Здравей Гост

Каква е точната дата- Украйна?

• 170 Отговора
  • 24622 Прегледи
*

Lillie

• 30532
Re: Каква е точната дата- Украйна?
« Отговор #60 -: Февруари 24, 2014, 04:29:32 pm »
Гадно е да си в позицията на изнудвания, но при тези обстоятелства не можеше да е хем вълкът сит, хем агнето цяло.

Да им е честито "еврото".  :thinking:
« Последна редакция: Февруари 24, 2014, 04:44:56 pm от Lillie »
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #61 -: Февруари 24, 2014, 05:05:00 pm »
http://is.gd/6vETX4 — свалям шапка  ;D

*

Lillie

• 30532
« Отговор #62 -: Февруари 24, 2014, 06:36:51 pm »
По-точно от това описание не може и да бъде  :blink:

Цитат

Какъв е вашият прочит на днешната ситуация в страната?

Лъжи и бедност, бедност и лъжи. И Бареков, с извинение за мръсната дума.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

astro

• 475
« Отговор #63 -: Февруари 24, 2014, 09:11:56 pm »
Прочита не е в това да плюеш другите...и да се правиш на ощипана гарга... :blink: Прочита е в това ДА ПОЕМЕШ ОТГОВОРНОСТ КЪМ ДУМИ...ДЕЙСТВИЯ...ДЕЛА и тогава да съдиш другите.... 

*

Lillie

• 30532
« Отговор #64 -: Февруари 25, 2014, 04:22:18 pm »
Честито на Украйна - боксьор за кандидат-президент  ;D

Предполагах, че Юлия Тимошенко ще се кандидатира, тя поне има някакъв управленски опит.

Каква ще е вашата мунданна прогноза за икономиката на Украйна през следващите няколко години - ще я разсипят ли още повече новите управляващи или може да се очаква растеж?

Какво казват в Молдова за ЕС: http://www.youtube.com/watch?v=WeSCeswgKOs  :-\
« Последна редакция: Февруари 25, 2014, 07:41:03 pm от Lillie »
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #65 -: Февруари 27, 2014, 01:13:01 pm »
Ще се разцепи ли Украйна и ще си стигне ли до сблъсък с Русия?  :-\
Изглежда, че на някои точно това им е целта.

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-protestite-v-ukrajna/panika-v-krim-gotvi-se-referendum-za-nezavisimost-6006423

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #66 -: Февруари 27, 2014, 01:46:41 pm »

http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-protestite-v-ukrajna/panika-v-krim-gotvi-se-referendum-za-nezavisimost-6006423
Лили, никой не може да постави граници на желанието на народа да има свой избор. Още йезуитите и Инквизицията са били проводник на тайни конспирации заяговори срещу протестанти и какво стана?
Същото се е случвало и в Куба.
Нещата за мен са прости...Путьонката, с някакви мита и митенца няма как да ги уплаши, защото руски банки с предимно държавно участие са дали кредити за 28 млрд, евро на украйнски дружества. просто, човека не е вярвал, че може да има някой срещу него и се е прецакал.
Това е!
НЯМА КАК С ПАРИ, ЗАДКУЛИСИЕ И НАСИЛИЕ, да наложиш волята си над цял народ.
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #67 -: Февруари 27, 2014, 01:50:25 pm »
Ще стане много интересно, ако Крим се отцепи. Той сега е независима република, но може да поиска да излезе от състава на Украйна. Това не означава, че към Русия ще преминат.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #68 -: Февруари 27, 2014, 01:54:18 pm »
Ще стане много интересно, ако Крим се отцепи. Той сега е независима република, но може да поиска да излезе от състава на Украйна. Това не означава, че към Русия ще преминат.
Ще отидат, защото там е целият морски флот на Русия...мсиля са по скоро про руско настроени.
Липсата на силни политици, а сегашните промотирани от Путьонкито да са послушковци доведе до този резултат.
Ако имаше силна личност Украйна с потенциала който има, би могла да бъде сред първенците на Европа.Но путьонко и барак нямат интерес...това е...Според мен поради тази причина хората искат Европа...еми ще си я получат
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #69 -: Февруари 27, 2014, 01:59:26 pm »
И аз съм на мнение, че в Украйна няма силни политици. Може би не е баш като в България, тук циркът е голям.
Там също има големи злоупотреби и корупция, но и потенциалът на държавата е в пъти по-голям. Жалко ще е, ако сега се срине икономиката. Не че досега всичко е било цветущо, де.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #70 -: Февруари 27, 2014, 02:03:27 pm »
И аз съм на мнение, че в Украйна няма силни политици. Може би не е баш като в България, тук циркът е голям.
Там също има големи злоупотреби и корупция, но и потенциалът на държавата е в пъти по-голям. Жалко ще е, ако сега се срине икономиката. Не че досега всичко е било цветущо, де.
Лил Украйна трябва да намери от вчера за днес 5млрд евро. Как да има силни политици? Като от едната страна е империята на злото, от другата Европа?
Няма как, а държавата Украйна освен, че е най голямата по площ в Европа има природни изкопаеми и действаща промишленост.
Решението е, според мен да се изцеди колкото може империята на злото-там са наляти 28 милиарда евро под формата на кредити, да се искат още и да се преговаря за присъединяване към Европа...мое лаишко мнение...;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #71 -: Февруари 27, 2014, 02:04:55 pm »
Според мен деленето на баницата започна, да видим докъде ще я докарат.   :-\
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #72 -: Февруари 27, 2014, 02:07:06 pm »
Според мен деленето на баницата започна, да видим докъде ще я докарат.   :-\
До разсипия!

