Здравей Гост

Номерология - въпроси

• 123 Отговора
  • 20302 Прегледи
*

Shreya

• *
  • 414
Re: Номерология - въпроси
« Отговор #100 -: Февруари 16, 2014, 11:17:21 pm »
Интересува ме къде мога да прочета за периодите, в които се намираме? :blink: Как се изчисляват?
Попаднах на един сайт http://affinitynumerology.com/numerology-tools/LifePeriodCycles.php - дали дава добри изчисления?

Според този сайт съм в лична година 6, а аз мисля съм в 5. Защо се получава това разминаване?
« Последна редакция: Февруари 17, 2014, 06:51:53 am от Shreya »

« Отговор #101 -: Февруари 17, 2014, 07:42:27 am »
Интересува ме къде мога да прочета за периодите, в които се намираме? :blink: Как се изчисляват?
Попаднах на един сайт http://affinitynumerology.com/numerology-tools/LifePeriodCycles.php - дали дава добри изчисления?

Според този сайт съм в лична година 6, а аз мисля съм в 5. Защо се получава това разминаване?

това са друг вид периоди - по-обширни, един вид, мунданни :)

в тази тема, няколко страници назад съм дала една книга на руски - там може да се прочетат другите, а другата възможност е да се купи книгата, която съм посочила май на предната страница.

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #103 -: Март 15, 2014, 07:38:52 pm »
В Лична година 5 какви начинания е благоприятно да се предприемат? Новите запознанства дали биха били по-перспективни? Ново начало, скъсване с вредни навици?

« Отговор #104 -: Март 18, 2014, 07:40:29 am »
В Лична година 5 какви начинания е благоприятно да се предприемат? Новите запознанства дали биха били по-перспективни? Ново начало, скъсване с вредни навици?

тук обикновено аз давам отговорите :)

курс чужд език, курс астрология, нова любов (ама в смисъла на страст, не онази нежната), нещо с чужбина, започване на самостоятелен бизнес, ... доста са.
Относно навиците - едва ли дава отказване - 5 дава свобода, а не дисциплина и ограничение.

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #105 -: Март 18, 2014, 10:47:39 am »
 А нежната любов в година 6 ли е? :blink:

« Отговор #106 -: Март 18, 2014, 11:14:51 am »
хах...и аз влизам в година 6 през лятото. Ако срещна любовта, то поне да е споделена... ;)

« Отговор #107 -: Март 18, 2014, 11:30:05 am »
Да, нежната любов, истинската е по 6 - въобще, емоция, грижа са по 6

Много често 6 се проявява като в повече грижа за семейството, или пък в работата има някакви емоционални дразнители - емоции

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #108 -: Март 18, 2014, 11:38:52 am »
Хепи, а какво мислиш за Линда Гудман и нейните тълкувания на числата? Най-вече за това, че тя счита числото само от деня на раждане, а не от цялата дата на раждане?

« Отговор #109 -: Март 18, 2014, 12:04:48 pm »
Хепи, а какво мислиш за Линда Гудман и нейните тълкувания на числата? Най-вече за това, че тя счита числото само от деня на раждане, а не от цялата дата на раждане?

Но пък добавя и числото на името. Въпрос на система. Това, което тя дава също е много ценно. На 90% се потвърждава от реалността.

Например при мен името е 26 - и тя пише, че е добре да го сменя :), но както и да е, важно е, че сумата е 8. Знаете нейното мнение за 4 и 8 какво е. Е, около мен е пълно с 4 и 8 - просто няма оттърваване, дори и умишлено да поискам, не става. Така се извъртат нещата, че пак съм в контакт с тези хора. Ясно е, че това, което ще си платим, не можем да го избегнем :)

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #110 -: Март 18, 2014, 12:40:10 pm »
Да, това, което пише  за 4 и 8 е много интересно, и аз имам наблюдения, че са като залепени :blink:

*

Shreya

• *
  • 414
« Отговор #111 -: Март 18, 2014, 06:01:14 pm »

курс чужд език, курс астрология, нова любов (ама в смисъла на страст, не онази нежната), нещо с чужбина, започване на самостоятелен бизнес, ... доста са.
Относно навиците - едва ли дава отказване - 5 дава свобода, а не дисциплина и ограничение.
В смисъл на освобождаване от стари негативни навици? :blink: Започване на уроци по екстремен спорт си мисля също, може и пътуване в чужбина, да подновя обучение или да започна ново. :blink:

А кои хора (техните номерологични числа) са страстни в любовта?
« Последна редакция: Март 18, 2014, 06:23:29 pm от Shreya »

« Отговор #112 -: Март 18, 2014, 06:49:51 pm »

В смисъл на освобождаване от стари негативни навици? :blink: Започване на уроци по екстремен спорт си мисля също, може и пътуване в чужбина, да подновя обучение или да започна ново. :blink:

А кои хора (техните номерологични числа) са страстни в любовта?

5 не прави определения - за нея няма хубаво и лошо, а само: "това ми доставя удоволствие и свобода и ще го правя, а което не - не ме интересува, даже не го и виждам"

« Отговор #113 -: Март 18, 2014, 08:15:09 pm »
Жизненият път се изчислява като сбор ( Ден /28/ + Месец на раждане /6/ +Година на раждане/1991/ т.е. 9 за посочената дата от ThunderGoddess 28.06.1991. Следователно троицата е Нрав 1 (идва от деня на раждане 28 или 2+8=10=1), Поведение 1 (сбор от Жизнен път 9 с Нрав 1). личната ти година до робждения ти ден 28 Юни 2014 е 4, след което навлизаш в лична година5. Лична година пет благоприятства пътуванията, любовта възможни са страстни влюбвания, в професионален аспект възможни са договори,съглашения свързани с чужбина и др. До 27 г.в. в първи събитиен план има 7- важно е да се постигне интелект с учене, образование, в любовта са по-аналитични и др.
"Ако вземеш гладно куче и се погрижиш за него, то няма да те ухапе. Това е основната разликата между куче и човек."

