Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Каква е точната дата- Украйна?  (Прочетена 14435 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: Каква е точната дата- Украйна?
« Отговор #160 -: Март 04, 2014, 04:04:50 pm »

Може би да сравним натала с мунданната карта на държавата? Или да се направи релокация, за да се види как евентуално човек би се чувствал, ако отиде в дадена държава, какви проблеми от натала биха излезли на дневен ред?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #161 -: Март 04, 2014, 04:06:41 pm »

Може би да сравним натала с мунданната карта на държавата? Или да се направи релокация, за да се види как евентуално човек би се чувствал, ако отиде в дадена държава, какви проблеми от натала биха излезли на дневен ред?
Според мен 12ти дом в натала на човека знак и купсида би показал, коя държава би му паснала в муданната карта на държавата....?
Има ли резон това?
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Lillie

• Маниак
« Отговор #162 -: Март 04, 2014, 04:07:40 pm »

Според мен 12ти дом в натала на човека знак и купсида би показал, коя държава би му паснала в муданната карта на държавата....?
Има ли резон това?

12 дом не се ли разглеждаше във връзка с минали прераждания, които ти отричаш да съществуват?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

mail

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 233
Активен
:sun: :sa::moo: :ta:  :mer: :sa: :ven:  :sa: :mar:  :ge: :jup: :le: :sat: :cp: :plu: :sc: :ura: :cp: :nep: :cp: :chi: :ca:

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #164 -: Март 04, 2014, 04:21:19 pm »

Има ли резон това?

12 дом не се ли разглеждаше във връзка с минали прераждания, които ти отричаш да съществуват?
И с чужбина мисля
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Lillie

• Маниак
« Отговор #165 -: Март 04, 2014, 04:29:02 pm »

Това дълго четиво ще си го оставя за домашно.  :blink:

Аз лично не виждам логика човек да изпитва омраза и неприязън към държава, в която никога не е живял, освен ако не е в резултат на някакъв фанатизъм или идеологическа обработка. При все това, че още от деца в Съюза постоянно ни настройваха срещу Германия и САЩ, не бих казала, че мразя тия две държави. От всички европейски страни най-много уважавам именно Германия - за мен е държава с позиции, ефективна и стабилна икономика, стриктно законодателство. За Щатите мнението ми не е еднозначно - от една страна имат високоразвита икономика, много прогресивно се развиват, от друга страна предизвикват силна неприязън с безчинствата, които са вършили в целия свят, където се намесят във въоръжен конфликт.

Така че заключения дали изпитвам неприязън към някоя държава бих правила само ако съм добре запозната с нея и манталитета на местните. На база историческо наследство не бих съдила никоя държава - от древността до днес фактите говорят, че навсякъде е имало войни, насилие и се е водила политика на асимилиране. Ако в дадена държава животът е кофти, хората са кофти, как да я харесвам? Пет пари не давам за нейната история, за мен е важен животът тук и сега.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Happy58

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 204
« Отговор #166 -: Март 04, 2014, 07:41:53 pm »

За вноса и износа на магданоза например ;)

Стига с това политиканстване, дай нещо астрологично  :mellow:
Ти ми знаеш натала, защо според теб ненавиждам русия и се кефя на САЩ?
Има ли аспекти които показват астрологично ЗАЩО ХАРЕСВАМЕ И НЕ ХАРЕСВАМЕ ДАДЕНА ДЪРЖАВА?

ако нямаш някакви точни обоснования, тогава ... може да се види усещането, но за държавите едва ли. На мен лично ми го каза екстрасенс (за причините), но от тези, истинските, а не от онези по телевизията. Останах поразена, но си беше истина :) И вече не се чудя, защо ... :)
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #167 -: Март 04, 2014, 09:14:55 pm »

В Украйна не били войници а граждани с военни униформи.КАжи честно Путин?
Активен

Lardy Slice

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #168 -: Март 14, 2014, 12:47:20 pm »

Първо - здравейте на всички тук!  (Влизам за първи път)

Второ - поклон до земята на потребителката @Lillie за търпението, такта и културата (очевидно не-български) да издържи на напъните на съществото @Нерил (не искам да правя квалификации!) и да запази добрия тон! Аз лично бих го попитал: ако не бяха "рашките" и техните имперски амбиции, къде щеше да бъде сега България, като се има предвид, че цялото ни пробуждане, възраждане и революционно-освободителни движения, освен, че са получавали подкрепа по духовна линия от гръцката и руската патриаршии, са много умно и внимателно провокирани, направлявани, подпомагани и финансирани от руските имперски тайни служби още от края на 18 век, с цел създаване на национално-осъзнато малцинство в стратегически важни за Русия региони на Турската империя. По същия начин е процедирано и с населението на кавказките вилаети на Турция - Грузия и Армения, които, също както българското население, са помагали на руските войски при тяхното нахлуване. Но това е друга, дълга тема!

И трето - регистрирах се, за да задам на опитните потребители тук един астрологичен въпрос, касаещ очевидно затягащият се казус "Украйна" в международен план:

Как бихте коментирали ситуацията с предстоящите планетарни конфигурации около 21 април от аспекта на най-сериозната геополитическа криза след края на студената война?

Гледам, че вече 10 дни няма движение по темата, а толкова много неща се случиха около Украйна! Ще си призная, че се впечатлих от точната прогноза на Марая за съдбата на правителството в Киев и бих чул някакви коментари и по моя въпрос. Предполагам, че няма нужда да уточнявам, че ме тревожи мощният квадрат с идеални съвпади между три тежки планети и Марс. Даже се учудвам, че още не сте го разнищили...!
« Последна редакция: Март 14, 2014, 12:55:53 pm от Lardy Slice »
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #169 -: Март 17, 2014, 12:23:59 pm »

Колкото повече гледам картата...толкова повече съмнения имам по отношение "разпад" на Украйна... :-\ :rolleyes:

Едната част към Европа...другата към Русия... :rolleyes: Въобще не го изключвам това.... :-\

http://www.standartnews.com/svyat-europe/krim_ofitsialno_obyavi_nezavisimostta_si_ot_ukrayna-230123.html

Крим официално обяви независимостта си от Украйна
Копирано от standartnews.com
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #170 -: Март 17, 2014, 04:38:41 pm »

Марая, според теб ще има ли бежанска вълна от Украйна към България?
Активен