Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 244486 пъти)

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1304
Re: Разтълкуване на сън!
« Отговор #3000 -: Януари 25, 2014, 08:00:12 am »

Какво означава да сънуваш часовник и точен час - сънувах 12.12 часа?

sladurka,виж на този линк за числата:http://dreamland-bg.com/index.php?topic=2378.0
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #3001 -: Януари 27, 2014, 09:41:03 pm »

някакъв знак може би, а в будния живот случва ли ти се да забелязваш такива повторяеми числа?
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3002 -: Януари 27, 2014, 11:09:19 pm »

Сънувах безсмислен сън  ;D - видях мой познат, който ми каза здрасти и аз му отврънах, после влезе в някаква банка, чудех се дали да го последвам ,но размислих   и се отказах и продължих да сънувам някакви неща, които не помня.

Може би става въпрос за нещо свързано с финанси, материална ситурност, дали този твой познат не представя някакви такива качества или начин на мислене, нещо за което, може би си се замислила за себе си.. ? Липсва ти може би финансова стабилност
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3003 -: Януари 27, 2014, 11:15:27 pm »

Цяла нощ сънувам кошмари-предстоеше война,страхувах се за детето си,после зелени товарни коли превозваха нещо(вероятно оръжия),наоколо имаше и много дивеч-той също беше заплаха за живота ни....на последно място помня,че бях попаднала сред народ със странни обичаи и традиции.Но това за малкия беше много болезнено. :'(

Може би си в кофти период и чувстваш света около себе си като на война.. стрес, тревоги, хаос, агресия, гняв.. Може би емоционално така се чувстваш  :-\
Активен

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3004 -: Януари 28, 2014, 04:36:30 pm »

Freya,много вярна интерпретация.Благодаря. :blink:
Активен

sladurkata

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #3005 -: Януари 29, 2014, 08:44:01 pm »

sladurka,виж на този линк за числата:http://dreamland-bg.com/index.php?topic=2378.0

Благодаря за линка.

някакъв знак може би, а в будния живот случва ли ти се да забелязваш такива повторяеми числа?

Да, случва се периодично.
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3006 -: Януари 31, 2014, 10:29:57 am »

Ами и на мен ми се случва, от известно време всеки ден, понякога по няколко пъти. Вероятно с каквото го свързваш в реала (вероятно знаци... не знам какво друго) това би символизирало и в съня.. някакъв важен момент може би. Аз още не съм разбрала какво означава, означава ли нещо или просто аз съм избрала да го виждам и търся... просто си пожелавам нещо всеки път като видя повтовяеми числа (аз предимно в часа ги забелязвам) Докато писах коментара и ходих до кухнята и часовника на печката показваше 23:23 хаха.. (грешен е, но няма значение) по цял ден ми се случва и като говоря за това на хората около мен и те почват да ги забелязват
« Последна редакция: Януари 31, 2014, 10:34:03 am от Freya »
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3007 -: Януари 31, 2014, 10:59:57 am »

Аз да се похваля.. днес за пръв път от месеци, може би година .. имах ОСЪЗНАТ СЪН!!! ЙЕЕЕЕЕЕЕ!!!

Беше слаба осъзнатост, защото на моменти я губих а и се събудих малко след това. Ето го и съня:

Бях на някакво място, помещение, като зала, с много хора, при някакъв работодател. Появи се някакъв психопат, който искаше да ни избие, май ме уби веднъж или със сигурност ме наръга, нарани. После се появи отново, аз заключих вратата пред него и той остана отвън, но видях как си подаде ръцете под вратата, за да я избута, имаше ето такива "ръце" с метални остриета вместо пръсти:

Хукнах при другите да ги предупредя че идва, излязох от стаята в някаква зала/коридор, бягайки от него. Стените бяха от прозорци само, нещо като офис сграда. С една жена погледнахме надолу и видяхме че няма как да избягаме през прозореца, нямаше за къде да се захванем.. Отказах се и тръгнах нагоре по един стълби в страни от отворения прозорец. Горе беше като таван на къща, пак прозорци разделяха помещенията от стълбището и през тях видях вътре един мъж, сам. Влязох при него и без да казвам нищо му направих знак за тишина. Осъзнах че на този етаж пода е надуваем (като надуваемите замъци) и че от тежестта на телата ни, се получава хлътнало по "пода" и отдолу се вижда. Отидохме в по-вътрешна стаичка, където имаше нещо като кабина и легло. Влязохме вътре и му обясних за психопата. Той стана и погледна в другата стая, каза че идвал към нас. Погледнах и го видях - задаваше се бавно с каменно изражение на лицето, държейки вдигната брадва в ръце. Казах си край... и точно преди да влезе и да стигне до мен затворих или отворих очи?! сякаш се събудих за момент и се върнах в съня (но не в действителност) и той изчезна.

