Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Номерология - въпроси  (Прочетена 15001 пъти)

Happy58

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 204
Re: Номерология - въпроси
« Отговор #40 -: Януари 18, 2014, 11:07:28 am »

Искам да питам някой който разбира от номерология, как/с какво се свързва/тълкува числото 11? Защото сънувах сън в който ясно се открои това число като символично, без връзка с каквото и да е в съня, просто изведнъж числото 11, което означаваше нещо в съня.

П.С. сега като прочетох темата, 11 се брои като 2ка или две единици? Или това се отнася само за лични години и такива неща?

Дали пък не е дата, време или дни или нещо такова?

11 се свързва с доста неща :) - като например интуицията. Ако 11 или 22 ти е дата на раждане, или пък ЖП, явно ангелите ти обръщат внимание на тази вибрация. Ако ги нямаш, трябва да се направят изчисления за един друг елемент, за да се види, дали може нещо да се отгатне.
Активен

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #41 -: Януари 18, 2014, 11:10:59 am »

Винаги съм се интересувала и от номерологията.
Имам и доста книги,но следващият ми въпрос е относно,това което вие сте наблюдавали при вас.Т.е.от живота,събитията.

Искам да попитам тези,които се заглеждат и интересуват от номерологията,каква е била за вас Лична година 2  ?

В момента изтича личната ми година 1,след три месеца.И ще навляза в 2.Мога да кажа,че беше тежка и трудна,единствено съм удовлетворена от работата си.

Не търся статии,а личен опит от вас :blink:

личните години се тълкуват в контекста на периода, в който се намира човек. Примерно, аз също есента приключих с моята ЛГ2, ама съм в период 7, и двете в комплект ми дадоха четене, четене, четене :), напуснах работа, партньор се появи, ама в контекста на 7 - намерих си другарче, с което да си обсъждам нумерология и астрология. затова, не може просто ей така да се каже, какво точно ще се случи.
Активен

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #42 -: Януари 18, 2014, 11:38:58 am »

Хепи, познаваш ли Кристина наистина?
Аз я и си спомням ми беше казала, че сега съм в период 5ца с 3ка отдолу, което значело здраво копане.
А след 41вата ми годишнина периода ми бил 1ца с нула отдолу, това как да го тълкувам според теб
Иначе съм роден на 6ти август 1979 и тази година ми е 2ка
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Matti

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 53
« Отговор #43 -: Януари 18, 2014, 12:24:33 pm »

Личната година се брои от рожден ден до рожден ден, а не като календарна година - това е като слънчевата революция.

Това може ли да ми обясниш как става?
аз съм родена на 30.11 - как да я изчисля? Ако сметна с 2013 - излиза 11, ако е по 2014 е 3 -ка личната година  :-\

Нещо се обърках :)
Активен

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #44 -: Януари 18, 2014, 12:36:36 pm »

Аз я и си спомням ми беше казала, че сега съм в период 5ца с 3ка отдолу, което значело здраво копане.
А след 41вата ми годишнина периода ми бил 1ца с нула отдолу, това как да го тълкувам според теб

Да, познавам я, всяка седмица я виждам :), защото след курсовете има възможност да се продължи да се ходи на така наречен клуб, където вече знаещи астрология си обсъждаме различни дати и т.н.

В момента наистина си в 5+3 и това са прекрасни цифри - перфктни бих казала. Вярвай, искай, работи и вземи всичко, което ти предлага съдбата. Хич да не си се оплакал/а!!!! Като дойде 1+0 ще разбереш със сигурност :) - поставя се ново начало, тотално ново начало. Но дотогава имаш време, може би пък дотогава ще изкараш при нея едни курсове и ще знаеш сам/а. :) Сега си изживявай невероятната комбинация - дара от Съдбата.
Активен

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #45 -: Януари 18, 2014, 12:38:14 pm »

Личната година се брои от рожден ден до рожден ден, а не като календарна година - това е като слънчевата революция.

аз съм родена на 30.11 - как да я изчисля? Ако сметна с 2013 - излиза 11, ако е по 2014 е 3 -ка личната година  :-\

Това означава, че от 30.11 започва да ти тече новата лична година (а не от 01 януари). Което означава, че на 30.11.2013 си влезнала в ЛГ 3+2+6=11.  До 30.11.2014 ще си в лична година 11.
Активен

Matti

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 53
« Отговор #46 -: Януари 18, 2014, 12:43:09 pm »

Това означава, че от 30.11 започва да ти тече новата лична година (а не от 01 януари). Което означава, че на 30.11.2013 си влезнала в ЛГ 3+2+6=11.  До 30.11.2014 ще си в лична година 11.

