Здравей Гост

Разтълкуване на сън!

• 3040 Отговора
  • 332949 Прегледи
*

lora

Разтълкуване на сън!
« Отговор #60 -: Януари 14, 2007, 01:38:23 pm »
sunuvah gsm-a na sestra si ,koito pokazva6e nqkakuv 4as,kakvo zna4i tova?

Разтълкуване на сън!
« Отговор #61 -: Януари 14, 2007, 05:15:34 pm »
Цитат
Док, значи не снощи, а онзи ден сънувах как държа в ръцете си и галя едно сладко пухкаво черно хамстерче... бяхме в къщата на баба ми, която отдавна не бях виждала. И изведнъж хамстерчето изчезва в ръцете ми и виждам как по пода търгват в различни посоки гадни малки черни мишки... и стават все повече и повече. Опитвам се да ги хвана, но така и не успявам. Чувството беше доста неприятно.

Ще ми го тълкуваш ли по Фройд?  :P  :rolleyes:
Имаш страх от обвързване и желание да прескочиш периода на несигурност :P  :D  :D

Ако не се появи принца на мечтите,се кандидатирам за поста ;)  

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #62 -: Януари 14, 2007, 05:20:45 pm »
Хихи, това мишките от съня ми ли го показват?  :blink:  :lol:

В интерес на истината имам страх от мъже Овни, ако може да се нарече изобщо "страх"  :rolleyes: дядо ми беше такъв, а и все на такива шефове попадам - психоастрологически погледнато може да се тълкува и като неосъзнат слънчев знак и доминация на Луната... предполагам  B)

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #63 -: Януари 14, 2007, 05:28:10 pm »
А според съновника на баба същото ли означава?  :D  :rolleyes:  :D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Разтълкуване на сън!
« Отговор #64 -: Януари 14, 2007, 05:35:49 pm »
Цитат
Хихи, това мишките от съня ми ли го показват?  :blink:  :lol:

В интерес на истината имам страх от мъже Овни, ако може да се нарече изобщо "страх"  :rolleyes: дядо ми беше такъв, а и все на такива шефове попадам - психоастрологически погледнато може да се тълкува и като неосъзнат слънчев знак и доминация на Луната... предполагам  B)
Язък, няма как да си сменя зодията :( ,но кой знае, може на теб пък страха ти да изчезне ;)  :D  :P  

Разтълкуване на сън!
« Отговор #65 -: Януари 14, 2007, 06:01:39 pm »
Цитат
А според съновника на баба същото ли означава?  :D  :rolleyes:  :D
Ловенето на мишки показва ,че имаш някакви хубави планове,но това ,че са много е показател за трудни времена, белите мишки показват ,разбирателство между съпрузи,а писъци на мишки,че някой се опитва да те измами.
Има и още ,но..... :)  

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #66 -: Януари 14, 2007, 06:12:19 pm »
Моите мишки бяха черни и... безжични  :lol:  :P  :lol:

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Разтълкуване на сън!
« Отговор #67 -: Януари 14, 2007, 07:22:59 pm »
Цитат
Моите мишки бяха черни и... безжични  :lol:  :P  :lol:
Я зарежи мишките ,а вземи да ми кажеш,хареса ли си модела за пръстена или да търся нов?
Този го подбрах да ти върви на цвета на очите ;)  :D  

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #68 -: Януари 14, 2007, 07:28:59 pm »
Мдам... харесвам зелени камъчета, стига да не са с фалшив блясък  :P  :rolleyes: в интерес на истината не съм привърженик на класиката, но признавам, че съм трогната от жеста, особено като се има предвид, че го правят урановоповлияни Слънце и Луна  :lol:  :o  :lol:  
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Разтълкуване на сън!
« Отговор #69 -: Януари 14, 2007, 07:41:09 pm »
Цитат
Мдам... харесвам зелени камъчета, стига да не са с фалшив блясък  :P  :rolleyes: в интерес на истината не съм привърженик на класиката, но признавам, че съм трогната от жеста, особено като се има предвид, че го правят урановоповлияни Слънце и Луна  :lol:  :o  :lol:
Няма да са фалшиви :P  :)  

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #70 -: Януари 14, 2007, 07:42:10 pm »
Зарежи традицията  :lol:  :P  :lol:

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #71 -: Януари 14, 2007, 07:49:31 pm »
Почисти си бележника - папките са пълни  :huh:  B)

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Xalia

• *
  • 164
Разтълкуване на сън!
« Отговор #72 -: Януари 16, 2007, 08:35:34 pm »
Цитат
Док, значи не снощи, а онзи ден сънувах как държа в ръцете си и галя едно сладко пухкаво черно хамстерче... бяхме в къщата на баба ми, която отдавна не бях виждала. И изведнъж хамстерчето изчезва в ръцете ми и виждам как по пода търгват в различни посоки гадни малки черни мишки... и стават все повече и повече. Опитвам се да ги хвана, но така и не успявам. Чувството беше доста неприятно.

