Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Каква е точната дата- Украйна?  (Прочетена 13990 пъти)

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
Re: Каква е точната дата- Украйна?
« Отговор #40 -: Февруари 23, 2014, 03:19:13 pm »

Марая, дали няма такива муданни индикации и за България? Уран квадрат Плутон... квадрат ретро Марс? Съжалявам но пиша от едно кино и не мога да ровя за карти... гледаме Снежанка  ;D на руски.

няма...До кръв няма да се стигне...според моя прочит. Първата за 2014-та лунация ,която аспектира АСЦ/ДСЦ е в миналото...
Мощната изява на квадратурата Уран-Плутон е задействана отдавна.Безспорен факт е,че Марс е динамит и кибрит и ще аспектира по различен начин квадратурата по време на ретроградната си фаза..,стационарния период и директното движение. При тази конфигурация не изключвам сериозни опасности във въздуха...,водата...унищожение на природните ресурси...
Сирия ,Палестина, Германия,Англия и Полша ще подкепят новите решения и ще търсят нов световен ред....Македония , България , Албания , Босна...,Литва ще преминат през тежък катарзис...
Не изклщчвам Австрия да бъде под ударите на терористични актове..,пожари и влакови катастрофи...В Етиопия война.
Природни бедствия с фатални последици..,но това не е края.
Активен

Yaya

• Редовен участник
  • Публикации: 2265
« Отговор #41 -: Февруари 24, 2014, 11:32:07 am »

Не е края със сигурност. А приказките за НСР най ме дразнят. Тоест, американците ме дразнят с идеята за НСР.
Активен
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #42 -: Февруари 24, 2014, 11:40:14 am »

Държавният преврат вече е факт, сега остава да видим как ще делят баницата.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #43 -: Февруари 24, 2014, 11:41:30 am »

Направо да теглят една черта по диагонала, викам аз. И без това условно я има, да не говорим за Кримския п-в.
Активен

Състраданието към животните е толкова тясно свързано с добротата на характера, че може с увереност да се твърди: не може да бъде добър към хората този, който е жесток към животните.
А Шопенхауер

Lillie

• Маниак
« Отговор #44 -: Февруари 24, 2014, 11:44:17 am »

И без това условно я има, да не говорим за Кримския п-в.

Ако говорим за Кримския полуостров, там хората винаги са били с по-особен манталитет - нито се чувстват приобщени към Русия, нито към Украйна. Но определено проруските настроения преобладават, ако изключим кримските татари, които масово се завърнаха там по времето на перестройката. Руснаци има повече от украинци, на украински никъде не се говори, нито ще чуеш украински акцент. Казвам го като човек, който е живял 16 години на полуострова и има представа как е.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #45 -: Февруари 24, 2014, 11:47:06 am »

И без това условно я има, да не говорим за Кримския п-в.

Ако говорим за Кримския полуостров, там хората винаги са били с по-особен манталитет - нито се чувстват приобщени към Русия, нито към Украйна. Но определено проруските настроения преобладават, ако изключим кримските татари, които масово се завърнаха там по времето на перестройката. Руснаци има повече от украинци, на украински никъде не се говори, нито ще чуеш украински акцент. Казвам го като човек, който е живял 16 години на полуострова и има представа как е.
Сериозно там ли си живяла? В кой град...Аз имам един много близък френд, който живее в Симферопол?...
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Lillie

• Маниак
« Отговор #46 -: Февруари 24, 2014, 11:51:00 am »

Това е място с много смесено население, има заселници от целия бивш Съветски Съюз. А Севастопол винаги е имал по-особен статут.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #47 -: Февруари 24, 2014, 12:13:40 pm »

http://censor.net.ua/photo_news/272455/sokrovischa_pshonki_drevnie_ikony_i_kartiny_pohischennye_evangelii_moschi_svyatyh_imenie_krovavogo_eksgenprokurora

домът на проруски прокурор от Украйна.
No comment, симпатизанти на Путин.....
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #48 -: Февруари 24, 2014, 12:34:31 pm »

Активен

А Шопенхауер

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #49 -: Февруари 24, 2014, 12:38:57 pm »

Не знам от какво се нервираш, но това са фактите. За страна в технически фалит, а този проки е част от държавата и е на заплата, как живее?..Видно е..Снимките не са от Ермитража, а от укарайнски саит, както е видно...
Активен

Sonic_Pro

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 873
« Отговор #50 -: Февруари 24, 2014, 01:10:05 pm »

Яя, ей-сега ще ти изнамеря видео на Алекс Джоунс, където приказва още по-големи щуротии. Може и на Айк, дето все рептили вижда ;D Да не забравяме също, че и в Украйна протестите ги плати Сорос и изобщо всичко се движи по Големия План… мда. Аз що кинти изкарах от протестиране, вече втора сметка на Кайманите отварям и за офшорка се замислям. Рапорт дад… кхъ-кхъ, тъй де, до скоро.

