Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Сън с отвичане  (Прочетена 869 пъти)

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Сън с отвичане
« -: Декември 21, 2013, 04:21:10 pm »

Цял ден се чудих дали да пусна тема... :rolleyes:

Сънувам мъжа ми с когото не живея от години като ватман. До последната спирка бях с него...После изведнъж той излезе от релсите и започна да кара по някакъв път...Изведнъж отново се появиха релси , но той вместо да влезе в коловоза продължи по лед. Как съм слязла не знам..,но виждах и децата си. До нас спряха две коли от там слязоха разни хора повечето жени.Децата ми бягаха ...имаве и други непознати с нас. Аз изостанах.виждах лед и едната от жените ме блъсна.Изведнъж ме обградиха всички и ме отвлякоха...
Събудих се ... :(
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

remedeos

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1038
Re: Сън с отвичане
« Отговор #1 -: Декември 21, 2013, 04:28:21 pm »

Може би е вид ретроспекция,благодарение на ретро Венера.Превозните средства и пътищата символизират житейската насока.Ледът ви е разделил пътищата и на яве,това е просто лош спомен :blink:
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Re: Сън с отвичане
« Отговор #2 -: Декември 21, 2013, 05:30:51 pm »

Може би е вид ретроспекция,благодарение на ретро Венера.Превозните средства и пътищата символизират житейската насока.Ледът ви е разделил пътищата и на яве,това е просто лош спомен :blink:

:wub:
Мерси..ужасно го изживях.
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците