Здравей Гост

Разтълкуване на сън!

• 3040 Отговора
  • 338550 Прегледи
Re:Разтълкуване на сън!
« Отговор #100 -: Октомври 21, 2009, 04:29:51 pm »
     ;D Сънувах пачки, пачки, пачки....и двамата мои приятели - любови, които са на смяна в моя живот  ;D. Единия - по-голямата ми любов ни помага на мен и на другия младия приятел, а ние двамата с младия награбили едни пачки - моите бяха от по 20 лева - но много, но трябваше да ги пренеса някъде, а нямах торба, затова ги навирах по джоби, по гащи, по ръкави...за да не ми стоварят няква тухла по главата....Интересното е че в съня нямаше никакви чувства, нито впоследствие като се събудих...Ама как ми се иска да ги имах наяве тия пачки  ;D ;D ;D...

*

holanda

« Отговор #101 -: Октомври 21, 2009, 09:07:25 pm »
със сигурност не става въпрос за духовна еволюция  :P ;D ;D

« Отговор #102 -: Ноември 03, 2009, 09:36:28 am »
Снощи сънувах, че мъжът ми си взел втора жена и се държеше, като че ли аз трябва да я приема като нещо съвсем нормално и ако не го правя значи нещо не съм наред. Тя беше русолява,  усмихната и дружелюбна, но някак си леко фалшиво. Усещането беше, че трябва да сме си едно нормално семейство обаче аз се държа опърничаво. Имаше и други хора наоколо не си спомням кои, сякаш бяхме някъде събрани група на някакъв мотел или нещо такова.  Всички приемаха за нормален факта за двуженството, но знам, че от друга страна биха разбрали и мен дето съм ядосана. Аз тръгнах да си събирам багажа, който беше някакви ключове и банкова сметка и червената ми кола. Той се опитваше да ме разубеди да не тръгвам като че ли бях капризно дете.

Някой може ли да разтълкува това, моля.  Док, .. .. плииийз!

*

Uran

• 6041
« Отговор #103 -: Ноември 03, 2009, 12:37:33 pm »
Снощи сънувах, че мъжът ми си взел втора жена и се държеше, като че ли аз трябва да я приема като нещо съвсем нормално и ако не го правя значи нещо не съм наред. Тя беше русолява,  усмихната и дружелюбна, но някак си леко фалшиво. Усещането беше, че трябва да сме си едно нормално семейство обаче аз се държа опърничаво. Имаше и други хора наоколо не си спомням кои, сякаш бяхме някъде събрани група на някакъв мотел или нещо такова.  Всички приемаха за нормален факта за двуженството, но знам, че от друга страна биха разбрали и мен дето съм ядосана. Аз тръгнах да си събирам багажа, който беше някакви ключове и банкова сметка и червената ми кола. Той се опитваше да ме разубеди да не тръгвам като че ли бях капризно дете.

Имащ ли страхове на тази тема в реалния живот?
п.п.С тези реалита по телевизията, където почти няма човек без паралелен живот, може и да сънуваш подобни сънища. :)

« Отговор #104 -: Ноември 03, 2009, 01:47:33 pm »
Не, точно такива страхове нямам. Имахме спор предната вечер, в които аз се чувствах донякъде по начина, по който се чувствах в съня. В смисъл ти смяташ, че имаш пълното основание, но партньорът ти се държи сякаш едва ли не нещо в теб не е наред. Не знам дали го обяснявам ясно, но не искам да влизам в подробности. Във всеки случай не става дума за друга жена.

*

Asol

• 4140
« Отговор #105 -: Ноември 05, 2009, 06:01:07 pm »
Не приемаш нещо в себе си или го потискаш. Спорът и съпътстващите чувства, може да са били катализатор на неосъзнати страхове. Или просто естествена реакция след напрегнато преживяване да се пренася темата и в съня, което по същество може да няма никакво значение, а това да е само пренесения заряд от реалната случка на друго ниво.
« Последна редакция: Ноември 05, 2009, 06:07:19 pm от Asol »

« Отговор #106 -: Ноември 05, 2009, 06:27:11 pm »
Благодаря.

« Отговор #107 -: Ноември 05, 2009, 11:11:44 pm »

Може да ви е спомен от минали животи. Само ако вярвате в преражданията,може да ми пишете.

« Отговор #108 -: Ноември 11, 2009, 03:04:55 pm »
Моля, помогнете да разтълкувам този сън - аз по рождение си имам белег. Снощи сънувах този белег ( съвсем същия ) но на един мъж, но на друго място по тялото му. После се оказа,че този мъж беше бившият ми приятел.

*

Uran

• 6041
« Отговор #109 -: Ноември 15, 2009, 08:45:02 pm »
Моля, помогнете да разтълкувам този сън - аз по рождение си имам белег. Снощи сънувах този белег ( съвсем същия ) но на един мъж, но на друго място по тялото му. После се оказа,че този мъж беше бившият ми приятел.
Може и да сте оставила "белег" у него. Може и да не е видим.

*

Uran

• 6041
« Отговор #110 -: Ноември 15, 2009, 08:47:26 pm »
Сънят ми снощи беше неспокоен, но това което помня от него е, че имаше списък с имена на хора, в който с чевено беше отбелязано колко живот им остава. Аз също фигурирах в този списък и с/у моето име стоеше червено 1,4 години. :(

« Отговор #111 -: Ноември 16, 2009, 05:41:30 pm »
Ole, tova napravo si e strashno....Pomislete dali ste gledala nqkakvi spisuci, filmi ili podobni kartinki. Moje i da e samo otrajenie na deistviotelnostta. Da Vi kaja chestno imashe edin period, v koito sunuvah neshatat sled 2 dni. Sluchva se neshto i kato negovo otrajenie sunuvam nqkakuv sun, no sled 2 dni....do togava sum zabravila kakvo e bilo....posle si dadoh smetka i napravih nqnakva supostavka sus sluchiloto se i sunq i taka ustanovih, che neshto, koeto me e vpechatlilo, sunuvam podobno neshto, no sled den ili dva dni.Uffff, povtarqm se.
Ne mislete za sunq za da ne predizvikate sudbata, kakto se kazva.