(Пихте ли кафе със Зикову, информативно да питам?)
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #51 -: Февруари 24, 2014, 01:16:04 pm »

Аз що кинти изкарах от протестиране, вече втора сметка на Кайманите отварям и за офшорка се замислям.

Пфу, недей, че г-н Нерил сега сън няма да го лови.  :P
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #52 -: Февруари 24, 2014, 01:19:13 pm »

Аз що кинти изкарах от протестиране, вече втора сметка на Кайманите отварям и за офшорка се замислям.

Дал съм дума, да не обръщам внимание на дребнави неща...а в случаят това е дребнаво и без значение за мен..А аз си спазвам обещанията ;)
Активен

Sonic_Pro

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 873
« Отговор #53 -: Февруари 24, 2014, 01:23:35 pm »

Ще го наема да ми лъска сутрин… Alfred Sargent-а :)
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #54 -: Февруари 24, 2014, 01:27:48 pm »

Ще го наема да ми лъска сутрин… Alfred Sargent-а :)
Момче, както виждаш спрях да ти обръщам внимание и ти си надигна главата. Преди като те плесках бягаше и си знаеше мястото. Въздържай се от коментари по мой адрес...
Знай си мястото с добро..:)
Активен

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #55 -: Февруари 24, 2014, 01:41:05 pm »

Яя, ей-сега ще ти изнамеря видео на Алекс Джоунс, където приказва още по-големи щуротии. Може и на Айк, дето все рептили вижда ;D Да не забравяме също, че и в Украйна протестите ги плати Сорос и изобщо всичко се движи по Големия План… мда. Аз що кинти изкарах от протестиране, вече втора сметка на Кайманите отварям и за офшорка се замислям. Рапорт дад… кхъ-кхъ, тъй де, до скоро.

(Пихте ли кафе със Зикову, информативно да питам?)

Значи, да не се за`фащаме на тема Сорос, че предимно заради такива хльощовци като него съм толкова про руски настроена  ;D
Отг. Не, не сме пили. Ама то, кога ли... този уикенд бях бизи, следващия съм в шопско... но и тя не се натиска, обеща след 2-3 седмици и виж...  ;D трябва хорар да се изпълнява, аз си чакам, кротка съм  ;D
Активен

А Шопенхауер

Lillie

• Маниак
« Отговор #56 -: Февруари 24, 2014, 02:07:46 pm »

Президентът Янукович е свален от власт, сега ще му правят разследване на имотното състояние. Лошо няма, но не вярвам всички предишни президенти да са живяли в панелки или тези, които ще са след него.

Колелото се върти - когато се сменя властта, вкарват Юлия Тимошенко в затвора. А сега баницата се завърта - нея я изкараха, зад решетките ще вкарат следващия неугоден на новата власт. Стига да му скалъпят набързо съдебен процес, защото има вероятност и за саморазправа като навремето с Чаушеску.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #57 -: Февруари 24, 2014, 02:27:31 pm »

Лили, аз очаквам изненада от Путин. Сочи приключи, имиджът на Русия няма да пострада, ако предприеме интервенции по отношение на Украйна. Дори и само със спиране на газта да е.
Иначе, на всички им е ясно, че бързат в България с Южен поток заради втората евро връзка, нали? Тогава и газът ще стига само до източна Украйна. Всички помним оранжевата революция на Юшченко.
Активен

А Шопенхауер

Lillie

• Маниак
« Отговор #58 -: Февруари 24, 2014, 02:30:41 pm »

Лили, аз очаквам изненада от Путин.

Сега се разиграва цирк между Русия и ЕС – руският премиер Медведев поставя под съмнение легитимността на новата власт в Украйна, ЕС признава легитимността на новия президент. Украйна е между чука и наковалнята, но най-прецакан е народът.

А навремето Оранжевата революция също бе своеобразен преврат – технически изборите бяха спечелени още тогава от Янукович, но опозицията обяви резултатите за нелегитимни и вдигна революция на майдана – сегашния “евро“майдан.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Yaya

• Редовен участник
« Отговор #59 -: Февруари 24, 2014, 04:17:20 pm »

Почна се - Русия уведомява, че ще увеличи митата за украински стоки, ако Украйна клекне на ЕС.
Активен

А Шопенхауер