Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 244485 пъти)

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
Re: Разтълкуване на сън!
« Отговор #3020 -: Февруари 16, 2014, 10:33:42 pm »

Обувките биха могли да символизират нашият подход към живота, възгледите ни
Shoes
In general, shoes represent your approach to life. Wearing shoes in your dream suggests that you are well-grounded or down to earth.�It also represents your convictions about your beliefs. If you are changing your shoes, then it refers to your changing roles. You are taking a new approach to life. If you forget your shoes, then it suggests that you are leaving behind your inhibitions. You are refusing to conform to some idea or attitude.
To see old and worn shoes in your dream indicates that you will find success through hard work and diligence. You have come to terms about who you are.�
To dream that you are wearing inappropriate shoes for the occasion or for the activity at hand means that your progress and path in life will be long, hard and laborious. It may also indicate that you are heading in the wrong direction. Perhaps you need to reevaluate your goals. If you dream that your shoes do not fit or that they pinch and hurt, then it means that you are questioning your goals. You are doubting the direction of the path you are taking.
To dream that you are not wearing any shoes indicates that you have low self-esteem and a lack of confidence in yourself. You are dealing with issues about your self-identity. It also represents poverty, lack of mobility, or misunderstanding. Alternatively, to dream that you are not wearing shoes represent your playful attitudes and relaxed, carefree frame of mind. You have a firm grasp and good understanding on a situation. If you dream that you lose your shoes, then it suggests that you are searching for your identity and finding yourself.

Според вас как може да се разтълкува този сън?

Сънувах че съм в магазин и меря обувки. След като си избрах едни черни обувки продавачката извади две различни обувки (една от тези които съм харесал и една съвсем различна) и започна да ми ги опакова. Аз и казвах че са различни, а тя започна да ме убеждава че са еднакви и че издребнявам, в този момент се появи и една позната от "нищо-то" с която сме в добри отношения и започна да се възмущава колко ужасен и досаден съм :D и колко много преча на околните с претенциите си, че съм лош човек и още все неприятни неща.

Вероятно смяташ, че останалите (вероятно и това момиче) те намират за прекалено претенциозен, взискателен и ставаш досаден с твоите перфекционистични изисквания, които ти самия намираш просто за здрав разум, но на други може и да им се виждат крайни.

Активен

sisisi

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #3021 -: Февруари 18, 2014, 04:56:59 pm »

Здравейте снощи сънувах, как с моя приятелка отиваме в един магазин за дрехи и аз облякох една много красива зелена рокля беше късичка много кррасива рокля!Имам книга за съновник там пише че да сънуваш рокля означава че ще срещнеш много важна и високопоставена личност, а зелен цвят означавало пари!Вие как го тълкувате!Благодаря за отговора!
Активен

3apa

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 829
  • Няма истина, която да боли повече от лъжата...
« Отговор #3022 -: Февруари 26, 2014, 05:28:23 am »

Какво означава да сънуваш, че плъхове се опитват да те изядат и те нападат?

Тази гадост сънувах тази нощ...Бившият беше на нещо като кокили, а аз на раменете му и тези гадни мишки цъкаха около нас. Той ме успокояваше, че всичко ще е наред и той е там и ще ме пази.
Активен

Milkyway

• Редовен участник
  • Публикации: 3770
« Отговор #3023 -: Февруари 26, 2014, 07:20:00 am »

И аз моля за помощ :-[
Тази нощ,една част от съня ме бе,че се намирам в някакъв хотел.
На стълбите/точно като пепеляшка/,намерих обувка.Беше инкрустирана с камъни,светеше,беше като бижу.
След малко срещнах някаква жена и тя ми каза "Взем я,обуй я". Отидох после настрана,започнах да разглеждам обувката в ръцете си и наистина беше като бижу.Украсена,светеща,като произведение на изкуството.
Като я сложих на крака си,ми беше голяма.След малко като стъпих с нея на земята,ми пасна,просто легна меко по крака ми.

