Здравей Гост

Номерология - въпроси

• 123 Отговора
  • 20364 Прегледи
Re: Номерология - въпроси
« Отговор #60 -: Януари 21, 2014, 04:58:28 pm »

Хепи, в тази книга която препоръча пише, че календарната година важи за определяне на личната година, а не от рожден ден до рожден ден. Предполагам, че има различни теории за това?!

Да...така е. Например си роден на 15.09. и искаш да разереш в каква година влизаш...смяташ годината 2013 и сбора е 6. Прибавяш 1+5+9 и получаваш 15. Отново редуцираш  и получаваш 6. 6+6=12 ,1+2=3.
Или годината от 2013 до 2014 си под число 3.
Периодите също се изчисляват лесно...Просто нямам много време да запиша и тях...

Аз съм в година 6 ,подпериод 9 ЖП 3.
Числата са хармонични , в хармонична комбинация - приятелски числа...

Хепи,ти какво и казала за тази коминация...

Преведено на астрологичен принцип...число на Венера за годината , период на Марс и път отреден от Юпитер... :blink:

Аз залагам на принципа (от РД до РД) - както е при слънчевата революция.
« Последна редакция: Януари 21, 2014, 06:15:39 pm от Happy58 »

*

Bella

• *
  • 105
« Отговор #61 -: Януари 21, 2014, 05:49:33 pm »
Happy58, какво ти е мнението за числото 5? Преди време моя близка жена-номеролог казваше, че това не е добра вибрация и в лична година 5 човек нищо не трябва да прави и е подходящо да е по-нисък от тревата. В нета не съм срещнала подобна интерпретация и като цяло описанието на числата е доста мъгливо. Тази жена имаше някак ясни представи за всяка вибрация. Например ако трябва да опишеш всяко число с 1-2 думи (точно две), какво би казала? Възможно ли е според теб да се гледа така категорично? Ето това са ми представите от нея накратко.

1-начало, самота
2-партньоство, съюз
3-забавление, купон
4-работа, строителство
5-не е добо число
6-дом, хармония
7-учене
8-пари
9-край

Аз съм си правила някои ботиви експерименти, които може и да са смешни, но са давали повторяемост в резултата. Например когато готвя, ако направя 9 или 18 (или друго кратно на 9) кюфтета, винаги свършват бързо, независимо колко човека ги консумират. Същото ако пазарувам стока за магазина, бързо се продава.     

*

Bella

• *
  • 105
« Отговор #62 -: Януари 21, 2014, 05:51:20 pm »
Когато цифрата е 8, винаги остава и са много

« Отговор #63 -: Януари 21, 2014, 06:10:26 pm »
Happy58, какво ти е мнението за числото 5? Преди време моя близка жена-номеролог казваше, че това не е добра вибрация и в лична година 5 човек нищо не трябва да прави и е подходящо да е по-нисък от тревата. В нета не съм срещнала подобна интерпретация и като цяло описанието на числата е доста мъгливо. Тази жена имаше някак ясни представи за всяка вибрация. Например ако трябва да опишеш всяко число с 1-2 думи (точно две), какво би казала? Възможно ли е според теб да се гледа така категорично? Ето това са ми представите от нея накратко.

1-начало, самота
2-партньоство, съюз
3-забавление, купон
4-работа, строителство
5-не е добо число
6-дом, хармония
7-учене
8-пари
9-край

Аз съм си правила някои ботиви експерименти, които може и да са смешни, но са давали повторяемост в резултата. Например когато готвя, ако направя 9 или 18 (или друго кратно на 9) кюфтета, винаги свършват бързо, независимо колко човека ги консумират. Същото ако пазарувам стока за магазина, бързо се продава.   

Тази интерпретация на 5 е доста странна (да не казвам друга дума :) ). за мен 5 е свобода, промяна, чужбина, страст.

Изброените значиния - общо взето е така, но за 3 и 4 имам и други значения.

3 - ред, и късмет :) - звучи странно, но наистина вървят заедно :)

4 - различие, неангажираност, работа с малки доходи

Ооопс, и за 8 - пари, обаче с много труд и като ги получиш, ти гледат сеира как ги харчиш :) - на какво ви прилича самата цифра (както се изписва?)

« Отговор #64 -: Януари 21, 2014, 06:12:59 pm »
Между другото, книгата на Кристина Сунгарска вече е готова, имам я :). На 24. тази седмица е представянето и предполагам, че веднага след това ще е на пазара. дава наистина много ценна информация за самите цифри. Обхваща дата на раждане, жизнен път, поведение (нов елемент в нумерологията), секс и цифри, хранене и цифри :).