*

Марая

• 28287
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #73 -: Февруари 27, 2014, 02:09:00 pm »
Колкото повече гледам картата...толкова повече съмнения имам по отношение "разпад" на Украйна... :-\ :rolleyes:

Едната част към Европа...другата към Русия... :rolleyes: Въобще не го изключвам това.... :-\

Не е изключено....

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
« Отговор #74 -: Февруари 27, 2014, 03:29:23 pm »
Ако се вярва на тези писания, Украйна е пред тотален фалит: http://rian.com.ua/analytics/20140226/340338901.html

(но това е руски сайт)
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #75 -: Февруари 28, 2014, 08:45:41 am »
Ако се вярва на тези писания, Украйна е пред тотален фалит: http://rian.com.ua/analytics/20140226/340338901.html

(но това е руски сайт)
Е ти сега ли го разбра, е са в технически фалит бе Лил?
Вместо да изпържат руснаците който са им дали 28 млрд кредити...и да си отидат в евросъюза...виж какво става...ще се цепят...ми добре ;)

*

Lillie

• 30532
« Отговор #76 -: Февруари 28, 2014, 09:00:59 am »
Обаче какво забелязах, като че ли един и същи сценарий върви.  :-\

Миналата година в Б-я като се сменяше властта, също тръгнаха приказки, че Резервният фонд е изпразнен, за няколко милиарда изчезнали пари ставаше въпрос, ако не ме лъже паметта... И сега новата самоизбрала се власт в Украйна твърди, че хазната е празна. Не е изключено да са прави, не го оспорвам.

Но забелязах, че винаги новите управляващи твърдят колко са откраднали тези преди тях. Същият сценарий се разиграва и със следващото правителство.  ;D
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #77 -: Февруари 28, 2014, 09:06:23 am »

Миналата година в Б-я като се сменяше властта, също тръгнаха приказки, че Резервният фонд е изпразнен, за няколко милиарда изчезнали пари ставаше въпрос, ако не ме лъже паметта... И сега новата самоизбрала се власт в Украйна твърди, че хазната е празна. Не е изключено да са прави, не го оспорвам.

Но забелязах, че винаги новите управляващи твърдят колко са откраднали тези преди тях. Същият сценарий се разиграва и със следващото правителство.  ;D
Виж колко им е съотношението дълг БВП и дефицита по текущата сметка и бюджетният дефицит и към кой(империята на злото) е и всичко ще ти стане ясно...
Във финансите си има конкретни цифри и показатели, които няма как да се манипулират..;)
Казвал съм ти да хората сигурно живеят добре, националната им валута(за разлика от много знам, коя е) е девалвирала с 8% за ден...
Данните са от една малумна агенция Блумбърг се казва ;)
Лил, не се лъжи от това временно спокойствие...С публичните финанси положението е катастрофа!
До сега ръшаните го поддържаха изкуствено със заеми, които си искат и ще си ги искат на падежна дата!

*

Yaya

• 2265
« Отговор #78 -: Февруари 28, 2014, 09:44:24 am »

Да, повтаря се. Има 2 варианта - 1. старите да са обрали хазната и наистина да няма пари и 2. парите да са налични, да се обявят за изчезнали и новите да си ги свият. Неприятното е, че и двата варианта водят до кредит от МВФ, което си е по-голямо заробване от Руски чадър.
Но да, съгласна съм с теб и Марая. Според мен на 25 май Крим ще гласува за по-голяма автономия и ще се откъснат от Украйна.
Тези дни влизам в украински форуми. Неприятното е, че хората разчитат на Сорос да ги спаси, радват се, че ще са далеч от Русия, но не виждат какво става с нас, например. Това, че ние имаме работа и доходи, не означава, че всички от хората тук са като нас, напротив, едва свързват двата края.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

« Отговор #79 -: Февруари 28, 2014, 09:54:11 am »

Да, повтаря се. Има 2 варианта - 1. старите да са обрали хазната и наистина да няма пари и 2. парите да са налични, да се обявят за изчезнали и новите да си ги свият. Неприятното е, че и двата варианта водят до кредит от МВФ, което си е по-голямо заробване от Руски чадър.
Но да, съгласна съм с теб и Марая. Според мен на 25 май Крим ще гласува за по-голяма автономия и ще се откъснат от Украйна.
Тези дни влизам в украински форуми. Неприятното е, че хората разчитат на Сорос да ги спаси, радват се, че ще са далеч от Русия, но не виждат какво става с нас, например. Това, че ние имаме работа и доходи, не означава, че всички от хората тук са като нас, напротив, едва свързват двата края.
Защо според теб, след като ръшаните са толкова добри, дават им пари и преференции, както в подчертаното от твоят цитат народа не ги иска?
Защо ръшаните не ги искат, а те се бутат там? От голямата добра руска душа сигурно?