Какво може да значи това?
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1304
« Отговор #3024 -: Февруари 26, 2014, 08:16:13 am »

Зара,по Ленорман плъховете се свързват със страхове и кражби.Но за повече и подробно инфо потърси и по нета.Наскоро и Фрея беше дала тук линк за тълкуване на сънищата-потърси го,ако решиш.
Активен

Milkyway

• Редовен участник
« Отговор #3025 -: Февруари 26, 2014, 09:28:24 am »

Аз също с нетърпение ще чакам, някой да се включи по моя сън :blink:
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #3026 -: Февруари 26, 2014, 03:35:52 pm »

Аз също с нетърпение ще чакам, някой да се включи по моя сън :blink:
Твоят сън е ясен - отразява желанието ти да се откъснеш от семейството, от ежедневието и да се рзнообразиш. Важно е какъв е бил хотела в съня - ако е бил скъп, луксозен - означава, че оценяваш високо себе си и смяташ, че заслужаваш повече в живота от това, което получаваш /м/у другото за това говорят и камъните на обувката/.
ако хотелът е бил мизерен  - обратното.
обувката ти е била голяма - имаш прекалено големи планове и очаквания за бъдещето, които надвишават възможностите ти. в крайна сметка, обаче обувката ти се е оказала по мярка - най-вероятно ше успееш да осъщтвисш желанията си, ще намериш  пратньор с който да си пасвате във всяко отношение.
използваш израза "като стъпих на земята" -  ще осъществиш намеренията си само с трезв поглед върху реалността. махай розовите очила ;)
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

Milkyway

• Редовен участник
« Отговор #3027 -: Февруари 26, 2014, 04:15:20 pm »

Благодаря ти Венера :blink:
Много мило от твоя страна,че обърна внимание на съня ми :blink:
Активен

3apa

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3028 -: Февруари 26, 2014, 09:01:56 pm »

Зара,по Ленорман плъховете се свързват със страхове и кражби.Но за повече и подробно инфо потърси и по нета.Наскоро и Фрея беше дала тук линк за тълкуване на сънищата-потърси го,ако решиш.

И аз от там гледах тълкуванията, но не ми стана много ясно. Плъховете ясно. Интересна ми е ролята на мъжа. Днес коментирах с него съня. На мен ми звучи като желание да ме пази и да ме защитава. но исках да чуя и друго мнение, защото моето е субективно.

Благодаря ти за включването!
Активен

venerra

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1416
    • http://hristu.net/
« Отговор #3029 -: Февруари 26, 2014, 09:51:06 pm »

И аз от там гледах тълкуванията, но не ми стана много ясно. Плъховете ясно. Интересна ми е ролята на мъжа. Днес коментирах с него съня. На мен ми звучи като желание да ме пази и да ме защитава. но исках да чуя и друго мнение, защото моето е субективно.

според мен не е важно кой те е пазил, по -важното е че си имала нужда от защита в съня. трябва да помислиш  кое те кара да се чувстваш уязвима, от какво се пазиш и защитаваш в реалността ...?

мишките - сигурно си мил и деликатен човек, но заради добротата си оставяш другите да ти се качат на главата. разкарай досадниците ;) на никой с нищо не си длъжна.
Активен
Направи живота си такъв, какъвто го искаш, за да му се насладиш напълно.
Погледнеш ли навън, мечтаеш, погледнеш ли навътре - пробуждаш се. - Карл Юнг

3apa

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3030 -: Февруари 27, 2014, 03:39:02 am »

Благодаря! Знам от какво ме е страх в реалността. Надявам се, че добрият край в съня, ще е такъв и на живо :)
Активен

Enigma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
« Отговор #3031 -: Февруари 28, 2014, 10:43:06 am »

И аз съм на тема животни. Сънувах, че сме с колегите в чужбина, живеем в някаква сграда, разхождам се в подземието и виждам един колега по хавлия, изглежда друсан, смее се...изведох го навън и му обяснявам,че ни упойват вътре с етер/?/, той се освести, повярва ми. После ни настаняват другаде ,качваме се по стълбите, един млад тигър, все още игрив долу в двора си играе на свобода. Тръгна между нас, изтръпнах, началникът го отпрати. настаниха ме в едно семейство и тъкмо им обяснявах за тигъра ,те казаха,че бил тяхното домашно животно. Аз избягах....и се събудих.
Редактиране на публикация

elfidka

• Редовен участник
  • Публикации: 3129
« Отговор #3032 -: Март 02, 2014, 10:17:20 am »

