Здравей Гост

Номерология - въпроси

• 123 Отговора
  • 20999 Прегледи
Re: Номерология - въпроси
« Отговор #80 -: Февруари 10, 2014, 06:08:28 pm »
За да не пиша на всеки, изпратил ми съобщение и чакащ от мен отговор, ще напиша обяснението тук:

Антивирусната ми програма блокира форума - имаше някакъв троянски кон. Токущо бях написала на всички във вид на мейл нещата и се канех утре да мина през някакъв клуб, за да ги пусна във форума, но ... все пак реших да се пробвам пак ... и то пък взе, че всичко се изчистило :)

Този малък, пакостлив, ретрограден меркурий :)

като си прочетете текстовете, може да ми задавате въпроси, но моля ви, първо осмислете много добре информацията - тя не е много като обем, но е много важна!

Изпращам много  :58: :58: :58:

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #81 -: Февруари 10, 2014, 09:16:20 pm »
 :blink: Тук ли да чакаме за съобщение, че аз вече се обърках?

« Отговор #82 -: Февруари 10, 2014, 09:35:59 pm »
Здравейте и тук! Сега съм в ЛГ 5 и не мога да кажа, че ми се случват много нови неща. За мен ЛГ 4 беше много неприятна. Кога според вас мога да очаквам положителни промени в личен и професионален план? Родена съм на 08.09.1986г.

« Отговор #83 -: Февруари 11, 2014, 07:38:02 am »
:blink: Тук ли да чакаме за съобщение, че аз вече се обърках?

Неее, на лични ще е - просто се иска време. В нумерологията няма хорар :) - там въпросът се задава, защото цифрите обхващат доста повече значения от планетите, аспектите не са така ясни и затова при нумерологията просто ей така, хороскоп с предвиждане, трудно се прави. Трябва си някаква конкретизация. Затова искам от вас въпроси. И като зададете въпрос, се прави цялостен анализ на картата и тогава се вижда, доколко настоящите цифри могат да дадат резултат. Защото, тя цифрата/енергията преминава през нас, ама ние дали ще я усетим, дали сме настроени на нейната вълна - това е по-важно. Пък и, ние си мислим, че искаме нещо, ама цифрата казва - не, ти сега ще правиш друго :) затова, моля за търпение. :)

« Отговор #84 -: Февруари 11, 2014, 08:17:04 am »
Въпросите от какво естество могат да бъдат?

« Отговор #85 -: Февруари 11, 2014, 01:30:01 pm »
Въпросите от какво естество могат да бъдат?

от всякакво, но наистина, ако може да се ограничаваме до важни неща.

*

Kler

• **
  • 576
« Отговор #86 -: Февруари 12, 2014, 03:05:34 pm »
искам да знам малко повече за съвместимостта между партньори с числа 3 и 8. онлайн калкулаторите дават, че за любовна връзка комбинацията е доста зле. бих искала да науча повече подробности какви биха били трудностите и съответно как дас е отработят :blink:

според някаква формула на Леонид пък показва, че имаме много добра съвместимост - 21. на кое да вярвам сега :)
« Последна редакция: Февруари 12, 2014, 03:10:52 pm от Kler »

« Отговор #87 -: Февруари 12, 2014, 03:25:59 pm »
искам да знам малко повече за съвместимостта между партньори с числа 3 и 8. онлайн калкулаторите дават, че за любовна връзка комбинацията е доста зле. бих искала да науча повече подробности какви биха били трудностите и съответно как дас е отработят :blink:

според някаква формула на Леонид пък показва, че имаме много добра съвместимост - 21. на кое да вярвам сега :)

едва ли само по две числа може да се каже за съвместимост - поне аз не знам такава вероятност. Но като част от анализа, може - 3 и 8 нямат проблем да са заедно, в никакъв случай, стига 8 да иска семейство. Ако не иска, няма да стане номера :)

*

Kler

• **
  • 576
« Отговор #88 -: Февруари 12, 2014, 03:29:39 pm »
благодаря ти. :)

« Отговор #89 -: Февруари 12, 2014, 06:24:50 pm »
19.06.1992 сега съм в лична година 5, в лична година 4 беше много трудна ,но и прогресивната луна все още беше в скорпион. Искам да питам за излизане в чужбина и финансово как ще е ,забавлени също?

