Здравей Гост

Разтълкуване на сън!

• 3040 Отговора
  • 338548 Прегледи
Разтълкуване на сън!
« Отговор #80 -: Януари 16, 2007, 09:35:30 pm »
Цитат
Цитат
Цитат
Намерения можем да имаме всякакви, но ако не са в унисон с волята на "онзи чичко горе", си остават само... в сферата на намеренията  :D  :P  :D
Там съм с връзки ;)  :P  :D
Да де, и там си се уредил  :P божи човек си ти, как можах да забравя  :D ще ми съдействаш ли за уютно местенце в Рая или поне не толкова горещо в Подземния свят?  :rolleyes: Ама още отсега да предупредя, че ябълки не обичам, така че да изберат предварително друг "забранен плод" за мен  :P  :lol:
Готово,веднага те уреждам с лимонче :lol:  :lol:  ;)  

*

Xalia

• *
  • 164
Разтълкуване на сън!
« Отговор #81 -: Януари 16, 2007, 09:36:59 pm »
Leka vi no6t i bujni no priqtni sani6ta!

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #82 -: Януари 16, 2007, 09:42:59 pm »
Док, да ти имам фантазиите за "забранен" плод  :lol:  :blink:  :lol:

Лека нощ и от мен, след малко също се оттеглям...  :)

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Разтълкуване на сън!
« Отговор #83 -: Януари 16, 2007, 09:45:56 pm »
Цитат
Док, да ти имам фантазиите за "забранен" плод  :lol:  :blink:  :lol:

Лека нощ и от мен, след малко също се оттеглям...  :)
Какво да правя като обичам лимони и ягоди :(  :huh:  

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #84 -: Януари 16, 2007, 09:50:21 pm »
Нека да са ягоди...  :rolleyes: ама кое ли ще е това Дърво на Знанието, по което да виреят ягодки?  :lol: още малко и нова реклама на Red Bull ще сътворим... ако си ги гледал де  B)

Лека  :)

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Разтълкуване на сън!
« Отговор #85 -: Януари 16, 2007, 09:52:56 pm »
Цитат
Нека да са ягоди...  :rolleyes: ама кое ли ще е това Дърво на Знанието, по което да виреят ягодки?  :lol: още малко и нова реклама на Red Bull ще сътворим... ако си ги гледал де  B)

Лека  :)
Ще стане , корените на познанието ;)  :P  :D  

Re:Разтълкуване на сън!
« Отговор #86 -: Май 07, 2009, 10:31:15 pm »
saniyat vi moje da e yak moje da se govori za sex no vse pak tova ne e istina tova sa palni gluposti moje da sanuvate nyakvi gadosti no ne vyarvaite :D ??? :-[ :-\ :'( 8) :D

« Отговор #87 -: Юли 20, 2009, 01:49:32 pm »
   Скоро сънувах мъртвия си от 22 години дядо. Забравили сме го под юрганите, отивам в неговата стая, разтварям юрганите и що да видя дядо полузадушен, полуумрял, сбръчкан, смачкан - едното му око /синьо/ хвръкнало от орбитата си, Викам дядооо ейваааах ние сме те забравили тук толкова време....Хвърлих му се на врата, с толкова много радост, изпълнена с обич и тъга..../тези реакции, по начало са неприсъщи за мен/.
   По-миналата нощ сънувах сестра си: прибирам се в къщи, бащината къща и виждам, как изнасят от комшиите трупа на сестра ми на носилка завита с разни сиви войнишки одеала. Полудях от мъка, от болка, от ярост, как така не са ми казали, че е била болна, на път да умира,.....вървях покрай носилката и й виках в мислите си - "ти нямаш право да си отиваш, не сега"....Събудих се със стегнато от болка гърло и сърце...Много е гадно.. :'(...И в двата съня, майка ми, която почина преди 4 години, присъствуваше, но не като образ, просто знаех че тя е около мен някъде. 
   Казват че когато видиш починал роднина, научаваш вест или ти идва гост в къщи, а да видиш жив, че е умрял, че си му удължил живота. Дали е така наистина? Някой има ли наблюдения ?

*

Uran

• 6041
« Отговор #88 -: Юли 21, 2009, 11:07:16 am »
Дейзи, в чужбина ли живееш?
Може подсъзнателно да търсиш опора в семейството  и корените си.

« Отговор #89 -: Юли 21, 2009, 12:25:31 pm »
   Преди време бях в чужбина, вече не съм от 4 години. Но някак си се чувствам много много сама, откъсната.....

*

Uran

• 6041
« Отговор #90 -: Юли 21, 2009, 12:44:23 pm »
   Преди време бях в чужбина, вече не съм от 4 години. Но някак си се чувствам много много сама, откъсната.....
Може това усещане, че си сама, откъсната, без подкрепа-да се проектира в сънищата ти.

« Отговор #91 -: Юли 21, 2009, 01:11:25 pm »
    Права си, по-скоро усещам че ми липсва любов. А тя е енергията, която задвижва двигателя ни....

« Отговор #92 -: Юли 22, 2009, 09:08:12 am »
    Във връзка със сънищата ми - дойдоха ми гости, насъбрахме се компанийка от 2 приятелки и сестра ми - темите за разговор обикновено са духовни, а разбрах че мъж на моя роднина и приятелка е починал преди 1 година, а аз чак сега научавам. Той беше със сини очи...Много го харесвах като човек  :'(. Значи горе-долу това което съм писала излиза вярно.