Много ти благодаря!
Жизнения ми път е 4.
Къде мога да прочета най-достоверна информация за значението им? И нета не излизат много, а и нещо не ми вдъхват доверие :)
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #47 -: Януари 18, 2014, 12:48:52 pm »

Да, познавам я, всяка седмица я виждам :), защото след курсовете има възможност да се продължи да се ходи на така наречен клуб, където вече знаещи астрология си обсъждаме различни дати и т.н.

В момента наистина си в 5+3 и това са прекрасни цифри - перфктни бих казала. Вярвай, искай, работи и вземи всичко, което ти предлага съдбата. Хич да не си се оплакал/а!!!! Като дойде 1+0 ще разбереш със сигурност :) - поставя се ново начало, тотално ново начало. Но дотогава имаш време, може би пък дотогава ще изкараш при нея едни курсове и ще знаеш сам/а. :) Сега си изживявай невероятната комбинация - дара от Съдбата.
В мъжки род съм ;)
Не не се оплаквам, никак даже..;)
А за 1+0 какво би казала...?
Последно 22 или 4ка ми е жизненият път? За общо благо не знам дали бих направил нещо, честно казано, не ми се е и отдавал случай де ;)
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #48 -: Януари 18, 2014, 12:53:13 pm »

Много ти благодаря!
Жизнения ми път е 4.
Къде мога да прочета най-достоверна информация за значението им? И нета не излизат много, а и нещо не ми вдъхват доверие :)

принципно, има разлики между отделните автори. Аз лично смятам, че Кристина наистина е нацелила много верен път (от многото дати, които съм анализирала). този месец ще излезе нейната първа книга - не знам доколко е добра, защото още не съм я виждала, но скоро ще разберем.
Нели Колева (нейната учителка) има също що-годе сполучлива книга и не е скъпа.

А от нета най-доброто, което съм намерила е от този сайт, третата подред надолу.

http://numerologia.xiro.ru/numerologia/knigi_po_numerologii.html
Активен

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #49 -: Януари 18, 2014, 12:57:17 pm »

В мъжки род съм ;)
Не не се оплаквам, никак даже..;)
А за 1+0 какво би казала...?
Последно 22 или 4ка ми е жизненият път? За общо благо не знам дали бих направил нещо, честно казано, не ми се е и отдавал случай де ;)

ОК! мъжле! :)
За 1+0 съм казала - засега е достатъчно. Нумерологията се тълкува най-добре при конкретни обстоятелства - няма смисъл предварително да се гадае. Важното е, че ще се случи нещо и животът ти коренно ще се промени.

Аз ЖП 22 не съм виждала, но някои го използват. затова ти дадох подсказката д благото за другите. Щом не ти се е налагало, значи вибрацията 22 не е твоята и се придържай към 4 :) Работа, приятели, отвореност към всичко ново. в никакъв случай не се бой от работа, защото ще се разболееш. Това ти е лекарството :) - работа! и отвореност :)

Нещо, което открих за ЖП4 - тези хора са като "многоръкия Шива" :) - можете да вършите по няколко дейности наведнъж. Ако имате такива идеи, не се бойте, а действайте!
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #50 -: Януари 18, 2014, 01:08:01 pm »

Мерси Хепи ;)
Активен

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #51 -: Януари 18, 2014, 01:14:13 pm »

Мерси Хепи ;)

моля :) Дойде ми наум, че можеш да изкараш наистина курсове по нумерология, ако ти е интересно и имаш възможност - в добър период си за това, докато дойде единицата с нулата :)

Сега ми идва нещо наум - да не си помислите, че правя някаква реклама на Кристина! Нямам такава идея, но за момента, по моя информация, тя предлага най-практическия ефект от използването на нумерологията. Затова я препоръчвам :)
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #52 -: Януари 18, 2014, 01:21:16 pm »

Мерси Хепи ;)

моля :) Дойде ми наум, че можеш да изкараш наистина курсове по нумерология, ако ти е интересно и имаш възможност - в добър период си за това, докато дойде единицата с нулата :)

