Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Номерология - въпроси  (Прочетена 15009 пъти)

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
Номерология - въпроси
« -: Декември 14, 2013, 08:10:34 pm »

Винаги съм се интересувала и от номерологията.
Имам и доста книги,но следващият ми въпрос е относно,това което вие сте наблюдавали при вас.Т.е.от живота,събитията.

Искам да попитам тези,които се заглеждат и интересуват от номерологията,каква е била за вас Лична година 2  ?

В момента изтича личната ми година 1,след три месеца.И ще навляза в 2.Мога да кажа,че беше тежка и трудна,единствено съм удовлетворена от работата си.

Не търся статии,а личен опит от вас :blink:
Активен

romantica

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1637
Re: Номерология - въпроси
« Отговор #1 -: Декември 14, 2013, 08:50:25 pm »

Конкретно за ЛГ 2 - винаги дава възможност за избор... :blink:

При мен - завършване на средното; кандидатстване, приемане на 2 места и избор къде да уча в София или Пловдив :)
« Последна редакция: Декември 14, 2013, 11:17:37 pm от romantica »
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #2 -: Декември 14, 2013, 10:00:06 pm »

Имам и доста книги,но следващият ми въпрос е относно,това което вие сте наблюдавали при вас.Т.е.от живота,събитията.

Искам да попитам тези,които се заглеждат и интересуват от номерологията,каква е била за вас Лична година 2  ?

В момента изтича личната ми година 1,след три месеца.И ще навляза в 2.Мога да кажа,че беше тежка и трудна,единствено съм удовлетворена от работата си.

Колебания ..,проблеми и силни емоции...С това я помня. Трудна ми беше и с мн.грижи.
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Enigma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
« Отговор #3 -: Декември 14, 2013, 10:08:49 pm »

Винаги зависи от това ти каква лична година имаш по рождение-път на живота.
Оттам се съобразяваш евентуално.
Универсално ,без значение пътят на живота Л.Г2 е -пасивна, отливна, съобразяваш се с близки, семейство-емоционални ограничения. ОБщо взето, забравяш за твоите чувства и -трябва да намериш семеен баланс в чувствата на другите, дори и ти да ни си в хармония, кой те пита, вихърът на обстоятелствата те поставя ти да си, заради смейството, общността. И не само-всички трябва да са добре. Друго значени-финансова година-материалната сигурност способства постигането на емоционална стабилност. Очевидно за хора с път в живота 1,4,8,9, такава година/на рачешкото/ е по трудна, или поне-непонятна./
Компромиси, заради семейството.
В Л Г 2 идва -нова семейна връзка, желание за майчинство, бебе, ей такива неща-семейна година. При теб може да е нещата с децата ти.

ти си път на живота 3, сега ти е "като 12 дом", догодина ще ти е по-леко, ще се видят пътища, решения, нови възможности.

remedeos

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1038
« Отговор #4 -: Декември 14, 2013, 10:17:05 pm »

Година 2 свързана с Луната,партньорските теми са приоритет.Може да е свързана с развод или ново начало.Виж да не е 11 и да го редуцираш до 2.
Активен

Last_Kiss

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1900
« Отговор #5 -: Декември 14, 2013, 10:20:07 pm »

Интересен въпрос. Честно казано не съм следила особено много събитията според нумерологичната ми година, въпреки че се интересувам. Точно сега седнах да направя сметка коя година кога се е падала и установих нещо много интересно. Ще отбележа само някой неща, тъй като не се сещам за всичко в момента.
ЛГ 1 се е падала точно когато смених местожителството си и то доста голяма промяна беше за мен. Беше ми много, много трудно, чувствах се доста зле.
ЛГ 2 и ЛГ 3 продължих да се чувствам зле, малко по-добре, но продължавах да се чувствам ужасно. Имах и криза на вярата, ако мога така да се изразя  ;D От сорта "защо на мен?", но след това малко по малко успях да си я възвърна. Търсих начин да излезна от тази реалност и сгреших бивайки с човек, с който не трябваше и съжалявам за това.
ЛГ 4 Много трудна година относно въпросите с любовта. То беше напъни, напъни, лудо влюбена в човек, който не ме виждаше като жена за него, а като приятел, ама ако може и малко повече нали...ама не можа, по моя воля не можа.  ;D Трудно ми беше да скъсам емоционалната връзка с него. В социален аспект се усети леко движение, но успях да получа и нещо свързано с професионалния аспект, което исках.
ЛГ 5 Не се сещам в момента за нищо особено специално.
ЛГ 6 Доста движение в любовен аспект. Най-вече като опит, който ме подготви за нещо по-трайно и истинско.
ЛГ 7 Чаканата любов. Напредък в професионален аспект. ... сега завършвам този период...

