Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: нова тема на сънуване  (Прочетена 4820 пъти)

lin

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #20 -: Ноември 12, 2004, 02:53:14 pm »

Цитат
а за Венера...- иска ми се още нещо, освен спането, но ще видим... :ph34r: - ревностно трябва да възжелаем да я почетем :ph34r:
Подскажи ми какво имаш предвид!!!
Някакъв специален ритуал ли?
Активен

АН

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #21 -: Ноември 13, 2004, 12:59:37 pm »

Цитат
Цитат
а за Венера...- иска ми се още нещо, освен спането, но ще видим... :ph34r: - ревностно трябва да възжелаем да я почетем :ph34r:
Подскажи ми какво имаш предвид!!!
Някакъв специален ритуал ли?
оу, нещо далеч по-прозаично :)

колебаех се за разни реорганизации из дома, но снощи реших в чест на Венера да предприема съвсем конкретни стъпки и ги предприех :) - а сега вече може и да си почивам пак в чест на Венера :)

ще видим ти дали си я уважила достатъчно поне с почивка :ph34r:  
Активен

lin

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #22 -: Ноември 15, 2004, 09:34:15 am »

Цитат
колебаех се за разни реорганизации из дома, но снощи реших в чест на Венера да предприема съвсем конкретни стъпки и ги предприех :) - а сега вече може и да си почивам пак в чест на Венера :)

ще видим ти дали си я уважила достатъчно поне с почивка :ph34r:
Реорганизации на дома - много обичам да правя промени и нововъведения, но не съм в такава позиция в момента - не му е дошло времето ;)

Може би частично съм задоволила влечението си към декориране и интериорен дизайн, като  помогнах на един приятел да избере мебели за дома си.
Много вълнуващо беше - от банята до трапезарията и т.н. и т.н. ....  :)  :)

А се наспах едва вчера. :ph34r:  
Активен

АН

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #23 -: Ноември 16, 2004, 03:02:34 pm »

Цитат
Реорганизации на дома - много обичам да правя промени и нововъведения, но не съм в такава позиция в момента - не му е дошло времето ;)

Може би частично съм задоволила влечението си към декориране и интериорен дизайн, като  помогнах на един приятел да избере мебели за дома си.
Много вълнуващо беше - от банята до трапезарията и т.н. и т.н. ....  :)  :)

А се наспах едва вчера. :ph34r:
добре е :)

освен Венера си уважила всички там планети в момента в 4-ти дом :)

Марс го напуска при това чрез съвпад с наталния Уран :) -е, може би бодърстването нощно време за сметка на организма ще си отиде :)

какво става със сънищата?

нощес сънувах един валяк....- преди малко една позната, докато се разхождахме по улиците и правихме някакви планове, падна, удари се лошо, отиде си в къщи и отложихме общите задачи- за втори път с нея не можем да работим по тая задача-предната седмица тя пак внезапно се разболя- или бъркаме в идеята си за начина, по който ще направим нещата или изобщо не бива да ги правим- сигурно и тоя валяк това подсказваше...

и съм сигурна, че въпреки нейните заболявания и моите сънища, пак ще продължим...- докато намерим сигурно вярното решение :ph34r:

Активен

lin

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #24 -: Ноември 16, 2004, 04:12:49 pm »

Цитат
или бъркаме в идеята си за начина, по който ще направим нещата или изобщо не бива да ги правим- сигурно и тоя валяк това подсказваше...

и съм сигурна, че въпреки нейните заболявания и моите сънища, пак ще продължим...- докато намерим сигурно вярното решение :ph34r:
И аз бих си го изтълкувала така...

Подобни неща вече ми се набиат много на очи :ph34r:

Явно нещо в подхода не е наред или по-скоро бих си помислила, че времето му не е дошло, но затова ще разберете по-късно...

А моите сънища са пак някакви неясни и мътни...
Снощи сънувах 2-ма мои съученици от основните класове, които нито съм виждала, нито пък знам нещо за тях.
Явно другаде е значението...
Активен

АН

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2004, 08:10:58 pm »

Цитат
Снощи сънувах 2-ма мои съученици от основните класове, които нито съм виждала, нито пък знам нещо за тях.
Явно другаде е значението...
нещо си знаела и позабравила :ph34r: - а може да ти дотрябва, иначе ще се върнеш в основните класове :ph34r: - шегувам се май :)  
Активен

lin

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #26 -: Ноември 17, 2004, 09:26:17 am »

Цитат
а може да ти дотрябва, иначе ще се върнеш в основните класове :ph34r: - шегувам се май :)
Лелееее - дано не се върна в 1-ви клас, в онзи преносен смисъл, в който използваме този израз....!!!!! :ph34r:  :(