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #65 -: Януари 21, 2014, 09:33:17 pm »
Аз съм 3, миналата 2013 година също бях в лична година 3, никакъв купон нямаше. Астрологично имам обяснение, но номерологично - не.

« Отговор #66 -: Януари 22, 2014, 07:50:49 am »
Аз съм 3, миналата 2013 година също бях в лична година 3, никакъв купон нямаше. Астрологично имам обяснение, но номерологично - не.

ето едно доказателство за 3-ката :) - в ЛГ 3 има работа с късмет, успехи, постига се резултат на нещо. Купона е в 5 :)

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #67 -: Януари 22, 2014, 08:15:35 am »
Нито успехи, нито нищо. Едно и също цяла година.

« Отговор #68 -: Февруари 06, 2014, 07:16:06 pm »
Интересно, моето лично число е 4-ка. Знаех че не е много добре, но не ми беше хрумвало да го разгледам от астрологична гледна точка. Тааааа Сатурн  ;D кой друг ще ми се пречка.
Сега се оказва че и личната ми година - 5 не е много добра...ми протестирам  :unsure:

« Отговор #69 -: Февруари 07, 2014, 07:07:46 am »
Интересно, моето лично число е 4-ка. Знаех че не е много добре, но не ми беше хрумвало да го разгледам от астрологична гледна точка. Тааааа Сатурн  ;D кой друг ще ми се пречка.
Сега се оказва че и личната ми година - 5 не е много добра...ми протестирам  :unsure:

не знам къде ги четете тези глупости - добро/лошо. Няма такива неща - има характеристики на числата, те ни дават някакви способности, поставят ни в някакви ситуации, за да придобиваме опитности. Естествено, че когато ни е време за упорита работа, любовта примерно, или удоволствията няма да са особено успешни.

Така че, не си втълпявайте такива неща. Какво имаш впредвид под лично число? А ЛГ 5 е такова приятно нещо ....

« Отговор #70 -: Февруари 07, 2014, 09:22:29 am »
Ами лично може би не е точно казано -  път на живота по-скоро. Не съм много запозната с номерологията, но от това което съм чела наистина не е много добре. Пречки, ограничения, някъде го сравняват с квадрат, от който няма излизане :d пътят е само нагоре, но трудно...
Има резон да се сравнява със Сатурн, затова ми стана интересно :)))

« Отговор #71 -: Февруари 07, 2014, 11:05:25 am »
Ами лично може би не е точно казано -  път на живота по-скоро. Не съм много запозната с номерологията, но от това което съм чела наистина не е много добре. Пречки, ограничения, някъде го сравняват с квадрат, от който няма излизане :d пътят е само нагоре, но трудно...
Има резон да се сравнява със Сатурн, затова ми стана интересно :)))

Сатурн няма нищо общо с 4 или 5. Даже са точно обратното. Но ти сама си избираш в какво точно да вярваш.

« Отговор #72 -: Февруари 07, 2014, 02:13:22 pm »
Добреееее :d Какво има общо с 4-та :P

« Отговор #73 -: Февруари 07, 2014, 02:23:42 pm »

отвореност, приятелство, занаят, кипрене, компютри, комуникации, търговия на дребно

*

dobic

• 19
« Отговор #74 -: Февруари 07, 2014, 03:02:09 pm »
И аз да питам ...
Роден на 12.06.1969 - лична година  до 12.06.2014 е 6 - Правилно ли е?

« Отговор #75 -: Февруари 07, 2014, 03:07:32 pm »

отвореност, приятелство, занаят, кипрене, компютри, комуникации, търговия на дребно
Е така звучи по-добре, но за четворката наистина само гадости съм чела :'(...и не само съм чела, на практика си я усещам ;D И наистина като че ли има общо със Сатурн  :mellow:

« Отговор #76 -: Февруари 07, 2014, 03:12:45 pm »
И аз да питам ...
Роден на 12.06.1969 - лична година  до 12.06.2014 е 6 - Правилно ли е?

да, точно така - ЛГ6 - лИбов на фронта :) - или при теб може би по-скоро грижи около домашните хора :)

*

dobic

• 19
« Отговор #77 -: Февруари 07, 2014, 03:22:10 pm »
 :blink:Благодаря
Да не "дърпам дявола за опашката", ама грижи с дома и домашните няма, дано пък излезе някоя любов , както казваш ;)

« Отговор #78 -: Февруари 07, 2014, 03:51:02 pm »
:blink:Благодаря
Да не "дърпам дявола за опашката", ама грижи с дома и домашните няма, дано пък излезе някоя любов , както казваш ;)

предлагам "любов вкъщи" :) - най-безопасно :)

*

dobic

• 19
« Отговор #79 -: Февруари 07, 2014, 04:03:41 pm »
Приема се  ;)