Сега ми идва нещо наум - да не си помислите, че правя някаква реклама на Кристина! Нямам такава идея, но за момента, по моя информация, тя предлага най-практическия ефект от използването на нумерологията. Затова я препоръчвам :)
А не, не искам да се задълбочавам с такива знания...някак си няма нужда, поне за мен де, но Кристина наистина е добра в познанията си. Спор няма...Преди време излизах с едно момиче и тя май беше ходила на неини курсове и ми е разказвала и самата Криси съм я виждал няколко пъти, ама беше преди много време 2010 или 2011 ...времето лети ;)
Активен

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #53 -: Януари 18, 2014, 01:30:06 pm »

Мерси Хепи ;)

А не, не искам да се задълбочавам с такива знания...някак си няма нужда, поне за мен де, но Кристина наистина е добра в познанията си. Спор няма...Преди време излизах с едно момиче и тя май беше ходила на неини курсове и ми е разказвала и самата Криси съм я виждал няколко пъти, ама беше преди много време 2010 или 2011 ...времето лети ;)

щом нещеш да учиш, тогава, ако не си женен, тази година да си намериш другарчето и там, валс на мевделсон и т.н. :)

аз изчезвам :) приятни почивни дни на всички :)
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #54 -: Януари 18, 2014, 01:31:48 pm »

А и друго се сетих, некакви вуйни приятелки на тогавашното ми гадже ми обясняваха къв курвар съм бил некакви такива глупости и лошо ми стана....циркове колкото искаш...Както и да е...
Мерси Хепи ;)

щом нещеш да учиш, тогава, ако не си женен, тази година да си намериш другарчето и там, валс на мевделсон и т.н. :)

аз изчезвам :) приятни почивни дни на всички :)
Да бе аз да се оженя, няма как да стане, поне до 40 години мисля да хайманосвам и после някоя на 20 най много 25 да си хвана и така ;)
Приятен уикенд и на теб
Активен

gogetit

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 236
« Отговор #55 -: Януари 20, 2014, 07:31:18 pm »

[/quote]

Хепи, в тази книга която препоръча пише, че календарната година важи за определяне на личната година, а не от рожден ден до рожден ден. Предполагам, че има различни теории за това?!
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #56 -: Януари 20, 2014, 09:12:39 pm »

Хепи, в тази книга която препоръча пише, че календарната година важи за определяне на личната година, а не от рожден ден до рожден ден. Предполагам, че има различни теории за това?!
[/quote]

Да...така е. Например си роден на 15.09. и искаш да разереш в каква година влизаш...смяташ годината 2013 и сбора е 6. Прибавяш 1+5+9 и получаваш 15. Отново редуцираш  и получаваш 6. 6+6=12 ,1+2=3.
Или годината от 2013 до 2014 си под число 3.
Периодите също се изчисляват лесно...Просто нямам много време да запиша и тях...

Аз съм в година 6 ,подпериод 9 ЖП 3.
Числата са хармонични , в хармонична комбинация - приятелски числа...

Хепи,ти какво и казала за тази коминация...

Преведено на астрологичен принцип...число на Венера за годината , период на Марс и път отреден от Юпитер... :blink:
Активен

gogetit

• Нов участник
  • *
« Отговор #57 -: Януари 20, 2014, 09:30:22 pm »

Май не съм се изразил точно.
Според книгата на Джуно Джордан се гледа годината а не от рожден ден до рожден ден. Аз така го разбрах.

Активен

gogetit

• Нов участник
  • *
« Отговор #58 -: Януари 20, 2014, 09:33:06 pm »

А да, и ти това си написала.  :rakeattack:
 :blink:
Активен

Happy58

• Нов участник
  • *
« Отговор #59 -: Януари 21, 2014, 04:55:34 pm »

Май не съм се изразил точно.
Според книгата на Джуно Джордан се гледа годината а не от рожден ден до рожден ден. Аз така го разбрах.

Да, така пише. Всъщност, май във всички западни книги дават календарната година, а българските дават от РД до РД. Не знам откъде тръгва това, затова се опитах сама да си разсъждавам и да поизследвам. Логически, всяка една нова година за отделния човек започва от съответния РД, така че тук не виждам логическо противоречие. В моите изследвания за моя живот установих, че от РД до РД дава по-добра информация.

Бих препоръчала всеки един да направи за себе си малко изследване и да види, на кой ритъм отговаря.

В клуба при Кристина сме направили доста анализи, при които включваме и ЛГ (от РД до РД) и това много добре си пасва. Но понеже съществува и другата теория - нека всеки сам за себе си вземе решение.
Активен