Здравей Гост

Моето търпение има граници

• 110 Отговора
  • 9895 Прегледи
*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
Моето търпение има граници
« -: Ноември 14, 2013, 10:51:06 am »
Границата е по Сатурн.
Умея да се владея! Марс-Сатурн в секстил в натала ми! Умея да разграничавам емоциите и толерирам само любовта! Умея да вниквам зад думите...и да разбирам и скритите им послания.
ПОЗВОЛЯВАМ СИ ДА ЦИТИРАМ ПОСТОВЕ ОТ ЛИЧНИТЕ СИ СЪОБЩЕНИЯ С ЕДНА ЦЕЛ - БЯГСТВО ОТ ЗАДКУЛИСНИТЕ ИНТРИГИ /КАКВИТО ФОРУМА ПОМНИ/ И ИСТИНАТА ПРЕДИ ВСИЧКО!
Разбира се,че истината има едно име и две лица...Разбира се,че в живота не всичко е цветя и рози...но търпението ми е изчерпано и БЛАГО-ДАРЕНИЕ на тези две лични съобщения ще си позволя следното:

1-во Нерил и Калоян са един и същи ник.
2-ро Калоян е жена .
3-то От ника на Калоян пишат двама.
4-то Някой има интерес да създава интриги във форума.
5-то Има жени които не могат да преодолеят липсата на внимание.
6-то..,7-мо...и т.н. няма да описвам

Поствам съобщенията...По-късно ще преместя темата където и е мястото...Междувременно днес съм по-свободна и ще си позволя да направя дисекция на ситуацията.....

Скъпа, моля да изтриеш профила ми в този сайт, повече не желая да пиша тук! След като се толерират всякакви обиди, аз не съм за тук!

Здравей :) Пиша ти, защото искам да ти кажа, че заради хора като Нерил и  Just_a_dream много хора се местят в други форуми, а не искам да запада този форум, защото вече се е развил и ще е голяма загуба, казвам го чисто, защото не искам така да го кажа да замре astrosite. Няма да е зле да направиш малко чистка, защото преди всичко това е астро форум и не мисля че има място за обиди като тези, които бяха изписани днес. А все пак сме тук да се учим да си даваме съвети не да се мерим кой какъв е иии преди всичко трябва да сме добри един към друг, за да си помагаме, но с някои хора, които пишат не се получават нещата.

Та..кажете какво и къде Ви сърби и защо се водят тези излишни войни!
Разбирам само битките на тема астрология...
« Последна редакция: Ноември 14, 2013, 10:58:12 am от Марая »

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Lillie

• 30532
Re: Моето търпение има граници
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2013, 11:00:50 am »
1-во Нерил и Калоян са един и същи ник.
2-ро Калоян е жена .

Пък аз си мислех, че са двама различни луди.  ;D

Ако следваме тази логика, щом Нерил и Калоян са един и същи човек, а Калоян е жена и от профила му пишат двама, значи си имаме работа с две жени или съпружеска двойка.  ;D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #2 -: Ноември 14, 2013, 11:04:23 am »
Марая, моите уважения, но не само твоето търпение се изчерпва. Всеки носи последствията от собствените си действия(или бездействие) и думи. Кой е Нерил, от къде пише и защо не знам, но явно повече е допринесъл за този форум от akruks, sunnily или който и да било. Както казва Гражданинът - Айде със здраве :blink:

*

Asol

• 4140
« Отговор #3 -: Ноември 14, 2013, 11:05:23 am »
По второто: ИП адресите са унисекс и със същия успех и доказателствена сила може да кажеш че е мъж.  :P

*

Марая

• 28282
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2013, 11:08:57 am »
По второто: ИП адресите са унисекс и със същия успех и доказателствена сила може да кажеш че е мъж.  :P

;D Това са само предположения разбира се... ;D ;D

В подробности няма да навлизам...Но, ...

