Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: астрологични програми???  (Прочетена 48990 пъти)

donka

• Гост
астрологични програми???
« -: Юли 19, 2006, 08:46:35 pm »

Този въпрос бях задала и в друг форум но за съжаление не можаха да ми отговорят май  на моето запитване.И така въпроса ми е дали програмите по които се работи за направа на хороскопите са стационарни???Може за повечето това да изглежда доста глупав въпрос ,но мен това доста ме терзае.Та нека конктетно да напиша за моя случай.И така преди  време си бях направила хороскоп с една астрологична програма която все пак има доста популярност сред любителите на астрологията доколкото знам(ZET).Тогава астро картата ми имаше един вид.И ето че днес реших пак да си направя зваздна карта и какво да видя планетите пак са се "преместили" (тези които се движат по-бързо в хороскопа Слънцето,Венера,Меркурий,Луна).Правя си и хороскопа в http://www.astro.com и гладам пак същото.Данните които вкарвам са едни и същи така че съм напълно убедена че грешката не е в мен.Първата звездна карта бях направила с ASTROSCAN (преди 7год пак въвеждам същите данни!!!) тогава Слънцето ми се намира в 4дом,Венера в 5 дом,Луна в 7дом и в Овен.Сега Слънцето е между 3/4,Венера в 4,Луна в Риби и 6 дом.Със ZET преди 1 година Слънцето ми беше в 4 дом а сега гладам че вече се е преместо между 3/4дом,другите планети също са влезли по-навътре е домовете.Бих искала пак да спомена че въвеждам винаги едни и същи данни,и по един и същи начин процедирам за съответната програма която предварително съм си направила труда да разуча ,просто в по-голям интервал на време правя картата.Дали след година  вече напълно Слънцето ще е навлязло в 3 дом?
Бих искала да запитам това случвало ли се е на някого?
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 172
астрологични програми???
« Отговор #1 -: Юли 19, 2006, 09:37:49 pm »

От години работя сZET имам няколко версии ZET512,ZET7lite и ZETpro,ZET8 сравнявала съм ги  с WOW и още няколко други/утре ще пусна имената и на другите програми/разлики в домовете не се получаваха,но точно днес АНИ ми се оплака от същия проблем.При ZET има в настройките място на астропроцесора  икогато се сваля от не-та тя е с настройки за Русия.В работния панел има място  или МЕСТО АСТРОПРОЦЕССОРА когато ми беше настроена за Русия и при мен имаше разминаване . На мен също ми е интересно да споделите кой с какви програми работи   :blink:  :blink:  :blink:  :ph34r:      
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #2 -: Юли 19, 2006, 10:27:53 pm »

Направих си хороскоп за сравнение и в astro.com ,но разлики с ZET не намерих :(  :blink: ???????????
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #3 -: Юли 20, 2006, 01:04:07 am »

Друго,което ми идва на ум е да не си правила хороскопа си по две различни домофикации,тогава изместването на домовете би било обяснимо ;)  :)  
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
астрологични програми???
« Отговор #4 -: Юли 20, 2006, 08:47:05 am »

Зет5.12 не отчита правилно корекцията за българско лятно часово време, която е 3 часа, а не два. По този начин Асц се измества в следващия знак, затова трябва да се внимава. Зет7 и по-новите версии са с по-добър интерфейс, но пък Зет5.12 ме устройва с това, че има доста опции - всякакви видове дирекции (без примарни дирекции), прогресии, солари, лунари...

:)

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ANI

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 135
    • http://
астрологични програми???
« Отговор #5 -: Юли 20, 2006, 02:16:00 pm »

Взех ЗЕТ 7 и пак големи разлики с astro.com .Всички настойки проверих.Картите на родените след 1979 г само се разминават.
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #6 -: Юли 20, 2006, 02:23:52 pm »

ХЕЙ! - при мен всичко си е ОК :unsure:  и двете ми дават еднакви резултати :(  :(  :(  :unsure:  
Активен

ANI

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #7 -: Юли 20, 2006, 02:32:34 pm »

06 август 1982 г. Бургас 16 и 10.

Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #8 -: Юли 20, 2006, 03:06:08 pm »

Резултатите са еднакви в двете програми дори за твоята дата :(  
Активен

ANI

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #9 -: Юли 20, 2006, 04:13:38 pm »

Цитат
Резултатите са еднакви в двете програми дори за твоята дата :(
Tова е добре  :D . Значи е от настройките  <_< . Въможно е и астрокома да не е правилно настроен .Къде ми е Луната и Венера ,за да видя къде е грешката.
Благодаря ,ще си видя реалната карта най после  :D  :D  
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #10 -: Юли 20, 2006, 04:31:58 pm »

Луна-на 1гр.и 57м.в Риби 3дом        Венера на-20гр.и22м в Рак  8 дом
Активен

donka

• Гост
астрологични програми???
« Отговор #11 -: Юли 20, 2006, 06:10:17 pm »

Аз бих искала да уточня че разликите ми се получават при използване на един и същ програмен продукт ,и че след доста време( 7 години за програмата ASTROSCAN)за съответната програма при въвеждане на едни и същи данни по един и същи начин се виждат разликите.Просто мисълта ми е че с течение на времето се получават неточностите при мен.Когато забелязах това започнах да си правя звездни карти в специализираните за това сайтове но резултатите бяха същите както показваше и ASTROSCAN програмата.Дръпнах си ZET8 отипах и там същото се показваше!И накрая се примирих че май аз нещо съм сбъркала преди време!Сега когато си правя звездна карта по абсолютно същия начин в ZET8 пак намирам разлика.В сайтовете същото се получава!Наистина това може да ви звучи доста абсурдно но това си е факт (за мен де).
Та значи въпроса ми е има ли настройки за програмите за текущо време на използване ?    
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #12 -: Юли 20, 2006, 07:09:53 pm »

Да има настройки в работния панел на програма ZET
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #13 -: Юли 20, 2006, 07:46:49 pm »

Можете да задавате въпроси за програма ZET в руския форум на програмата  :ph34r: www.astrozet.ru :ph34r:  /предполага се,че ползвателите и знаят езика ;)  :rolleyes: /
Активен

nkara

• Нов участник
  • *
астрологични програми???
« Отговор #14 -: Август 13, 2006, 12:00:59 am »

Моля,ако някой е работил с програма "АНТАРЕС" да сподели за опита си с нея.
Активен

blue77

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 58
астрологични програми???
« Отговор #15 -: Юни 29, 2007, 02:26:29 pm »

Пробвах Антарес, но не ми харесва особенно. Трудно ми е да работя с нея. Получават се някои разлики. От доста време ползвам Astro 22 и Janus.

nasmilk

• Новак
  • Публикации: 1
астрологични програми???
« Отговор #16 -: Август 11, 2007, 10:45:40 am »

Моля, за мнение относно фамилията програми "VegaSviri"?
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
астрологични програми???
« Отговор #17 -: Август 15, 2007, 05:20:53 pm »

Не съм чувала за тях...
Какво представляват?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Инти

• Редовен участник
  • Публикации: 2068
астрологични програми???
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2007, 03:28:01 pm »

Като ровех из интернет ми попадна много интересна програма, но е много трудно да се сдобиеш с пиратско копие. Струва 225 паунда, английска астрологична програма - казва се Kepler 7.0.  
Активен

Синухе

• Редовен участник
  • Публикации: 4978
  • Chance favors the prepared mind
Re: астрологични програми???
« Отговор #19 -: Септември 09, 2008, 03:05:07 pm »

http://4storing.com/3etsx/1e78c77bc84766bce2bac93e3fe6cadc.html

Линк за сваляне на програмата Astro22 Professional  V7.03.06.  :)

Програмата е с крак /работи/.
Активен