Здравейте, имам нужда някой да ми разтълкува съня.
Сънувах, се булка, облечена в невероятна булчинска рокля, уж ще се омъжвам и си избирам обеци, сложих едни, после ги смених. Трябваше да се омъжвам, за някого, но сватба нямаше, аз така и не отидох, защото знаех, че  и той няма да дойде. Жениха не го видях, но имах усещането, че е човек, който познавам от години. Спокоен беше съня ми сякаш се случваше най-нормалното нещо на света. Имах невероятна коса и прическа с плитки и много къдрици.

« Последна редакция: Март 02, 2014, 01:35:48 pm от elfidka »
Активен
Слънце - Везни
Луна – Близнаци
Асц. - Лъв
Венера – Лъв
Марс - Дева

Животът не е поемал към нас задължение да осъществява мечтите ни. Трябва да вземем каквото ни предлага и да сме благодарни, защото и по-лошо би могло да бъде !!!

Morena

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 199
« Отговор #3033 -: Март 03, 2014, 10:04:42 pm »

Sanuvah, che darja golqm cherven skapocenen kamak, trqbva da e bilo rubin. Moje ki nqkoi da mi go raztalkuva, sajelqvam za latinicsta, no nqmam komputar I pisha ot tablet. :(
Активен

Milkyway

• Редовен участник
« Отговор #3034 -: Март 05, 2014, 07:11:55 am »

Добро утро,
на сутринта сънувах тревожен сън,какво може да означава? :unsure:

Сънувах,че са ми убили детето и много плачех.

БЛагодаря ви!
Активен

Last_Kiss

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1900
« Отговор #3035 -: Март 14, 2014, 02:46:00 pm »

.
« Последна редакция: Март 14, 2014, 06:20:54 pm от Last_Kiss »
Активен

lolitaa

• Новак
  • Публикации: 39
« Отговор #3036 -: Март 18, 2014, 07:34:12 am »

Сънувах баба и дядо,които не са между живите. И двамата държаха чук с много дълга дръжка като на лопата. Искаха нещо да ми кажат с него, съдейки по маниерите им и сериозните лица. Някой има ли идея какво означава този сън?
После сънувах,че гледам някакви влакчета в небето, подобни на панаирските всяка година. Даже едно спря до мен, но ме достраша да се кача.
« Последна редакция: Март 18, 2014, 09:34:37 am от lolitaa »
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1304
« Отговор #3037 -: Април 02, 2014, 02:00:43 pm »

Какво означава да сънуваш зелена змия на черни точки?
Активен

zvezdichka

• Новак
  • Публикации: 12
« Отговор #3038 -: Април 23, 2014, 03:31:00 pm »

Здравейте, преди няколко дена сънувах  10 Пентакли и 6 чаши с мен беше мъж ( познат, обичан). И бяхме до едно електронно табло с брояч, който беше сякаш безкраен.... и отброяваше  :o
Активен

Poison Ivy

• Новак
  • Публикации: 28
« Отговор #3039 -: Април 24, 2014, 05:36:50 pm »

На скоро сънувах земетресение, беше толкова силно, че земята се разцепи. Бяхме аз и майка ми и успяхме да се спасим под касата на една градинска врата.

След като се събудих бях с усещането, че не е за добро.

В последно време не съм добре здравословно, сигурно няма да се размина и без операция. Та, като попрочетох за символиката на земетресението, значи да се готвя за промени и трудности през, които ще премина заедно с майка ми. Аз поне така го обвързвам.

Дано да не е много голям екшън!  :'(

Ако някой може да го разтълкува по-друг начин да драсне някой ред. Ще се радвам.
Активен
Nemo sine vitiis est.
/Никой не е без пороци./
Сенека