Ще ми го тълкуваш ли по Фройд?  :P  :rolleyes:
Vaprosat ti e kam Dok, no ako pozvoli6 moi asoziazij...?
Hamsterat simvolisira nasledstwo ot baba ti (isob6to ot predzi)-materialno ili duhovno, koeto e sastra6eno ot rodnini. Ako v momenta nqma saotvetstvie, ne sabravqj sanq, a nablüdavaj i is4akaj kakvo 6te se slu4i. Dovodite mi sa takova talkuvane, koeto moze i da e napalno pogre6no:

hamster=sabira hrana i sapasi=nasledstvo

mi6ki=sa6to grisa4i kato hamstera=rodnini

dom na baba=na teritoriqta na predzite, tqhno nasledstvo

hamsterat iz4esva=nasledstvoto e sastra6eno. :P javascript:emoticon(':P')
smilie

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #73 -: Януари 16, 2007, 08:42:02 pm »
Искам да ти кажа, че си познал/а  :o

В интерес на истината, наследството е последното нещо, което ме интересува или би ме интересувало, но... всичко, описано от теб, отговаря на действителната ситуация, която се развива далеч (в чужбина) и не ме интересува, но от време на време се коментира в семейството.

:)  
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Разтълкуване на сън!
« Отговор #74 -: Януари 16, 2007, 09:12:14 pm »
Страхотно тълкуване ;)  :D ,но така ще ми развалиш ,намеренията към Лили :angry:  ;)  :P  :D  

*

Xalia

• *
  • 164
Разтълкуване на сън!
« Отговор #75 -: Януари 16, 2007, 09:15:00 pm »
Цитат
Искам да ти кажа, че си познал/а  :o

В интерес на истината, наследството е последното нещо, което ме интересува или би ме интересувало, но... всичко, описано от теб, отговаря на действителната ситуация, която се развива далеч (в чужбина) и не ме интересува, но от време на време се коментира в семейството.

:)
Sabravih da kaza sa mi6kite, 4e sa simvol sa krazba.
Po prinzip sani6tata se sapomnqt po lesno, kogato se sanimava 4ovek s tqh. As si vodq sanoven dnevnik ot 12 godini i ustanovqvam 4e tarpenieto si sasluzava pri nablüdenieto na sani6tata. Nqkoi se sbadvat na drugiq den, nqkoi sled sedmizi ili mesezi, nqkoi sled godini (i togava bukvalno), i nqkoi-nikoga. Pri talkuvaneto mi pomaga mnogo metodat na obob6tavaneto, ne rabotq samo sas simwoli.
Mnogo se radvam, 4e pri tasi oskadna informaziq talkuvaneto mi ne e bilo savsem pogre6no. Ima6 li saotvetstvie na sanq ot astrologi4na gledna to4ka (vazen transit prez 4 dom ili varhu vladetelq mu)?
Isvinqvam se 4e pi6a na latiniza, no v momenta ne moga ina4e, nadqvam se, 4e v skoro vreme 6te moga da go promenq. ;)  

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #76 -: Януари 16, 2007, 09:19:35 pm »
Намерения можем да имаме всякакви, но ако не са в унисон с волята на "онзи чичко горе", си остават само... в сферата на намеренията  :D  :P  :D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Разтълкуване на сън!
« Отговор #77 -: Януари 16, 2007, 09:20:48 pm »
Цитат
Намерения можем да имаме всякакви, но ако не са в унисон с волята на "онзи чичко горе", си остават само... в сферата на намеренията  :D  :P  :D
Там съм с връзки ;)  :P  :D  

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #78 -: Януари 16, 2007, 09:25:36 pm »
Цитат
Ima6 li saotvetstvie na sanq ot astrologi4na gledna to4ka (vazen transit prez 4 dom ili varhu vladetelq mu)?
Като че ли не...  :huh: транзитът на Уран през натален Марс на ИЦ вече не е активен, за друго в момента не се сещам... освен че в средносрочна перспектива Сатурн предстои да транзитира в квадрат с Юпитер /съуправител на 4 дом/. През Нептун, който ми управлява ИЦ-то, сякаш нищо не минава в момента...  :rolleyes:  B)

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Lillie

• 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #79 -: Януари 16, 2007, 09:30:05 pm »
Цитат
Цитат
Намерения можем да имаме всякакви, но ако не са в унисон с волята на "онзи чичко горе", си остават само... в сферата на намеренията  :D  :P  :D
Там съм с връзки ;)  :P  :D
Да де, и там си се уредил  :P божи човек си ти, как можах да забравя  :D ще ми съдействаш ли за уютно местенце в Рая или поне не толкова горещо в Подземния свят?  :rolleyes: Ама още отсега да предупредя, че ябълки не обичам, така че да изберат предварително друг "забранен плод" за мен  :P  :lol:

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.