Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 244131 пъти)

Svetlana

• Новак
  • Публикации: 1
Разтълкуване на сън!
« Отговор #40 -: Октомври 30, 2006, 11:39:07 pm »

Zdraveite, forumci,

Sanuvah, che slizahme po niakakvi stulbi s lubimia i sreshtnahme sveshtennik, koito ni kaza: " Prekrustete se!" - i nie se prekrustihme.
Na sledvashtata vecher snauvah nepoznata jena, koiato me nazova po ime i me pozdravi za pechalba ot tombola, podavaiki mi plik, v koito na list biaha izpisani tri ili chetiri edinici, ne pomnia tochno.
Moje li da budat raztalkuvani sanishtata mi?

Blagodaria Vi, predvaritelno!
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #41 -: Ноември 01, 2006, 08:57:20 am »

Цитат
Zdraveite, forumci,

Sanuvah, che slizahme po niakakvi stulbi s lubimia i sreshtnahme sveshtennik, koito ni kaza: " Prekrustete se!" - i nie se prekrustihme.
Na sledvashtata vecher snauvah nepoznata jena, koiato me nazova po ime i me pozdravi za pechalba ot tombola, podavaiki mi plik, v koito na list biaha izpisani tri ili chetiri edinici, ne pomnia tochno.
Moje li da budat raztalkuvani sanishtata mi?

Blagodaria Vi, predvaritelno!
Помниш ли си сънищата редовно?
Активен

тони бонбони

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #42 -: Ноември 03, 2006, 08:58:04 pm »

хора помогнете ми!мойто нз дали е точно сън,защото...бе сега ще ви кажа защо.днеска майка ми ме попита дали съм сънувала нещо.аз й казах 4е не съм(защото не помня да съм СЪНУВАЛА нещо).тя ми каза 4е през но6тта някъде към един 4аса съм я събудила и съм и казала "мамо...виж,от кутията тече кръв...".после съм станала да си сменя пижамата 4е съм  я била изпотила и съм оти6ла до банята.е хубаво,тва със ставането го поня.тва с ходенето до банята също.дори като се помъчих малко си спомних как през нощта(но тогава си мислех 4е е някъде към 11 и о6те не съм заспивала въоб6те) со4ех гледах едно шкаф4е на гардероба(шкаф4ето е някак си отделно от самия гардероб и минава над вратата на стаята,гардеробът продъжала до нея-висок таван).
та гледах това шкаф4е и дори преди малко се сетих 4е си мисля 4е има някакво мокро петно на него.питах майка ми "мамо,това онова шкаф4е да съм гледала слу4айно" и тя ми каза "да,май към него со4е6е"...
така да изясним...спя си спя си изведнъж будя майка ми со4а й не6то с ръка казвам й "от кутията те4е кръв" и после се събуждам и не помня ни6то... <_<
както казах тва не е сън,ама ако някой може да тълкува бълнуване...(зловещото е 4е помня как гледах 6каф4ето и как казах НЕЩО-нз какво-на майка ми...гадно :(  )
Активен

tanq

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #43 -: Ноември 04, 2006, 11:38:39 am »

synuvah che mi nosqt mnogo pari
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
Разтълкуване на сън!
« Отговор #44 -: Ноември 04, 2006, 06:55:35 pm »

Цитат
synuvah che mi nosqt mnogo pari
Виж краткия съновник за дните на седмицата,но съня може да се тълкува и като предвещание за загуби и измами.
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #45 -: Ноември 04, 2006, 06:59:47 pm »

Цитат
хора помогнете ми!мойто нз дали е точно сън,защото...бе сега ще ви кажа защо.днеска майка ми ме попита дали съм сънувала нещо.аз й казах 4е не съм(защото не помня да съм СЪНУВАЛА нещо).тя ми каза 4е през но6тта някъде към един 4аса съм я събудила и съм и казала "мамо...виж,от кутията тече кръв...".после съм станала да си сменя пижамата 4е съм  я била изпотила и съм оти6ла до банята.е хубаво,тва със ставането го поня.тва с ходенето до банята също.дори като се помъчих малко си спомних как през нощта(но тогава си мислех 4е е някъде към 11 и о6те не съм заспивала въоб6те) со4ех гледах едно шкаф4е на гардероба(шкаф4ето е някак си отделно от самия гардероб и минава над вратата на стаята,гардеробът продъжала до нея-висок таван).
та гледах това шкаф4е и дори преди малко се сетих 4е си мисля 4е има някакво мокро петно на него.питах майка ми "мамо,това онова шкаф4е да съм гледала слу4айно" и тя ми каза "да,май към него со4е6е"...
така да изясним...спя си спя си изведнъж будя майка ми со4а й не6то с ръка казвам й "от кутията те4е кръв" и после се събуждам и не помня ни6то... <_<
както казах тва не е сън,ама ако някой може да тълкува бълнуване...(зловещото е 4е помня как гледах 6каф4ето и как казах НЕЩО-нз какво-на майка ми...гадно :(  )
С такъв случай нямам никакъв опит, но само кръвта се свързва с разкриване на някаква истина.
Активен