По спомен: за 9 мога да кажа, че беше трудна също, а 8 не си спомням вече, мисля, че беше благоприятна.

Изглежда шега, но така набързо си направих равносметка на годините и мисля,че е доста хубаво упражнение за всеки. Благодаря ти, Милки за темата!
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #6 -: Декември 14, 2013, 10:30:29 pm »

Винаги зависи от това ти каква лична година имаш по рождение-път на живота.
Оттам се съобразяваш евентуално.
Универсално ,без значение пътят на живота Л.Г2 е -пасивна, отливна, съобразяваш се с близки, семейство-емоционални ограничения. ОБщо взето, забравяш за твоите чувства и -трябва да намериш семеен баланс в чувствата на другите, дори и ти да ни си в хармония, кой те пита, вихърът на обстоятелствата те поставя ти да си, заради смейството, общността. И не само-всички трябва да са добре. Друго значени-финансова година-материалната сигурност способства постигането на емоционална стабилност. Очевидно за хора с път в живота 1,4,8,9, такава година/на рачешкото/ е по трудна, или поне-непонятна./
Компромиси, заради семейството.
В Л Г 2 идва -нова семейна връзка, желание за майчинство, бебе, ей такива неща-семейна година. При теб може да е нещата с децата ти.

ти си път на живота 3, сега ти е "като 12 дом", догодина ще ти е по-леко, ще се видят пътища, решения, нови възможности.

Дааа..,това пропуснах..добре,че Енигма се е сетила... ;) Много важно нещо дали годината хармонизира с път на живота.
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
« Отговор #7 -: Декември 14, 2013, 10:33:13 pm »

Лична година две-това беше преди 3 години-наложи се да избирам между двама мъже  :blink:
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #8 -: Декември 14, 2013, 10:37:46 pm »

в този период получих втора длъжност-на граждански договор, увеличиха ми се доходите :blink:
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #9 -: Декември 14, 2013, 10:39:18 pm »

А за лична година 5 какво ще кажете?  :rolleyes: Сега свърших 4-ката и след месец навлизам в 5  :P
Активен

Марая

• Маниак
« Отговор #10 -: Декември 14, 2013, 10:40:30 pm »

А за лична година 5 какво ще кажете?  :rolleyes: Сега свърших 4-ката и след месец навлизам в 5  :P

Mnogo dinmika ,пътувания..писане ...контакти.
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #11 -: Декември 14, 2013, 10:43:25 pm »

Mnogo dinmika ,пътувания..писане ...контакти.
Звучи добре,дано да е съвместимо с пътя ми,който е 4-ка. Лично на мен 4-ката не ми се отрази лошо.Смених си дома,работата,получих предложение за брак,започнах да се занимавам усърдно с астрология.Имах малко финансови проблеми,които намаляха към есента.Дано 5-цата е още по-хубава!  :blink:
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #12 -: Декември 14, 2013, 10:47:48 pm »

Всяко число се управялва от определена планета.Чета,че 4-ката е Сатурн,а предполагам 5-цата е Меркурий или Юпитер?  :rolleyes:
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #13 -: Декември 14, 2013, 10:49:58 pm »

4-ката е от Сатурн и Уран, а 5-ца от Меркурий. ;)
Да,затова е свързана с пътувания.Току що намерих статия за числата и планетите Число 1 – Слънце
Знак за царственост (цар), могъщество, доброта, великолепие, дисциплинираност, авторитарност, сила, оригиналност.

Число 2 – Луна
Знак за царственост (царица), привлекателност, чар, променливост, деликатност, чувствителност.

Число 3 – Юпитер
Знак за духовност, стремеж да поучава и съветва, дружелюбие, съсредоточеност, дисциплинираност, прилагане на правила.