« Отговор #93 -: Юли 28, 2009, 09:32:44 am »
   Пак преди няколко дена сънувах гаден сън...По принцип рядко помня сънищата си и те са винаги отвлечени. Но напоследък това, което сънувам е сигурно някаква проекция на мои страхове, защото сънят е ясен, а емоциите които изживявам по време на сън са толкова реални.
   Сънувах племенника си - 6г. как стъпва в някаква дупка. Дупката е с обиколката на дирек, все едно забит дирек в земята но кух отврътре. Стъпва и почва да потъва...аз веднага реагирах като протегнах ръка, хванах ръката му, но той се изплъзна, толкова бързо се развиваше всичко...Отново пак протегнах ръка, но този път хванах якето му и то остана в ръката ми. А племенника ми потъваше ли потъваше... :'(. Тясна и дълбока дупка, 10-20м. Сега като описвам съня си, отново ми става гадно....Изчезна от погледа ми, навън изведнъж всичко се стъмни аз започнах да викам ужасена, да ми донесат въже. Отнякъде се появиха хора в тъмното, самата дупка се изпълни с вода. Нищо не се виждаше, появи се някакъв младеж с рулетка в ръка. Викам бързо, че си отиде детето, мислейки как ли ще се хване за тази рулетка с тези мънички ръце и толкова метра как ще удържи без да си пореже ръцете..мислейки че вече повече от 15 минути е изчезнал и шансът да оцелее е никакъв.Толкова реално го преживях, сърцето ми се скъса от мъка, от болка, тръшках се на земята, безутешна, а сестра ми /а това е синът й/ се опитваше да ме успокои, беше се примирила. Аз рева с всичка сила изпаднала в ярост от собствената си безпомощност и чувство за вина...
    Някой може ли да ми помогне с разтълкуване на този сън. В момента гърлото ми е свито от мъка... :'(.Моля се нещо да не се случи, а днес миличкият ми племенник има рожден ден...

*

Mims

• **
  • 772
« Отговор #94 -: Юли 30, 2009, 10:39:55 pm »
Тия дни чета всички пропуснати теми и нощем ги сънувам.. ;D
Завчера, в резултат на прочетеното за негативните нощни посещения , заспивайки усетих или си въобразих,че усещам черна сянка зад гърба си..Направо подскочих и дълго не можах да заспя..Страшно ми стана..
Снощи четох 'дебелата' тема ;D.Резултатът-през нощта бях подложена на операция за разкрасяване-един идиот-хирург ми изряза възглавнички-тлъстинки от краката и такива нескопосани кървави шевове ми остави,че само се гледах и се дивях как ще ида на плаж.. ;D
Пустото ми въображение,не ме напуска и насън..

*

Skarlet

« Отговор #95 -: Юли 31, 2009, 05:19:18 pm »
Чакайте да ви разведря малко.  ;D Аз пък снощи сънувах,че бях на една маса в компанията на Цветан Цветанов. И кат ме беше прегърнал през раменете,ми говореше сладко,сладко и се усмихваше.  ;D Не знам какво означава съня,но знам,че да сънуваш висшестоящ човек е хубаво.

« Отговор #96 -: Октомври 14, 2009, 10:02:25 pm »
    Винаги съм го казвала, че не сънувам често или поне не си спомням нищо от сънищата. А много често те са толкова отнесени, нямащи нищо общо със сегашната реалност...
    Вчера сънувах как бяло куче ме целува по устата, аз съм просната на земята - а то бяло куче - между пудел и фокстериер - над мен и ме целува по устата. Почувствах се гадно, конфузно. Някак си успях да стана и се отдалечих от кучето, в някаква чешма с няколко корита се измих и усетих, че някаква опасност е надвиснала и трябва да бързам. Тръгнах да бягам, а от земята внезапно започнаха да изникват разни членостоноги - нещо като паяци с много дълги и тънки като игли крака, нещо като пиявици - ама с размерите на голяма и дебела змия - абе извънземни същества и се мъчеха да се залепят по краката ми. А аз бягах ли бягах ужасена....Ей такива ми ти гадни работи...И от къде на къде пък, в ежедневието си нямам нищо подобно, нито гледам много филми та да се вживявам - пък такива фантастики хич не обичам...Странно ! ??? ???

*

Uran

• 6041
« Отговор #97 -: Октомври 15, 2009, 07:31:24 am »
Мисля, че се повтаря темата от предходните ти сънища.
Имаш нужда от истински, верен приятел- бяло куче, но личният ти опит те кара да бъдеш мнителна и да изграждаш защитни бариери- избърсваш целувката на кучето.
Останалите гадини са само фон и представляват обърканите ти мисли и страхове.
Мисля, че сънят не е предсказателен, а по-скоро диагностицира душевното ти състояние- неудовлетвореност и търсене на опора и любов. :) :) :)

п.п.Абе Док няма ли да се появи ?

« Отговор #98 -: Октомври 15, 2009, 03:56:49 pm »
   Оф Уран, права си, аз рядко сънувам предсказателни сънища, повечето са някаква проекция на някакви светове, които съществуват само в сънищата ми - страхове и не знам още какво...Но кучета наистина често сънувам - най-различни вариации...Даааам, любов - знам, че има хора /мъже/ които ме обичат - но по една или друга причина съм обречена на самота...Обичат ме от разстояние. С мисъл - но понякога и тя стига...
    Док, наистина взе да липсва на този форум...И аз от колко време се оглеждам за него....Той пристана на друг форум - 100 процента... :D

« Отговор #99 -: Октомври 17, 2009, 02:51:39 pm »
Сънищата може да се тълкуват и за един от миналите ви животи,който има интересен сън и иска да попитам за това моят духовен учител Иеова да ми пише.