Guest

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #46 -: Ноември 06, 2006, 12:48:34 am »

Zdraveite,

Ne pomnia  sanishtata si redovno. Zashto niakoi gi pomnim, a niakoi - ne? Slojno sme ustroeni...
Ako imahme visoka senzurnost, shteshe da ni e po - lesno...moje bi!  
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #47 -: Ноември 06, 2006, 08:16:26 am »

Цитат

Zdraveite,

Ne pomnia  sanishtata si redovno. Zashto niakoi gi pomnim, a niakoi - ne? Slojno sme ustroeni...
Ako imahme visoka senzurnost, shteshe da ni e po - lesno...moje bi!
Аз съм установила, че имам някои условия, които изпълня ли ги преди сън, задължително си запомням сънищата - например, като чета една от любимите си книги за сънищата на Т.Андрюс.

Пък и може би общите техники за повишаване на вниманието също допринасят за запомняне на сънищата.

Обаче, ако не помним сънищата си редовно, а някои само запомняме, то те са твърде важни и трябва да им намерим някакво обяснение.
Ти намери ли на твоя?
Активен

MarTini

• Новак
  • Публикации: 3
Разтълкуване на сън!
« Отговор #48 -: Ноември 10, 2006, 07:52:05 pm »

Зъболекар -
"1.Не разбрах кого си сънувал "някакъв мъж"?
2."Като дете" -Кой е детето?
3.Пожари стават всеки ден и съвпаденията не се тълкуват като пророчески  
4.Вярвам в такива сънища,но мисля,че са голяма рядкост! "

значи
- сънувах непознат мъж, който си играе като дете с огън
- сънувах го няколко нощи
- след около месец се случи пожара

По сънищата си познавах:
- че няма да ме приемат да уча каквото искам преди гимназията
- че след години ще ме приемат да уча едикакво си висше
- че моя приятелка ще влезе да учи
- че ме чакат едикакви си трудности
- че ще плача и ще се скарам с едикой си

еми може да съм сбъркана нещо, ама си има сънища и сънища

Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #49 -: Ноември 10, 2006, 11:38:20 pm »

Цитат
Зъболекар -
"1.Не разбрах кого си сънувал "някакъв мъж"?
2."Като дете" -Кой е детето?
3.Пожари стават всеки ден и съвпаденията не се тълкуват като пророчески  
4.Вярвам в такива сънища,но мисля,че са голяма рядкост! "

значи
- сънувах непознат мъж, който си играе като дете с огън
- сънувах го няколко нощи
- след около месец се случи пожара

По сънищата си познавах:
- че няма да ме приемат да уча каквото искам преди гимназията
- че след години ще ме приемат да уча едикакво си висше
- че моя приятелка ще влезе да учи
- че ме чакат едикакви си трудности
- че ще плача и ще се скарам с едикой си

еми може да съм сбъркана нещо, ама си има сънища и сънища
Извинявай,че ще прозвуча като грубиян,но твоите сънища не ми звучат като пророчески.
В случая с пожара,ако сънят беще свързан с конкретния човек,щеше да има по-друга окраска,но иначе си е просто съвпадение.
А колкото до другите ти прозрения и те си имат своите обяснения и без да са тълкувани от съновник.
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #50 -: Ноември 11, 2006, 07:52:22 am »

MarTini !

Явно си много емоционална личност и ми е приятно ,че с такава жар защитаваш своите сънища. Ярките и запомнящи се съновидения са характерни,за творческите натури и силно се надявам твоето учение да е поело в тази посока.
Ще цитирам АН,която много добре е обяснила кои сънища са важни и кога трябва да обръщаме внимание на конкретен сън.
Цитат
Обаче, ако не помним сънищата си редовно, а някои само запомняме, то те са твърде важни и трябва да им намерим някакво обяснение.

