са отличителните белези на бабиерите глигани? Също живо ме вълнува друг ли трябва да ме клати или и сама се брои?

Иринче, за този ти коментар, печелиш медал вече  ;D ;D ;D

« Отговор #35 -: Януари 08, 2014, 03:19:42 pm »

Ще направя 100 първи медала, и един приз, нощ с Нерил   ;D ;D
Това ще е голямата награда-какво мислиш,Нерилчо?  :blink:

*

Crabby

• **
  • 1460
« Отговор #36 -: Януари 08, 2014, 03:20:38 pm »

Ще направя 100 първи медала, и един приз, нощ с Нерил   ;D ;D
Това ще е голямата награда-какво мислиш,Нерилчо?  :blink:

Аааа Джъст, хич не го питай, това е наградата. Само да внимава, че някой може да я спечели, дето ако го хване на тясно, няма да му прости.

*

Нова

• 3491
« Отговор #37 -: Януари 08, 2014, 03:22:20 pm »

Джъстице ти почти женена женице, какво ти пука нека лаят, плюят и тн...
[/quote]

Сега понеже тук има преки обвинения от калояновата глутница, че съм визирана в темата искам като Волен Сидеров и аз право на обжалване. Първо на първо не съм плюла, мисля, че Лил даде глас на секс шопа. Аз просто предложих Джъст за короната. Второ на второ Джъст си има вече елекция, а не дава глас на никакви "ценни съвети". И трето на трето, както е казал другаря Живков, таз година така, пък до година инак. Да се чете: "почти женена", след има няма три месеца "изцяло женена".

« Отговор #38 -: Януари 08, 2014, 03:22:59 pm »
Аз нямам ли думата, да избирам? С моя късмет, кой знае...Не знам, но тази една ако го прави като за 100 ще я преследвам ако иска да избяга от мен с граничарски кучета

*

Crabby

• **
  • 1460
« Отговор #39 -: Януари 08, 2014, 03:25:12 pm »
Аз нямам ли думата, да избирам? С моя късмет, кой знае...Не знам, но тази една ако го прави като за 100 ще я преследвам ако иска да избяга от мен с граничарски кучета

ХАХАХА, еми, имаш, как да нямаш. Ретро мерк трябва да ги избира, един изгорен и един "студен". Тогава избора ще е най-точен  :P