Осъзнах че това е сън. Станах и излязох от стаята. Реших, че трябва да скоча през същия този отворен прозорец от по-рано, за да прекратя съня - да се събудя. И друг път в кошмари, когато осъзная че сънувам, съм скачала от високо и се събуждам или поне излизам от съня... нещо като "самоубийство" в съня.
Макар и малко да ме беше страх,(защото не бях осъзната на 100%) скочих. Но не се събудих а паднах долу - оказа се че не е било толкова високо. 2-3 пъти си казах "Това е сън", "Аз сънувам".. Полетях... лесно ми беше, летях малко около сградата, имаше нещо като жп линия. Обърнах се и полетях надолу към улицата, сетих се че съм си забравила цигарите горе в сградата, но се замислих, че нали е сън и като се събудя те ще са си на мястото. На улицата някаква кола правеше маневра, имаше дядо и баба зад колата. Осъзнах в кой град се намирам... Събудих се

Активен

Morena

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 199
« Отговор #3008 -: Януари 31, 2014, 02:52:56 pm »

Ами и на мен ми се случва, от известно време всеки ден, понякога по няколко пъти. Вероятно с каквото го свързваш в реала (вероятно знаци... не знам какво друго) това би символизирало и в съня.. някакъв важен момент може би. Аз още не съм разбрала какво означава, означава ли нещо или просто аз съм избрала да го виждам и търся... просто си пожелавам нещо всеки път като видя повтовяеми числа (аз предимно в часа ги забелязвам) Докато писах коментара и ходих до кухнята и часовника на печката показваше 23:23 хаха.. (грешен е, но няма значение) по цял ден ми се случва и като говоря за това на хората около мен и те почват да ги забелязват
и при мен се случва много често, даже и в момента.  15:51 ч.
Активен

lolitaa

• Новак
  • Публикации: 39
« Отговор #3009 -: Февруари 01, 2014, 10:33:48 pm »

Снощи сънувах много шантав сън  ;D. Бяхме с една съученичка и отивахме на у-ще, а пред у-ще ни посрещна моята първа класна. Оказа се,че тя е единствената учителка там и директорка на училището,което мъжа й е построил само за нея ;D. А самото у-ще само отвън изглеждаше такова. Спомням си,че влязохме вътре и се качихме по едни стълби и се озовахме в една малка стая, в която имаше и деца на по 6-7 години и единствените доооста по-големи там бяхме аз и няколко мои съученички и Марина от Къртицата  :unsure: ;D ;D. И в стаята нямаше чинове, а една бебешка пързалка, малко играчки по земята, и малка маса със стол,където стоеше госпожата. Спомням си,че стоях върху пързалката и казвах на госпожата колко много се гордея с нея за това,че е единствената госпожа в у-ще и че е постигнала много в живота си, защото е поела отговорност да се грижи за всички деца там,без някой да й помага ;D. Като се събудих много ми стана смешно...между другото не за първи път сънувам някой от ТВ предаване. Сънувала съм и Пламен Медаров от Вип Брадър от последния сезон(който го е гледал-знае) . Сънувах едно много лошо и нахакано дете на не повече от 10 годинки,което беше много устато и се държеше гадно,и не знам защо беше у нас,но всички го набедихме,че е детето на Пламен от ВБ ;D и го викахме да си го вземе. И наистина в съня ми се оказа,че детето беше негово  ;D ;D
« Последна редакция: Февруари 01, 2014, 10:38:18 pm от lolitaa »
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #3010 -: Февруари 03, 2014, 01:33:22 pm »

Напоследък сънувам много странен повтарящ се сън...