Марк Твен

« Отговор #114 -: Март 18, 2014, 08:42:36 pm »
Жизненият път се изчислява като сбор ( Ден /28/ + Месец на раждане /6/ +Година на раждане/1991/ т.е. 9 за посочената дата от ThunderGoddess 28.06.1991. Следователно троицата е Нрав 1 (идва от деня на раждане 28 или 2+8=10=1), Поведение 1 (сбор от Жизнен път 9 с Нрав 1). личната ти година до робждения ти ден 28 Юни 2014 е 4, след което навлизаш в лична година5. Лична година пет благоприятства пътуванията, любовта възможни са страстни влюбвания, в професионален аспект възможни са договори,съглашения свързани с чужбина и др. До 27 г.в. в първи събитиен план има 7- важно е да се постигне интелект с учене, образование, в любовта са по-аналитични и др.

Някой е посещавал май курсовете на Кристина Сунгарска?

« Отговор #115 -: Март 19, 2014, 04:24:33 pm »
Това което ще попитам, не е много как да кажа приятно и интересно, но момчето загинало по време на акцията в Лясковец Емил Шарков в цифрите му има ли наличие на насилствена смърт.
13.03.1974
Не го познавам това момче лично и не знам, дали точно това трябва да се бистри и говори...Не знам , защо но ми е болно за това непознато момче,...
Ако зависи от мен убиеца и майка му, по добре да не се знае, какво и как бих им причинил и наказал...Изроди...
Хепи, ако можеш ми отговори...
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #116 -: Март 20, 2014, 07:31:02 am »
Това което ще попитам, не е много как да кажа приятно и интересно, но момчето загинало по време на акцията в Лясковец Емил Шарков в цифрите му има ли наличие на насилствена смърт.
13.03.1974
Не го познавам това момче лично и не знам, дали точно това трябва да се бистри и говори...Не знам , защо но ми е болно за това непознато момче,...
Ако зависи от мен убиеца и майка му, по добре да не се знае, какво и как бих им причинил и наказал...Изроди...

Здравей, по принцип смърт в нумерологичната карта не може да се предскаже. Но датата на това момче наистина е особена и предполага особени неща. Като цяло, бих казала, че душата му не е издържала на напрежението и е направила избор. И наблягам на факта, че смъртта е личен избор на неговата душа - хората са само средство - може и да има кармична връзка с тях (защото някоя друга душа трябва да поеме отговорността, за да изпълни решението на неговата), но при всички положения това е негов избор.

Ако искаш да направиш нещо за него, запали една свещичка примерно, или мислено се помоли за освобождаване на душата му в пътя, който е поела. Това ще е най-доброто.
« Последна редакция: Март 20, 2014, 10:24:28 am от Happy58 »

« Отговор #117 -: Март 20, 2014, 10:31:21 am »
Тъй като аз не чета вестници, не гледам новини, не знаех подробностите около случилото се. Сега се поразрових из нета и се информирах. Пише, че всъщност умира докато предпазва другите от куршумите. Точно това нещо пасва невероятно с комбинациите на цифрите, отговарящи за кармата и условията, при които тя ще се проявява.

Преди години имах щастието да получа по странен начин отговор на въпроса "Защо си отиват млади хора от този свят". И той беше "Душата поема някакъв семеен товар. Иска да предпази някой член от семейството и поема удара върху себе си". Това обяснение доста добре примерно пасва за събитията в моя живот лично. Може би и в неговия е така.

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #118 -: Март 20, 2014, 10:55:33 am »
Сигурно не е случайно и че откачалникът, който го уби е със слънце скорпион, но не мога да намеря дата на раждане. Риби и скорпион са си свързани на много по-дълбоко ниво, от това което се вижда и разбира.

« Отговор #119 -: Март 20, 2014, 11:56:48 am »
Сигурно не е случайно и че откачалникът, който го уби е със слънце скорпион, но не мога да намеря дата на раждане. Риби и скорпион са си свързани на много по-дълбоко ниво, от това което се вижда и разбира.
Не знам Сатурн в Уран ли е, ама тоя изрод бих го разпънал на кръст...и повярвай ми най малкото е това...
13.03.1974

Здравей, по принцип смърт в нумерологичната карта не може да се предскаже. Но датата на това момче наистина е особена и предполага особени неща. Като цяло, бих казала, че душата му не е издържала на напрежението и е направила избор. И наблягам на факта, че смъртта е личен избор на неговата душа - хората са само средство - може и да има кармична връзка с тях (защото някоя друга душа трябва да поеме отговорността, за да изпълни решението на неговата), но при всички положения това е негов избор.

Ако искаш да направиш нещо за него, запали една свещичка примерно, или мислено се помоли за освобождаване на душата му в пътя, който е поела. Това ще е най-доброто.
Ами не знам наистина защо толкова как да кажа...вътрешно го приех...не го познавам това момче...
Мерси за инфото Хепи Сладурке...
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.