Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Разтълкуване на сън!  (Прочетена 244747 пъти)

efond

• Гост
Разтълкуване на сън!
« -: Юни 16, 2006, 05:46:27 pm »

Здравейте.

Сънувах че сам на брега на огромен воден басейн, изведнъж се появи торнадо , като долната част на торнадото закачи водата и започна да я плиска. Торнадото като спря , на брега започнаха да излизат накити и бижута които почнах да събирам. Спомням си че някои имаха кукички.
Някои може ли да ми разтълкува съня?

мерси  
Активен

Veska

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #1 -: Юни 17, 2006, 12:05:34 am »

A kakvi bqha nakitite,pomni6 li,v smisul-prusteni,ogurlici,obeci-kakvi???
Активен

Guest

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #2 -: Юли 21, 2006, 03:07:44 pm »

сънувах как една хиена яде приятелката ми
Активен

mirela

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #3 -: Септември 04, 2006, 10:05:31 pm »

zdraveite!!!s1nuvah kr1v!!!kajete mi kakvo ozna4ata tova
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #4 -: Септември 05, 2006, 09:06:23 am »

Цитат
zdraveite!!!s1nuvah kr1v!!!kajete mi kakvo ozna4ata tova
Може да научиш или да осъзнаеш нещо истинско :)

Но пък за всеки случай се пази и от съвсем директна проява на съня, в смисъл да не се нараниш нещо :)  
Активен

vesela

• Новак
  • Публикации: 1
Разтълкуване на сън!
« Отговор #5 -: Септември 15, 2006, 12:29:52 pm »

sanuvah,4e me laziat hlebarki
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #6 -: Септември 16, 2006, 06:17:55 am »

Цитат
sanuvah,4e me laziat hlebarki
да не те тормозят някакви досадни мисли и да се опитваш да се освободиш от тях :)  
Активен

ГостLina

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #7 -: Септември 21, 2006, 10:30:58 am »

Тази нощ сънувах тарантула, която се мъчих да убия, но все не успявах. Какво означава това?
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #8 -: Септември 21, 2006, 11:59:23 am »

Цитат
Тази нощ сънувах тарантула, която се мъчих да убия, но все не успявах. Какво означава това?
Според съновниците, е нещо свързано със здравето.
Активен

Theresma

• Новак
  • Публикации: 2
Разтълкуване на сън!
« Отговор #9 -: Септември 22, 2006, 09:36:28 am »

Сънувах, че подарявам на приятел( с който преди доста време щяхме да тръгнем, но не се получи) три букета в една седмица. В съня той е влюбен в мен. И разнася букетите навсякъде със себе си.
Имам  и блед, но не сигурен спомен, че  той отговаря на един мой въпрос: "Та нали ми подари три букета в една седмица!"
Какво е букетът???
Heeeeelp!  :unsure:  
Активен

ira

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #10 -: Септември 22, 2006, 10:10:38 am »

zdraveite - sanuvah 4e priateliat mi iska da me zapoznae s roditelite si - kakvo ozna4ava tova
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #11 -: Септември 25, 2006, 09:55:31 am »

Цитат
zdraveite - sanuvah 4e priateliat mi iska da me zapoznae s roditelite si - kakvo ozna4ava tova
може да отразява твое желание, а по-вероятно те подготвя за някакво предстоящо добро събитие :)  
Активен

Guest

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #12 -: Септември 27, 2006, 08:34:36 am »

synuvah 4e plakah mnogo
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #13 -: Септември 28, 2006, 08:05:34 am »

Цитат
synuvah 4e plakah mnogo
и после какъв беше деня?
Активен

deska^

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2006, 02:01:46 pm »

Synuvah che sam na brega na moreto i vijdam umirasht delfin,moreto besh eburno i go iztlaskvashe kam brega.
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2006, 03:10:01 pm »

Цитат
Synuvah che sam na brega na moreto i vijdam umirasht delfin,moreto besh eburno i go iztlaskvashe kam brega.
според съновниците си е предупреждение за някакви тревоги.
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
Разтълкуване на сън!
« Отговор #16 -: Октомври 09, 2006, 03:34:00 pm »

B) Баба казваше,че море да сънуваш нещо с гадже ядове ще береш,много емоции се събирали и водни сънища сънуваш,а от ядовете и тревогите ша са поболейш,то тая риба туй показвала.

Обаче от мен да знайш B) ,много,много не си го слагай на сърце,тя баба си ги извърташе като нещо не познае :lol:  :P  :lol:  B) .
Активен

АН

• Гост
Разтълкуване на сън!
« Отговор #17 -: Октомври 09, 2006, 05:07:16 pm »

Цитат
B) Баба казваше,че море да сънуваш нещо с гадже ядове ще береш,много емоции се събирали и водни сънища сънуваш,а от ядовете и тревогите ша са поболейш,то тая риба туй показвала.

Обаче от мен да знайш B) ,много,много не си го слагай на сърце,тя баба си ги извърташе като нещо не познае :lol:  :P  :lol:  B) .
Много пъти вече ми се случва да мисля, че способността да се сънува се предава по наследство :)
Ти сънуваш ли? :)  
Активен

MarTini

• Новак
  • Публикации: 3
Разтълкуване на сън!
« Отговор #18 -: Октомври 09, 2006, 07:11:08 pm »

Сънувах, че вали, стоя в дъждовната вода до колене, а до мен се завихрят две черни торнада. Някакъв глас в съня ми казва, че не мога да избягам.
По разни съновници виждам, че сънят "не е на добро", но някой би ли могъл да го разтълкува?
По съновници - торнадо - символ на промяна, дъжд и дъждовна вода - сълзи.
Други значения?
От какво зависят сънищата и защо има "предсказателни"? И би ли могло все пак да се повлияе реално да не се случи нещо, което е сънувано предсказателно?
Ако не вярваш в сънища и пророчества това означава ли, че няма да се случат?
Активен

ЗЪБОЛЕКАР

• Редовен участник
  • Публикации: 3193
Разтълкуване на сън!
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2006, 11:59:54 pm »

Този път няма да цитирам баба ми и ще се опитам да кажа моето мнение B) .

Сънищата ни помагат да се освободим от нервното напрежение и ако през деня имаме възможност да насочваме мисловната си дейност,то по време на сън тя е на свободен ход.Поради тази причина много от това,което ни е направило впечатление се  появява под формата на сънуване/дори скритото в подсъзнанието/.При по силни емоции сънищата стават наситени и се проявяват като няколко типа:огнени,въздушни и водни. Водните обикновенно са свързани с лични емоционални изживявания,огнените при много силен стрес а въздушните обикновено са в следствие на положителна емоция.
Колкото до пророческите сънища,то има хора които са природни гении /може да не са проявени в живота/ ,на които по време на сън мисълта им е свободна и възприема информацията кото една цяла картина,а не на детайли и успява да я подреди така,че да предвиди бъдещи събития. B)  B)

Що не взема да си млъкна ,че ако баба разбере какво съм писал и не зачитам това,което тя ми е казала пак ще ме посъветва с тоягата :lol:  :lol:  :lol:  B)
« Последна редакция: Октомври 10, 2006, 01:01:34 am от ЗЪБОЛЕКАР »
Активен