Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 244003 пъти)

Gato.bg

• Новак
  • Публикации: 1
Re: Разтълкуване на сън!
« Отговор #3040 -: Февруари 23, 2017, 04:12:22 pm »

Здравейте,снощи сънувах странен сън,много ярък и запомнящ се.Сънувах,че се намирам на някакво тържество,може би сватба.Бляскаво облечени хора,разговори,до мен обсъждаха една жена,че три пъти е сменила тоалета си за деня.Погледнах към тази жена(аз също съм жена)и се впечетлих от облеклото и,златиста елегантна рокля и в мен се появи чувството на лека завист и съжаление,че не разполагам така с лекота да сменям тоалетите.В същият момент в ръката ми се появи червена рокля,която веднага харесах,изтичах бързо да намеря място ,за да я облека.Незнайно как попаднах в малка кабинка,стоях там и чаках нещо,роклята я нямаше,докато чакаш усетих че всъщност знам къде отивам и нетърпеливо очаквах някакво чудо.Вече се бях отказала и тръгнах да излизам когато пода на кабинката пропадна под краката ми и цялата се затресе,вкопчих се в стената и мисълта ми беше ...започна се най после..Кабинката се издигаше нагоре и постепенно спря,стъпах на пода и се огледах,беше тоалетна от едно време с понцикованите гърнета през средновековието.Отворих врата и видях коридор с много стаи ,като общижитие.Срещу положната врата пред мен на пода имаше нещо изцапано,като пътечка,усетих ,че това съм го направила аз,в смисъл ми е било лошо и съм отишла до тоалетна.Излязох бързо и решително отворих вратата на стаята.Там имаше деца 5 или 6 знаех че са мои,не се изненадаха когато ме видяха,сякаш изобщо не са усетили липсата ми.Рзговарях с тях,смеех се радвах се...Събудих се внезапно.Ако някой го разтълкува ,ще съм му благодарна.
Активен