*

veshti4ka

« Отговор #112 -: Ноември 16, 2009, 06:02:43 pm »
Сънят ми снощи беше неспокоен, но това което помня от него е, че имаше списък с имена на хора, в който с чевено беше отбелязано колко живот им остава. Аз също фигурирах в този списък и с/у моето име стоеше червено 1,4 години. :(

Уране, нидей рива чадо  ;D  преди половин година някъв доктор на сън ми каза, че ще живея още само 1 година и аз се събудих със смях...

казаха ми, че злото ми щяло да живее толкоз, а това било знак за дълъг живот. идея си нямам какво е, но ако перифразираме трансформацията на Плутон може и да се тълкува, че този начин на живот е преброен, а после предстои трансформация. я по-ведро, аз бях забравила за моя си сън докато не прочетох сега твоя  ;D ;D ;D ;D ;D

*

Uran

• 6041
« Отговор #113 -: Ноември 16, 2009, 06:57:18 pm »
Благодаря! :)

« Отговор #114 -: Декември 06, 2009, 12:08:00 pm »
   Сънувах майка си /мир на духа й/, изпращах я с влак - заминаваше си далече, трябваше да й дам телефона, който си забрави. Имаше тълпа около влака, разни телени огради, които трябваше да прескачам и надскачам хората, но в крайна сметка успях да се добера до влака и да извикам майка си. Виках й "майко, майко - телефона си забрави", но тя не ме чуваше, когато я извиках по име - се появи от тълпата. Това много ме учуди, а когато я видях - бях потресена - беше с възкъса рокличка, аха аха едвам покрива задните й части. Помислих си какво става с майка /явно в живота й има нова любов/, че така се е облякла. Тя ме изгледа тъжно, един вид че не може повече да се върне при нас и че има свой живот. Приех го и се сбогувах мислено с нея, като с приятелка, знаейки че и тя заслужава своето щастие...
   После сънувах друг сън, в някаква сграда съм, многоетажна - и между етажите видях два - гълъба, заблудени, единия успя да излети през прозореца, но другия бягайки се удари в стената и в този момент аз го грабнах...Беше хубав кремаво-бял гълъб с качулка. Едричък, хубавичък изпълваше ръцете ми, много му се зарадвах, но си рекох че трябва да го пусна - отидох до прозореца и го пуснах - излетя, направи един кръг и се върна. На прозореца бяхме застанали аз и сестра ми, а гълъба се върна за да клъвне от тортата, която държеше сестра ми...
   Ето какво намерих за гълъб - ГЪЛЪБ че си уловил насън и го пуснеш да лети без твой контрол, значи ще отбегнеш от любов и скорошно задомяване. 

*

Milkyway

• 3770
« Отговор #115 -: Декември 06, 2009, 03:27:47 pm »
Според мен гълъбът в твоя сън е олицетворявал душата на покойната ти майка :-[

« Отговор #116 -: Януари 07, 2010, 03:08:26 pm »
   Съвсем скоро стигнахме до извода със сестра ми, че душата на майка ми се е преродила вече. Защото все по рядко се явява в сънища, в редките случаи е само като присъствие, а не видение. Явно самия сън е посочил точно това.

« Отговор #117 -: Януари 07, 2010, 03:20:38 pm »
   Снощи сънувах странен сън. Катерим се с някаква приятелка /непозната/ и нейната майка по някакви хълмове, обрасли с епифитни кактуси. Когато се изкатерихме на върха, мен кво ми щукна реших да се хвърля в пропастта зад мен. Да проверя как ще е да се самоубия.  :D В момента, в който се хвърлям, вече съжалих, помолих се да мога да се вкопча отново на върха, но вече бях тръгнала да пропадам. Успях да се хвана с върха на пръстите си на ръба на тази пропаст, получена от отвесна стена, /ръба на новоизкопан гроб, кво преставлява, отвесен от пръст/. Та, като по филмите, върха на пръстите закачен за ръба, плъзгащи се надолу по стената, обрасла с някакви тревички, което изцяло поемаха скоростта от главоломното падане. Та леко, меко и технично се приземих на земята, след свличане сигурно от 100 м. в някаква клисура. Докато да им кажа на моите спътнички горе, че съм жива и здрава, те вече се бяха обадили за нещастния случай и хеликоптерите вече бяха долетяли. Почувствах се ужасно, все едно че бях направила дебелашка шега. И на всичкото отгоре съм жива и здрава и нищо ми няма...Съня приключи в някакво ресторантче, където бяха много познати от ранните ми ученически години и един пич, когото особено харесвах тогава и който ми демонстрарира особено отношение. На което искрено се зарадвах.

*

Uran

• 6041
« Отговор #118 -: Януари 07, 2010, 06:49:34 pm »
 Дейзи, вероятно си на път да извършиш нещо, което предварително знаеш, че е грешка, но имаш сииииииилно желание да изживееш грешката. ;) :) :) :) :)
Както и да е ;) ;) ;) ;) ще ти се размине ;)

« Отговор #119 -: Януари 07, 2010, 08:30:52 pm »
 :D ми аз грешките ги правя системно, че да има материал за учене. ;D