Здравей Гост

Пантофени истории

• 4 Отговора
  • 1145 Прегледи
*

Cancer

• *
  • 108
Пантофени истории
« -: Октомври 17, 2013, 08:22:19 am »
Напоследък ми е криво. Чудех се къде да се „излея”. Интересно е обаче как те възприемат останалите, така де публиката като се чувстваш кофти.  Казват нещо, което абсолютно не отговаря на състоянието ми, обаче стоя и се усмихвам, пускам некой лаф и съм бетон. Вас как Ви възприемат хората? Къде е ключът от палатката- АЦ? Стелиуми? Венерени работи? Доколко ви „разпознават” ? Случвало ли Ви се е точно като ви е тегаво и да нацелите или да ви нацели един поглед, без думи, само поглед, които Ви действа успокояващо и зареждащо? При мен май е все обратното... :unsure:
"Каквато и да е причината, аз не мога да угася пламъка, който бушува в мен. Мога само да горя с него или да го оставя да ме изгори."

*

Lillie

• 30532
Re: Пантофени истории
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2013, 08:32:39 am »
Как ме възприемат? Че знам ли? Различните хора остават с различни впечатления - с някои сме в синхрон, с други изобщо не сме, с трети сме неутрални... Но като цяло забелязвам, че има голямо разминаване между външния и вътрешния образ, сигурно съм добър прикривач.  ;D В интерес на истината, не правя нищо специално в тази насока, т.е. да не бъда себе си, да се представям за нещо по-различно от това, което съм. Ако говорим чисто визуално - често околните ме виждат по-висока и по-слаба, отколкото реално съм, и много по-красива, отколкото се чувствам вътрешно.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Crabby

• **
  • 1460
  • I will carry your world
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2013, 05:29:12 pm »
Cancer, тебе винаги би трябвало да те усещат. Рак имаш ли в натала, значи като ти е кофти ще си крива, то ще ти пише на лицето..

Да не говорим, че ние раците много усещаме хората и тяхното емоционално състояние :)
I wish I could leave this behind,
fly free like the air would do,
burn like the fire would do,
feel stable like the earth would do,
but at the end of the day I know I am made to do differently,
I am made to be like the water...
feel like the water and love like the water...

*

Cancer

• *
  • 108
« Отговор #3 -: Октомври 21, 2013, 10:04:23 am »
Явно се владея, не обичам да "товара". Мисълта ми е друга. Малко хора в живота могат да усещат без излишни обяснения, така си мисля аз. Аз другите си ги усещам, туй ясно, но мен трудно ме разбират какво ми е на душата. И пак ще се върна на другата ми мисъл- за възприемането- не ви ли се е случвало някой да говори за вас, а вие изобщо да не чувствате, че вас описват?
"Каквато и да е причината, аз не мога да угася пламъка, който бушува в мен. Мога само да горя с него или да го оставя да ме изгори."

*

Lillie

• 30532
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2013, 10:48:34 am »
И пак ще се върна на другата ми мисъл- за възприемането- не ви ли се е случвало някой да говори за вас, а вие изобщо да не чувствате, че вас описват?

Много често ми се е случвало, но това са техни проекции.  :blink:
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.