Изпаднала съм в леко творческо зацикляне и дано не се панирам съвсем!
Активен

АН

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #27 -: Ноември 17, 2004, 11:36:43 am »

Цитат

Изпаднала съм в леко творческо зацикляне и дано не се панирам съвсем!
може би да ти помогне да избегнеш някой стереотип и да се появи нещо новичко :)  
Активен

lin

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #28 -: Ноември 17, 2004, 01:56:24 pm »

Цитат
може би да ти помогне да избегнеш някой стереотип и да се появи нещо новичко :)
Eх, дано!
Новичкото ще е трудничко със сигурност обаче! ;)
Топлата вода е открита отдавна както знаем!
Активен

АН

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #29 -: Ноември 18, 2004, 09:57:46 am »

Цитат
Eх, дано!
Новичкото ще е трудничко със сигурност обаче! ;)
Топлата вода е открита отдавна както знаем!
така е :)

но пък каквото и да правим, ние вкарваме някаква наша енергия, нещо от себе си и то старото вече не е такова, каквото е било :)

снощи сънувах едни апетитни кифлички в чекмедже на бюро :ph34r:

и едни кучета около бюрото и кифличките :ph34r:  
Активен

lin

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #30 -: Ноември 18, 2004, 11:16:17 am »

Цитат
снощи сънувах едни апетитни кифлички в чекмедже на бюро :ph34r:

и едни кучета около бюрото и кифличките :ph34r:
Това трябва да е хубав знак! :)

Аз също сънувах храна... че ям също...  :D  :D

Кучетата, ако са добри и послушни е за добро.
А може да трябва да помагаш на някой близък, когото обичаш :)  
Активен

Gostenka

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #31 -: Ноември 18, 2004, 01:04:54 pm »

Interestno syvpadenie. :rolleyes:
I az synuvah ,che se hranq ,no synq beshe meko kazano nepriqten.
Prigotvqh nqkakvo meso po recepta i posle go opitvah ,poqvi se edna jena i q popitah dali mesoto e prqsno i tq kaza ,che e na godina i polovina i se razplaka i mi zaqvi ,che se hranq s lubimoto i konche..Konsko meso :angry:  ..I napravo svqt mi se zavi.. :rolleyes:
Karah se s nqkogo na syn syshto taka ,daje krehqth i v reala i se sybudih ot sobstvenite si vikove ,a v reala sym mnogo spokoina i nishto ne provokira agresiq v men :) V tradicionen synovnik pishe ,che oznachavalo piqnstvo ,s koeto ne bih se syglasila :)  
Активен

lin

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #32 -: Ноември 18, 2004, 01:18:43 pm »

Цитат
Interestno syvpadenie. :rolleyes:
I az synuvah ,che se hranq ,no synq beshe meko kazano nepriqten.
Prigotvqh nqkakvo meso po recepta i posle go opitvah ,poqvi se edna jena i q popitah dali mesoto e prqsno i tq kaza ,che e na godina i polovina i se razplaka i mi zaqvi ,che se hranq s lubimoto i konche..Konsko meso :angry:  ..I napravo svqt mi se zavi.. :rolleyes:
Karah se s nqkogo na syn syshto taka ,daje krehqth i v reala i se sybudih ot sobstvenite si vikove ,a v reala sym mnogo spokoina i nishto ne provokira agresiq v men :) V tradicionen synovnik pishe ,che oznachavalo piqnstvo ,s koeto ne bih se syglasila :)
Спокойно! :D

И аз имах поредица сънища, в които или аз се карах, или пък на мен ми крещяха и ме гонеха...

И цялата тази агресия все още няма никакво проявление в реала.
Нямам предвид реално да се случат тези неща, естествено.
По-скоро така и не разбрах защо ги имах тези сънища. :ph34r:  
Активен

АН

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2004, 02:48:32 pm »

това с крещенето... ако ви притеснява...

има една техника и може да я опитате....
в будно състояние заделете малко време, върнете се в съня и реагирайте или накарайте другите в съня да не крещят :)

опит за контрол :ph34r: - понякога върши работа - не само за крещене...- за кво да е :)

Активен

gostenka

• Гост
нова тема на сънуване
« Отговор #34 -: Ноември 18, 2004, 03:24:47 pm »

AH!Mersi:)!"Kontrol" mi e sred lubimite dumi  :rolleyes:
V sluchaq az kreshtqh i to dosta razpaleno,Sigurno sa razni stari podtisnati emocii ,koito sa izleznali na povyrhnosta i sa si otishli zavinagi.Nqma da si gi pazq za spomen   :rolleyes: Ne e hubavo vsichko da si syhranqvame  B) :)No ne me i pritesnqvat osobeno :))),mai e za hubavo ;)  

Активен