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

*

Марая

• 28282
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2013, 11:13:47 am »
Марая, моите уважения, но не само твоето търпение се изчерпва. Всеки носи последствията от собствените си действия(или бездействие) и думи. Кой е Нерил, от къде пише и защо не знам, но явно повече е допринесъл за този форум от akruks, sunnily или който и да било. Както казва Гражданинът - Айде със здраве :blink:

Именно.
Това постоянно се опитвам да кажа.Явно обаче ние говорим на различни езици..,защото по различен начин тълкуваме думите.
Кой може да те обиди освен собствената ти неувереност?
Кой може да те нарани освен собствения ти страх?
Кой може да те познава по-добре от самия Ти..,за да познава слабостите ти?
Въпросите не са конкретно зададени..,а по-скоро риторични към всеки.../за да няма пак неразбрали/.

*

remedeos

• **
  • 1038
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2013, 11:14:37 am »
Мануел Гарсия и Хуан са паралелни инкарнаци в едно тяло,ооо :o В тяло на жена,оо :oБогинята Сехмет е лична дойка на лъвчето хермафродит,ооо! ;D

« Отговор #7 -: Ноември 14, 2013, 11:17:36 am »
всеки пост до тук
 и всеки пост след моя
както всяко благо или интрига
отнасящо се до всеки един юзЪр
има една едничка и единствена цел...

да бъде забелязан...да се почувства значим
да бъде напомпано определено чувство..
било то от комплекс за малоценност
или било от някакви други подбуди

НЕ ЗНАМ еднозначен отговор
колкото задници - толкова и мнения

...и малцина дръзнаха да покажат лицата си
а тез които дръзнаха - тутакси им бяха отсечени главите...

*

Марая

• 28282
« Отговор #8 -: Ноември 14, 2013, 11:24:14 am »
Някога...тук за думички от типа на секс се затриваха цели теми.
Доста свобода има в момента...а липсва разбиране...
Защо си мислите,че това е Биг Брадър...и поредната мисия? М? :rolleyes:

« Отговор #9 -: Ноември 14, 2013, 11:29:32 am »
Марая, модератор не значи Бог, имай го предвид  :blink:
А, и ако аз си позволя да те обидя лично и ти се разстроиш, да разбирам ли, че проблемът ще е в теб?  :-\

*

sladurkata

• **
  • 1504
  • Риба въдичар
« Отговор #10 -: Ноември 14, 2013, 11:32:08 am »
Много грозни бяха някои реплики, то веднъж да се изтървеш хубаво, ама втора, трета реплика, нямаше спирка :-\

Тъжното е наистина, че форума започна да става на чат, че все по-малко теми има за астрология, че темите за хорарите са винаги на първа страница с по 100 странции всяка (безкрайно уважавам труда на отговарящите там и търпението им), но е пълно с нови потребители, които ползват форума за кристална топка....

*

Asol

• 4140
« Отговор #11 -: Ноември 14, 2013, 11:38:23 am »
Марая е права. Увереният в себе си човек, който е наясно със себе си не се обижда, нито отвръща с обиди на нечии нападки.

Зад никовете на Нерил и Калоян не може да стои един и същи човек. Един и същи човек не може да се изразява по коренно противоположни и без допирни точки начини.  ;D Някой може да играе театро, но същината му все изплува в детайлите и "почерка".

*

Lillie

• 30532
« Отговор #12 -: Ноември 14, 2013, 11:40:08 am »
Свобода има – всеки пише каквото си иска. Но какво дава тази свобода? Липсва разбиране и толерантност към различното мнение. Разбира се, толерантността към определени изяви си има някакви граници. За мен няма значение кой какво е написал, стига да не се създават дрязги и напрежение. Който иска – да изпростява, мен лично това нито ме засяга, нито ме ощетява.

Не подценявайте биполярните разстройства (това е към Асол*  :blink:), но в случая и аз клоня към мнение, че между Калоян и Нерил няма нищо общо, но има общо между други никове.

Цитат
*Един и същи човек не може да се изразява по коренно противоположни и без допирни точки начини.

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

« Отговор #13 -: Ноември 14, 2013, 11:43:31 am »

Може би Марая иска да каже, че от един айпи адрес някой се е представял за жена и после е регистирал от същия айпи адрес мъжки ник и е писал като мъж. Аз така го разбирам.

Все пак това си е подвеждане на аудиторията.