Сънувам как вървя насред празно поле (или изоставена нива) и мъкна със себе си куфари с багаж, по пътя те се разпиляват. Навсякъде има кафява пръст, но не си спомням да е кално. По пътя срещам и други хора, но непознати, заедно вървим в незнайна посока...

Другият повтарящ се сън е свързан с детската ми стая. Връщам се в нея почти всяка нощ и там ме посрещат покойните баба и дядо, казват да поостана малко при тях. Може би е израз на тяхната подкрепа, но като цяло усещането е тъжно, тягостно, като в затвор – осъзнаваш, че животът ти отдавна е друг и другаде, а някаква незнайна сила те е върнала там, откъдето си дошъл. Понякога сънувам как заставам на един хълм там и гледам морето - това също е спомен от детството ми.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

MoonLight

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3011 -: Февруари 05, 2014, 08:05:43 am »

Малко преди се събудя,сънувах че събирам орехи,зелени орехи?
Активен

DENEB ADIGE

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 130
« Отговор #3012 -: Февруари 06, 2014, 08:03:48 pm »

.
« Последна редакция: Февруари 09, 2014, 07:34:25 pm от DENEB ADIGE »
Активен

jultolilavacandance

• Новак
  • Публикации: 7
« Отговор #3013 -: Февруари 07, 2014, 12:32:57 am »

Дали все още се намират Уранови и Небесни пътеводители в съновиденията :)

Скоро сънувах, че с приятеля ми отиваме на разходка в непозната страна (дори континент, долавях усещане, че сме в Индонезия). Спряхме се на особено място, където имаше гора, а в сърцевината й имаше малко езеро. Приятеля ми се отдалечи и навлезе в гората, но аз успявах да виждам къде е, тъй като дърветата не бяха особено много. В един момент видях как се приближават група лъвове към него, придружавани от някакъв мъж. Усещах, че нито лъвовете, нито мъжа са добри създания, дори започнах да крещя. Лъвовете хванаха приятеля ми и започнаха да го разкъсват, докато човекът стоеше и ме гледаше. През цялото време виках от ужас, плаках и го умолявах да го остави. Убиха приятеля ми и след това го хвърлиха в езерото, а аз се хвърлих след него с някаква увереност и надежда.

Сънят беше силно емоционален, събудих се с червено петно на единия нокът, не знам как съм се наранила, докато спя (без да се събудя от болката)

Ще се радвам на опит за тълкуване :)
Активен

lolitaa

• Новак
  • Публикации: 39
« Отговор #3014 -: Февруари 07, 2014, 10:28:06 am »

Сънувах,че с майка ми правим сметанова торта, украсена с обелени сварени яйца. Тортата я поднесохме на починала ми баба, а тя беше на легло... :umnik:  какво означава този сън?
« Последна редакция: Февруари 07, 2014, 12:49:21 pm от lolitaa »
Активен

DENEB ADIGE

• Нов участник
  • *
« Отговор #3015 -: Февруари 15, 2014, 03:43:24 pm »

Какво означава да летиш насън? Това  ми е често повтарящ се сън, но скоро не се бях реяла ;D та се сетих сега. Обикновено политам, абе направо се изстрелвам като ракета носител   ;D опитвайки се да избягна някаква опасност /истинска или въображаема/...Сега чета някаква  интерпретация, че това са сънища които се появяват, когато човек осъзнава че сънува.../аз си сънувам осъзнато, в повечето случаи...обикновено се опитвам, а и често успявам да "режисирам" съня ;D/ И че такъв сън означава, че човек е на върха на някаква ситуация, издигане над нещо?!
Но на друго място съм чела, че това също може да означава бягство от проблемите... :mellow:
Сънувам го много често, но не мога да го свържа с нищо конкретно...освен, че мога да летя ;D и дори и метлата не ми трябва ;D
Активен

Freya

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #3016 -: Февруари 15, 2014, 08:43:07 pm »

Какво означава да летиш насън? Това  ми е често повтарящ се сън, но скоро не се бях реяла ;D та се сетих сега. Обикновено политам, абе направо се изстрелвам като ракета носител   ;D опитвайки се да избягна някаква опасност /истинска или въображаема/...Сега чета някаква  интерпретация, че това са сънища които се появяват, когато човек осъзнава че сънува.../аз си сънувам осъзнато, в повечето случаи...обикновено се опитвам, а и често успявам да "режисирам" съня ;D/ И че такъв сън означава, че човек е на върха на някаква ситуация, издигане над нещо?!
Но на друго място съм чела, че това също може да означава бягство от проблемите... :mellow:
Сънувам го много често, но не мога да го свържа с нищо конкретно...освен, че мога да летя ;D и дори и метлата не ми трябва ;D