С уважение: ЗЪБОЛЕКАР
Активен

bab

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #51 -: Ноември 11, 2006, 02:04:05 pm »

Здравейте!
Днес е св.Мина.
Имам домашни проблеми.
Сънувам често,но почти не си спомням сънищата,докато сутринта се събудих съвсем ясно спомняйки си днешният.
Надявам си да го разтълкувате-
Сънувах се в леглото си с непозната руса жена лежейки до мен-аз също съм от женски пол - и говорейки си с нея.
Напипах ухото си и установих,че липсва лявата ми обица при което разсъждавайки с нея реших,че обицата е само в леглото ми и не съм я изгубила.
И незнайно как се оказах сама в леглото ,намираща обицата и поставяйки я на мястото и.
Така се събудих.
Ще съм благодарна,ако някой успее да ми го разтълкува.
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #52 -: Ноември 11, 2006, 04:31:15 pm »

Цитат
Здравейте!
Днес е св.Мина.
Имам домашни проблеми.
Сънувам често,но почти не си спомням сънищата,докато сутринта се събудих съвсем ясно спомняйки си днешният.
Надявам си да го разтълкувате-
Сънувах се в леглото си с непозната руса жена лежейки до мен-аз също съм от женски пол - и говорейки си с нея.
Напипах ухото си и установих,че липсва лявата ми обица при което разсъждавайки с нея реших,че обицата е само в леглото ми и не съм я изгубила.
И незнайно как се оказах сама в леглото ,намираща обицата и поставяйки я на мястото и.
Така се събудих.
Ще съм благодарна,ако някой успее да ми го разтълкува.
Е,да кажем ,че си спасила семейното огнище от чуждо посегателство ;)  :D  
Активен

zdr

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #53 -: Декември 02, 2006, 11:51:02 am »

Цитат
synuvah 4e plakah mnogo
sunyvah,4e gonq zaek i dokato go gonq vlizm v mn.dulboka lokva :lol:  
Активен

stelito0o0o

• Новак
  • Публикации: 2
Разтълкуване на сън!
« Отговор #54 -: Декември 03, 2006, 06:26:25 pm »

zdraveite!sanuvah 4e sam bremenna nqkoi moje li da mi kaje kakvo zna4i tova?mersi predvaritelno :unsure:  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #55 -: Декември 04, 2006, 06:27:57 pm »

Цитат
zdraveite!sanuvah 4e sam bremenna nqkoi moje li da mi kaje kakvo zna4i tova?mersi predvaritelno :unsure:
Предстоящи  трудности,но чашата може да е винаги пълна,зависи от гледната точка ;) .
Активен

Theresma

• Новак
  • Публикации: 2
Разтълкуване на сън!
« Отговор #56 -: Януари 14, 2007, 12:48:40 pm »

Аз пък напоследък не сънувам..Може и да сънувам,но не си спомням.
Та според мен..по - добре е да се чете Фройд, отколкото да се вярват на разни "бабини деветини" и съновници...Не знам..Нищо лично или лошо, просто съвет  ;)  
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #57 -: Януари 14, 2007, 12:54:24 pm »

Знаеш ли... напоследък и аз подкарах един период на "почти нищо несънуване". Всичко започна покрай сатурновото завръщане, но то свърши отдавна, а хубавите сънища не бързат да се връщат...  :rolleyes:  :huh:

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #58 -: Януари 14, 2007, 12:55:01 pm »

Цитат
Аз пък напоследък не сънувам..Може и да сънувам,но не си спомням.
Та според мен..по - добре е да се чете Фройд, отколкото да се вярват на разни "бабини деветини" и съновници...Не знам..Нищо лично или лошо, просто съвет  ;)
Е,ако сънуваш,твоя сън ще го тълкувам по Фройд ;)  :P  :D

(и аз съм спрял да сънувам,сигурно от преумора :) )
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #59 -: Януари 14, 2007, 01:01:08 pm »

Док, значи не снощи, а онзи ден сънувах как държа в ръцете си и галя едно сладко пухкаво черно хамстерче... бяхме в къщата на баба ми, която отдавна не бях виждала. И изведнъж хамстерчето изчезва в ръцете ми и виждам как по пода търгват в различни посоки гадни малки черни мишки... и стават все повече и повече. Опитвам се да ги хвана, но така и не успявам. Чувството беше доста неприятно.

Ще ми го тълкуваш ли по Фройд?  :P  :rolleyes:

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.