*

Марая

• 28282
« Отговор #14 -: Ноември 14, 2013, 11:50:13 am »
Марая, модератор не значи Бог, имай го предвид  :blink:
А, и ако аз си позволя да те обидя лично и ти се разстроиш, да разбирам ли, че проблемът ще е в теб?  :-\

Имаш ли причина да ме "обидиш"?! :blink: :rolleyes: И дали по този начин няма да обидиш себе си?!

Отдавна не се обиждам...

Вчера се почувствах употребена за пореден път...И затова търпението ми преля.

Не се усещам БОГ! ;D...
Контактна съм..,комуникативна и прекалено толерантна.Е, нямам такова време както преди...,но намирам по мъничко да изтрия някой и друг спамър. Разчитам на това,че в астрологичен форум повече ще се говори за астрология отколкото за битовизми.
Неведнъж Нерил е заслужавал и получавал БАН.
Неведнъж съм получавала лични съобщения с молби да бъде затрит нечий профил..,да бъде баннат друг ...
За мен това е повече от грозно и елементарно!

*

Марая

• 28282
« Отговор #15 -: Ноември 14, 2013, 11:52:42 am »
Свобода има – всеки пише каквото си иска. Но какво дава тази свобода? Липсва разбиране и толерантност към различното мнение. Разбира се, толерантността към определени изяви си има някакви граници. За мен няма значение кой какво е написал, стига да не се създават дрязги и напрежение. Който иска – да изпростява, мен лично това нито ме засяга, нито ме ощетява.

Не подценявайте биполярните разстройства (това е към Асол*  :blink:), но в случая и аз клоня към мнение, че между Калоян и Нерил няма нищо общо, но има общо между други никове.

Цитат
*Един и същи човек не може да се изразява по коренно противоположни и без допирни точки начини.

:72: :72:

И когато знаем защо и каква е целта...ПРОЗРАЧНО ми е...Да се смея ли..,да плача ли?
Смея се.

*

Lillie

• 30532
« Отговор #16 -: Ноември 14, 2013, 11:54:40 am »
И когато знаем защо и каква е целта...ПРОЗРАЧНО ми е...Да се смея ли..,да плача ли?
Смея се.

:72:

Мдааа... и затова предпочитам да замълча, за да не поставям някои в неудобно положение, че току виж на някой ще му се е сринало реномето.  ;D

Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Марая

• 28282
« Отговор #17 -: Ноември 14, 2013, 11:58:05 am »
Много грозни бяха някои реплики, то веднъж да се изтървеш хубаво, ама втора, трета реплика, нямаше спирка :-\

Тъжното е наистина, че форума започна да става на чат, че все по-малко теми има за астрология, че темите за хорарите са винаги на първа страница с по 100 странции всяка (безкрайно уважавам труда на отговарящите там и търпението им), но е пълно с нови потребители, които ползват форума за кристална топка....

Сладурче,
Всеки намира онова което търси. И в живота е така...Още в библията пише...ако сееш ветрове...
Нека има за всеки по нещо...Нека има повече търпение и толерантност към другите!
Що за "ЗАПЛАХИ" - "другия форум".../Сънили/ "по-добро място"/Калоян/.
Това е интернет!  :unsure: Кой може да спре духа,човешката воля... :rolleyes:
Безумно ми звучи-разбираш ли?

« Отговор #18 -: Ноември 14, 2013, 11:59:11 am »
Да си модератор означава автоматично да си мишена за хора, които не търпят авторитети, маша за други, които са манипулативни, притегателна цел за слагачи или хейтъри, майчица за недоузрелите и т.н. 

Оставете го намира модератора, вината е във вашия телевизор, моля ;D.

*

xtz

• **
  • 632
  • Усмихвай се докато имаш зъби.
« Отговор #19 -: Ноември 14, 2013, 12:04:12 pm »
тр. венера достигна тр. плутон квадрат тр. уран .. тр. луна в овен мина върху урана и наелектризира и-нет портала  ;D

астрологично обяснение на ситуацията  ;D ;D ;D

Life is short! Break the rules, forgive quickly, kiss slowly, love truly, laugh uncontrollably, and never regret anything that made you smile!