Здравей Гост

Моето търпение има граници

• 110 Отговора
  • 10486 Прегледи
*

Papy

• 4343
Re: Моето търпение има граници
« Отговор #100 -: Ноември 14, 2013, 02:51:14 pm »
Понеже ми беше споменато името-бан нямам и никога не съм имала
Чета от време на време с надеждата, че нещата ще се променят, този форум ми беше любим
Вече не е, тук астрология няма, отворете широко очи  :-[

Права е марая-има други форуми за астрология, ако някой наистина изпитва страст към нея, не към празните приказки, в-к "Лична драма" и "101 Вица"

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #101 -: Ноември 14, 2013, 02:55:00 pm »
Понеже ми беше споменато името-бан нямам и никога не съм имала
Чета от време на време с надеждата, че нещата ще се променят, този форум ми беше любим
Вече не е, тук астрология няма, отворете широко очи  :-[

Права е марая-има други форуми за астрология, ако някой наистина изпитва страст към нея, не към празните приказки, в-к "Лична драма" и "101 Вица"
Благо-даря за уточнението!

Така се създават интригите: ПРОЧЕТИ!

Е не мога да се сдържа... Преди време Abroad за нищо получи бан от Марая. След това на прицел беше Грейс. После Папи. Това се случва преди 5-6 месеца и който си спомня случките, знае че всичко беше на лична основа, без никаква обективност и основателна причина.
Но вече всички се правим на толерантни, малко е лицемерно. Простотията във форума е във вихъра си и прогони стойностните хора интересуващи се и разбиращи от астрология, също и тези които наистина искат да се учат. Не се пише нищо смислено и полезно в последно време.

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Papy

• 4343
« Отговор #102 -: Ноември 14, 2013, 02:59:53 pm »
Мне, ако искаш и челна стойка можеш да направиш, срещу сатен няма да ме обърнеш  ;D
Тя никъде не е написала, че съм банната, а че съм била на принцел, което беше точно така, но вече няма никакво значение.

*

Emma

• *
  • 321
« Отговор #103 -: Ноември 14, 2013, 03:03:38 pm »
Разделяй и владей.  ;D

Преди време имаше укор към модерирането на Ан и методите й на саморегулиране... Пък то какво стана...  ;D

*

Марая

• 28282
« Отговор #104 -: Ноември 14, 2013, 03:05:18 pm »
Мне, ако искаш и челна стойка можеш да направиш, срещу сатен няма да ме обърнеш  ;D
Тя никъде не е написала, че съм банната, а че съм била на принцел, което беше точно така, но вече няма никакво значение.

Груба грешка...Аз само показвам как се създават интригите!
Който както иска така да го приема...

Видях,че и онзи ден беше тук...http://www.astroseer.net/forum/index.php/board,2.0.html

Не знам какви други форуми има...,но знам,че влизаш и на двете места в които знаеш отлично,че съм домакиня! :blink:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #105 -: Ноември 14, 2013, 03:08:23 pm »
Разделяй и владей.  ;D

Преди време имаше укор към модерирането на Ан и методите й на саморегулиране... Пък то какво стана...  ;D

Хората се развеждат...и се женят отново! :blink:
Чувала ли си за това? ;D

*

Emma

• *
  • 321
« Отговор #106 -: Ноември 14, 2013, 03:13:41 pm »
Хората и личните им животи са ми слабо интересни. И по тази причина са ми непонятни клюките.
По-скоро ме вълнуват обратите, Марая.  ;D
Докато не обуеш едни обувки, няма как да разбереш какво е да ги носиш. Тогава евентуално може да видиш защо походката на другите е била такава... и защо твоята се превръща в такава. Теми за размисъл много.
Поредното доказателство в личните ми наблюдения, че винаги сме поставени в условия против, които сме надигали глас. Говоря общо, а и лично.

*

Papy

• 4343
« Отговор #107 -: Ноември 14, 2013, 03:15:31 pm »
Това, че влизам и на двете места не е точно, просто не съм излизала :)
Не е нещо, от което човек да се ласкае, имам кукита в десетки форуми и сайтове :)
Но виж това, че ти още проверяваш къде ходя, си е ласкателно

*

Марая

• 28282
« Отговор #108 -: Ноември 14, 2013, 03:16:02 pm »
Хората и личните им животи са ми слабо интересни. И по тази причина са ми непонятни клюките.
По-скоро ме вълнуват обратите, Марая.  ;D
Докато не обуеш едни обувки, няма как да разбереш какво е да ги носиш. Тогава евентуално може да видиш защо походката на другите е била такава... и защо твоята се превръща в такава. Теми за размисъл много.
Поредното доказателство в личните ми наблюдения, че винаги сме поставени в условия против, които сме надигали глас. Говоря общо, а и лично.

Като общо говорене -съгласна съм...
Като лично...има доста субективни и обективни фактори ..,които не са достояние на всички..,а на определени потребители от този форум.

*

Emma

• *
  • 321
« Отговор #109 -: Ноември 14, 2013, 03:23:48 pm »
Ще напиша отново - не знам за какво става въпрос, защото не ме интересуват личните животи на хората. Възпитание, ценностна система - както и да го разбереш, все ще е вярно. Съкровеното на другите не е място за моя нос. То заради това е лично.

Просто правя паралел с миналото. И то няма нищо общо с личното в моите очи, а с еднаквост в методите.

*

Марая

• 28282
« Отговор #110 -: Ноември 14, 2013, 03:25:32 pm »
Ще напиша отново - не знам за какво става въпрос, защото не ме интересуват личните животи на хората. Възпитание, ценностна система - както и да го разбереш, все ще е вярно. Съкровеното на другите не е място за моя нос. То заради това е лично.

Просто правя паралел с миналото. И то няма нищо общо с личното в моите очи, а с еднаквост в методите.

Правилно!Уважавам подобни размисли!