Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Сън  (Прочетена 891 пъти)

bichy_te

• Новак
  • Публикации: 1
Сън
« -: Октомври 15, 2013, 06:00:59 pm »

Здравейте, снощи сънувах за пръв път баба ми, откакто почина преди близо 20-на дни. Беше толкова странен сън. Първо бях на погребението на техен съсед..които не съществува в действителност, но аз знаех, че е техен съсед. След това на прибиране я видях пред входа на блока, в който живееше. Видях я и я прегърнах толкова силно. Застанах на колене пред нея и започнах да плаша, нямах сили да се изправя. Стисках я толкова силно и не исках да я пусна. Тя ме докосна по рамото и ми каза "Всичко е наред!". Аз и казах колко много я обичам...и тя изчезна. Моля ви, разтълкувайте съня ми. :(
Активен

alice

• Новак
  • Публикации: 1
Re: Сън
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2013, 07:05:00 am »

Сънувах, някакви странни неща, но това което помня е, че се появявах на различни места и ставаше нещо, не помня точно какво, но ме караше да изпитвам страх и от време на време реакция тип "кво по дяволите става, на англ. WTF"... имаше в съня ми хора, които не познавам и хора с които бях същата вечер на маса (спах в къщата на момчето), имаше и едно момиче, което си говорихме за него вечерта и ни е общ приятел. С нея сега сме малко скарани, та не знам дали е заради това, но последното, което си спомням от съня беше, че става нещо гадно и аз знам, че сънувам и искам да се събудя и започвам да се мъча да го направя и се събуждам в друга стая с няколко човека и пак някакви щуротии стават и така сигурно 3 пъти поне. И накрая въпросното момиче се появявам в някаква голяма стая с нея пълна с хора... и тя ме пита нещо май дали имам сънища странни и аз викам да, и тя ми казва,
Активен
leather jacket sale leather jacket sale
pmp certification dumps pmp certification dumps
womens leather bomber jacket womens leather bomber jacket