Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 244130 пъти)

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #20 -: Октомври 10, 2006, 05:00:25 pm »

Интересна подялба на две главни групи и подгрупи в едната :)

Да се надяваме, че никой не е успял да те накара да мислиш догматично, дори със силови методи :)  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
Разтълкуване на сън!
« Отговор #21 -: Октомври 10, 2006, 06:01:04 pm »

Цитат
Интересна подялба на две главни групи и подгрупи в едната :)

Аз така ги виждам нещата,а ти ми кажи как са групите B)  :D

Може да дам урок на баба по тълкуване ;)  :D  B)  
Активен

mariahp

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #22 -: Октомври 10, 2006, 07:38:14 pm »

Здравейте, сънувах че мъжът ми влезе в стая със змии, баща ми го извика една змия се закачи за него, падна върху крака ми и ме ухапа по пръстите, не ме пускаше - хванах я за главата и я махнах от себе си, после се видях в болница с надут крак и моя много добра приятелка, която много обичам и почина преди 2 месеца дойде при мен и я попитах дали ще ме вземе с нея... какво значи това? Поуплаших се, честно...
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #23 -: Октомври 11, 2006, 03:24:20 pm »

Цитат
Здравейте, сънувах че мъжът ми влезе в стая със змии, баща ми го извика една змия се закачи за него, падна върху крака ми и ме ухапа по пръстите, не ме пускаше - хванах я за главата и я махнах от себе си, после се видях в болница с надут крак и моя много добра приятелка, която много обичам и почина преди 2 месеца дойде при мен и я попитах дали ще ме вземе с нея... какво значи това? Поуплаших се, честно...
Имаш ли подозрения,че мъжа ти кръшка?

Баба щеше да ти каже,че змия да де ухапе на сън ,съперница ще да е.Крака ,че е надут,че се чудиш как да се оправиш с тая ситуация ,а това за приятелката е като да се пробваш да избягаш много надалеч.

А може и докато си спяла нещо да те е уболо и да си сънувала този сън B)  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #24 -: Октомври 11, 2006, 03:28:32 pm »

АН,слънчице идвай,че се препотих :(  B)  
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Разтълкуване на сън!
« Отговор #25 -: Октомври 11, 2006, 03:33:52 pm »

*малко фантази арт*

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Lillie

• Маниак
Разтълкуване на сън!
« Отговор #26 -: Октомври 11, 2006, 03:35:05 pm »

Цитат
АН,слънчице идвай,че се препотих :(  B)
Добре, че си ти да ни заместваш. Ама ела и в астрологията, недей се скатава  :P  ;)  :lol:

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #27 -: Октомври 11, 2006, 04:07:06 pm »

Цитат
Цитат
АН,слънчице идвай,че се препотих :(  B)
Добре, че си ти да ни заместваш. Ама ела и в астрологията, недей се скатава  :P  ;)  :lol:
 :D  :D  :D  :D Внимавай какво си пожелаваш!

Каквото съм магаре,ша взема да са захвана :P .Представи си нова тема

"ЗЪБОЛЕКАРЯ ВИ ГОВОРИ"с обяснение :чете хороскопи по Брайл ;)  
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #28 -: Октомври 11, 2006, 04:44:14 pm »

Цитат
АН,слънчице идвай,че се препотих :(  B)
То е като с творчеството - правиш го, защото ти е интересно :)

Аз съм забелязала, че като мисля и говоря за сънища, после сънувам по-ясно, евентуално контролирано, евентуално по желание.
Всъщност е закономерно - енергията и силата следват мисълта.

Пък и нали се сещаш, че имаше едни пожелания на старите хора - напр."лека нощ, да спиш в кош и да сънуваш грош" или "лека нощ, да спиш в леген и да сънуваш ерген" :)  - все "спусъци", които явно от край време са се ползвали за стимулиране на сънищна дейност :)  
Активен

Мария

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #29 -: Октомври 11, 2006, 08:54:41 pm »

Здравейте хора, съвсем случайно попаднах на този сайт и ми харесва много... :)
Сънувах, че съм бременна някой ще ми каже ли какво значи това ... + това пуших много цигари без да ми пука (една след друга) може би бях в 7-8 месец ...  :blink:

Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2006, 09:22:42 pm »

Цитат
Сънувах, че съм бременна някой ще ми каже ли какво значи това ... + това пуших много цигари без да ми пука (една след друга) може би бях в 7-8 месец ...  :blink:
ГЛЕДАШ МНОГО  НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ B)  ;)  :D  
Активен

Мария

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #31 -: Октомври 12, 2006, 08:41:05 am »

Цитат
Цитат
Сънувах, че съм бременна някой ще ми каже ли какво значи това ... + това пуших много цигари без да ми пука (една след друга) може би бях в 7-8 месец ...  :blink:
хахах напротив изобщо не гледам телевизия ...  :rolleyes:
та някой би ли ми казал к'во значи да сънуващ, че си бременна без бъзици  :D  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2006, 10:14:15 am »

Цитат
Цитат
Цитат
Сънувах, че съм бременна някой ще ми каже ли какво значи това ... + това пуших много цигари без да ми пука (една след друга) може би бях в 7-8 месец ...  :blink:
хахах напротив изобщо не гледам телевизия ...  :rolleyes:
та някой би ли ми казал к'во значи да сънуващ, че си бременна без бъзици  :D
НЕПРИЯТНОСТИ СЛЪНЧИЦЕ- това означава,но преди да се затръшкаш,искам да си спомниш дали си слушала разговори за БИГ БРАДЪРА и на каква тема са били ;)  B)  
Активен

Мария

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2006, 10:16:45 pm »

Цитат
НЕПРИЯТНОСТИ СЛЪНЧИЦЕ- това означава,но преди да се затръшкаш,искам да си спомниш дали си слушала разговори за БИГ БРАДЪРА и на каква тема са били ;)  B)
ммм нее изобщо няма да се затръшкам ...  :D каквото ще става и да искам не мога да го предодвратя ... може би  ;) а пък ще му мисля след неприятностите (ако има такива да се надявам не)  :)
Биг Брадър изобщо не го гледам ... гледах го само като влизаха и се отказах съвсем ...  :lol: би ли разяснил по точно какво имаш в предвид за тези разговори ...  :rolleyes:  :D  :P  
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2006, 10:29:00 pm »

Цитат
Цитат
НЕПРИЯТНОСТИ СЛЪНЧИЦЕ- това означава,но преди да се затръшкаш,искам да си спомниш дали си слушала разговори за БИГ БРАДЪРА и на каква тема са били ;)  B)
ммм нее изобщо няма да се затръшкам ...  :D каквото ще става и да искам не мога да го предодвратя ... може би  ;) а пък ще му мисля след неприятностите (ако има такива да се надявам не)  :)
Биг Брадър изобщо не го гледам ... гледах го само като влизаха и се отказах съвсем ...  :lol: би ли разяснил по точно какво имаш в предвид за тези разговори ...  :rolleyes:  :D  :P
Има една бременна Светлана дето пуши цигари в осмия месец и ако случайно пушиш и си станала слушател на такъв разговор,съзнанието ти изтласква чувство за вина по време на сън.Може да си се питала когато забременееш дали ще имаш сили да спреш цигарите.
Активен

Мария

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #35 -: Октомври 13, 2006, 12:17:45 am »

Цитат
Цитат
Цитат
Има една бременна Светлана дето пуши цигари в осмия месец и ако случайно пушиш и си станала слушател на такъв разговор,съзнанието ти изтласква чувство за вина по време на сън.Може да си се питала когато забременееш дали ще имаш сили да спреш цигарите.
Може и така да е ...  :blink: А за бременната в Биг Брадър не бях чувала, че пуши така че едва ли има нещо общо с нея ..  не мисля  ;)  
Активен

MarTini

• Новак
  • Публикации: 3
Разтълкуване на сън!
« Отговор #36 -: Октомври 13, 2006, 02:45:08 pm »

Зъболекар,
тогава какво ще кажеш за следната ситуация, която ми се случи миналата година.
Няколко седмици поред сънувах как някакъв мъж си играе с огън. Като дете. Не мина и месец, в съседен блок посред нощите станал пожар и хората от семейството изгоряха.
Оставам с впечатление, че ти не вярваш да има пророчески сънища, а ги тълкуваш като нещо, което ни впечатлява пред деня или пък по принцип ни е впечатлило.
Има и такива сънища, вярно, но има и от други, пророчески. Просто защото нещата стават както си ги сънувал и няма начин да промениш ситуацията. Аз поне не зная за такъв начин.
Активен

Lillie

• Маниак
Разтълкуване на сън!
« Отговор #37 -: Октомври 13, 2006, 03:02:53 pm »

Вярвам в пророческите сънища, но много често информацията в тях е "кодирана" и не е толкова леснодостъпна...  :huh:  ;)  :ph34r:

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
Разтълкуване на сън!
« Отговор #38 -: Октомври 13, 2006, 03:06:20 pm »

Цитат
Зъболекар,
тогава какво ще кажеш за следната ситуация, която ми се случи миналата година.
Няколко седмици поред сънувах как някакъв мъж си играе с огън. Като дете. Не мина и месец, в съседен блок посред нощите станал пожар и хората от семейството изгоряха.
Оставам с впечатление, че ти не вярваш да има пророчески сънища, а ги тълкуваш като нещо, което ни впечатлява пред деня или пък по принцип ни е впечатлило.
Има и такива сънища, вярно, но има и от други, пророчески. Просто защото нещата стават както си ги сънувал и няма начин да промениш ситуацията. Аз поне не зная за такъв начин.
1.Не разбрах кого си сънувал "някакъв мъж"?
2."Като дете" -Кой е детето?
3.Пожари стават всеки ден и съвпаденията не се тълкуват като пророчески ;)  B)
4.Вярвам в такива сънища,но мисля,че са голяма рядкост! :)  
Активен

Guest

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #39 -: Октомври 30, 2006, 09:49:55 am »

Цитат
Здравейте.

Сънувах че сам на брега на огромен воден басейн, изведнъж се появи торнадо , като долната част на торнадото закачи водата и започна да я плиска. Торнадото като спря , на брега започнаха да излизат накити и бижута които почнах да събирам. Спомням си че някои имаха кукички.
Някои може ли да ми разтълкува съня?

мерси
 :o  <_<  :(  
Активен