Да, да летиш на сън би могло да означава, че си се "издигнала" над определена ситуация, че си осъзната/свободна в будния живот, че си в добро състояние. Като цяло е много хубав символ, с хубаво значение е. Ако летиш с лекота и се наслаждаваш на това, символа е хубав, чувство на контрол също така. Ако в дадена ситуация си се чувствала ограничена, то сега вероятно си се освободила от това.
Но, ако се "изстрелваш" опитвайки се да избягаш от определена ситуация, това може и да означава че бягаш от някаква ситуация/проблем в будния живот.
Не, да сънуваш че летиш, не означава Осъзнат сън. Осъзнат сън е сън в който осъзнаваш, че сънуваш, докато сънуваш. Много често се случва да летим на сън, без да осъзнаваме че сънуваме. Дали означава бягство от проблемите, много зависи от сюжета на съня, усещането. Обикновено ако усещането е на лекота, щастие, следователно с това се свързва и в будният живот. Също така "повтарящ се сън" означава друго и това не е същото. Освен ако не сънуваш един и същи сън че летиш, с едно и също усещане, на подобно или същото място всеки път.

Тук можеш да прочетеш за летенето на сън, което е доста често срещан символ/сън
http://www.dreammoods.com/commondreams/flying-dreams.html
Активен

DENEB ADIGE

• Нов участник
  • *
« Отговор #3017 -: Февруари 15, 2014, 09:18:16 pm »

"Сънищата, в които летим попадат в категорията "сънища на просветлението". Тези сънища се появяват, когато осъзнавате че сънувате."
 :blink: Не твърдя, че точно сънищата ми свързани с летене са осъзнати, а че често сънувам осъзнато...т. е. зная че сънувам, а често  се опитвам и да ги променям и насочвам в избрана от мен посока.
Колкото до летенето, това си е сън който сънувам отдавна...обикновено бягайки от нещо/някого. Сюжетът обикновено е различен, но най-често свързан с някакъв вид бягство. Чувството не е точно на лекота, но носи някакво усещане за недосегаемост, може би, някаква власт над ситуацията  ;) не зная...
Но все пак хубаво е да летиш :)))
Благодаря, Freya  :blink:
Активен

blink

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #3018 -: Февруари 16, 2014, 01:07:38 pm »

Според вас как може да се разтълкува този сън?

Сънувах че съм в магазин и меря обувки. След като си избрах едни черни обувки продавачката извади две различни обувки (една от тези които съм харесал и една съвсем различна) и започна да ми ги опакова. Аз и казвах че са различни, а тя започна да ме убеждава че са еднакви и че издребнявам, в този момент се появи и една позната от "нищо-то" с която сме в добри отношения и започна да се възмущава колко ужасен и досаден съм :D и колко много преча на околните с претенциите си, че съм лош човек и още все неприятни неща.
Активен

Morena

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 199
« Отговор #3019 -: Февруари 16, 2014, 06:36:39 pm »

Според вас как може да се разтълкува този сън?

Сънувах че съм в магазин и меря обувки. След като си избрах едни черни обувки продавачката извади две различни обувки (една от тези които съм харесал и една съвсем различна) и започна да ми ги опакова. Аз и казвах че са различни, а тя започна да ме убеждава че са еднакви и че издребнявам, в този момент се появи и една позната от "нищо-то" с която сме в добри отношения и започна да се възмущава колко ужасен и досаден съм :D и колко много преча на околните с претенциите си, че съм лош човек и още все неприятни неща.
Не може да бъде да не сме били в един и същ магазин ???  ;D ;D ;D ;D и аз мерих обувки, продавачката ми  даде ми черни боти с дебела подметка, обух ги, но после осъзнах, че не са тези, които търся, казах й, че искам черни ботуши с висок ток, каза ми, че има в магазина и  взе  да рови
в кутиите, а аз бях доволна, че ще си купя желаните обувки.  ;D ;D ;D Това запомних.
Активен