*

Kler

• **
  • 576
« Отговор #90 -: Февруари 13, 2014, 05:30:10 am »
може ли да препоръчате книга за начинаещи на български?

« Отговор #91 -: Февруари 13, 2014, 08:27:43 am »
19.06.1992 сега съм в лична година 5, в лична година 4 беше много трудна ,но и прогресивната луна все още беше в скорпион. Искам да питам за излизане в чужбина и финансово как ще е ,забавлени също?

Принципно 4 се свързва с Меркурий - всичко, каквото можете да се сетите за него. Движение, изучаване на нещо ново (но не академични науки - те са по 7), приятелство. Ако човек е силно привързан към статуквото, в тази година ще му се наложи да се разчупи малко. парите наистина са по-малко, но това е, за да се събуди човек и да осъзнае ценността им, но пък все пак са в достатъчно количество, за да преживява. Ако в такава година се случи нещо наистина фатално и няма други указания от други цифри, това означава, че прекалено много застояла енергия има в този човек.

Числото 5 символизира свободата във всичките й форми - каквото се сетите. така че чужбина е отворена, любовта е отворена, бизнеса е отворен, идват нови неща, промяна. Хубава година, стига човек да хване възможностите и да няма утежняващи обстоятелства от други цифри.

Дал си датата си - това означава ли, че искаш да направя анализ?

« Отговор #92 -: Февруари 13, 2014, 08:29:48 am »
може ли да препоръчате книга за начинаещи на български?

има доста книги на български - въпрос на вкус е. Мисля, че "Астрология за всички" или нещо подобно беше, е добра, а сега излезе една книжка на Кристина Сунгарска - тя вкарва доста нови неща в нумерологията, които наистина работят. За начинаещи наистина може да е доста полезна.

*

Kler

• **
  • 576
« Отговор #93 -: Февруари 13, 2014, 08:35:37 am »
да има, но не знам до колко биха били полезни една част от тях. ще потърся последната, мерси

« Отговор #94 -: Февруари 13, 2014, 09:28:25 am »
Мислех че трябва ;) . Ако имаш свободно време ще се радвам ,да видя какво вещаят звездите за мен :rolleyes:

« Отговор #95 -: Февруари 13, 2014, 10:54:31 am »
да има, но не знам до колко биха били полезни една част от тях. ще потърся последната, мерси

ето за тази говорех: http://www.book.store.bg/p58289/numerologia-enciklopedia-stypka-po-stypka-kej-lagerkuist-liza-renard.html

плюс книгата на Сунгарска

« Отговор #96 -: Февруари 13, 2014, 10:58:44 am »

какви финанси :) та ти още си малък за такива мисли :)

« Отговор #97 -: Февруари 14, 2014, 02:24:48 pm »
Здравейте, :)

моля ви, ако на някой съм казала, че допълнително ще му дам инфо и още не е получил от мен отговор, нека да ми напомни на лични - доста станаха датите и се поомотах малко на кого какво кога :) не се оплаквам, напротив, приятно ми е, но малко му изгубих нишката :)

« Отговор #98 -: Февруари 15, 2014, 10:10:58 pm »
Здравей,
След седмица навлизам в година 1 - нов цикъл.......Интересува ме дали имам шанс да имам дете........Бих се радвала да м отговориш/Ако трябват други данни ще пиша на лични.Благодаря :blink:

« Отговор #99 -: Февруари 16, 2014, 10:20:56 am »
Здравей,
След седмица навлизам в година 1 - нов цикъл.......Интересува ме дали имам шанс да имам дете........Бих се радвала да м отговориш/Ако трябват други данни ще пиша на лични.Благодаря :blink:

Възможността за дете съществува винаги. Не зависи от никакви цифри. Но ... изпрати ми на лични датата на раждане на теб и мъжа ти, ще погледна дали има нещо по-особено.