Число 4 – Раху
Знак за неспокойствие, импулсивност, избухливост, прикритост, до известна степен лукавост.

Число 5 – Меркурий
Знак за великолепие, любов към развлеченията, подвижност, хитрост, разумност, чувствителност.

Число 6 – Венера
Знак за романтичност, чувственост, красноречие, дипломатичност, изобретателност, известна мудност.

Число 7 – Кету
Знак за мистичност, мечтателност, интуитивност, прозорливост, изобретателност.           

Число 8 – Сатурн
Знак за мъдрост, понякога злонамереност, трудолюбие, услужливост, страдание, войнственост

Число 9 – Марс
Знак за сила, войнственост, простота, самоусъвършенстване, мнителност, борбеност, отчуждение.
Активен

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #14 -: Декември 14, 2013, 10:51:02 pm »

4-ката е от Сатурн и Уран, а 5-ца от Меркурий. ;)
Да,затова е свързана с пътувания.Току що намерих статия за числата и планетите:                                                 
Число 1 – Слънце
Знак за царственост (цар), могъщество, доброта, великолепие, дисциплинираност, авторитарност, сила, оригиналност.

Число 2 – Луна
Знак за царственост (царица), привлекателност, чар, променливост, деликатност, чувствителност.

Число 3 – Юпитер
Знак за духовност, стремеж да поучава и съветва, дружелюбие, съсредоточеност, дисциплинираност, прилагане на правила.

Число 4 – Раху
Знак за неспокойствие, импулсивност, избухливост, прикритост, до известна степен лукавост.

Число 5 – Меркурий
Знак за великолепие, любов към развлеченията, подвижност, хитрост, разумност, чувствителност.

Число 6 – Венера
Знак за романтичност, чувственост, красноречие, дипломатичност, изобретателност, известна мудност.

Число 7 – Кету
Знак за мистичност, мечтателност, интуитивност, прозорливост, изобретателност.           

Число 8 – Сатурн
Знак за мъдрост, понякога злонамереност, трудолюбие, услужливост, страдание, войнственост

Число 9 – Марс
Знак за сила, войнственост, простота, самоусъвършенстване, мнителност, борбеност, отчуждение.
Активен

Enigma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
« Отговор #15 -: Декември 15, 2013, 05:51:48 am »

Година 2 свързана с Луната,партньорските теми са приоритет.Може да е свързана с развод или ново начало.Виж да не е 11 и да го редуцираш до 2.
То ВИНАГИ е 11, затова е трудна двойката.

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
« Отговор #16 -: Декември 15, 2013, 07:27:30 am »

Много благодаря.
Ще чакам и други да се включат.
Моя път на живота е 5.
« Последна редакция: Декември 15, 2013, 07:35:28 am от Milkyway »
Активен

samoella

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 639
  • И след най-тъмната нощ настъпва утро....
« Отговор #17 -: Декември 20, 2013, 06:14:31 pm »

Радвам, се ,че сте отворили любимата ми тема, вече от известно време се занимавам с номерология и тъкмо се чудех, дали да отворя специално тема и ти Милки ме изпревари за което се радвам :blink:
Ще ти кажа, че само от пътя на живота е много общо, има много други подробности които се смятат.
Като цяло, път на живота 5 са хора които много обичат свободата, 5 е леко, лежерно число, което освобождава.
Трябва ми точната дата за да сметна.
Активен
ВЧЕРА Е ИСТОРИЯ
УТРЕ Е МИСТЕРИЯ
ДНЕС Е ПОДАРЪК

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1324
« Отговор #18 -: Декември 20, 2013, 06:26:02 pm »

Пътя ми е 9ка и много ме радва като вибрация. Не си харесвам вибрацията на името - седмица. И града, в който живея е седмица. Всичко е седмици. Мразя я тази седмица.  ;D ;D ;D
Активен

ThunderGoddess

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1324
« Отговор #19 -: Декември 21, 2013, 11:53:23 pm »

Датата на раждане + годината е пътя на живота, нали така? Това второто число кои точно числа събираш не разбрах, много ми станаха числата. Датата ми е 28.06.1991    ;D Просвети ме, моля  ;D
Активен