Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Да се върне софийското жителство!  (Прочетена 42971 пъти)

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
Re: Да се върне софийското жителство!
« Отговор #1100 -: Февруари 23, 2014, 02:27:20 pm »

В момента гледам финала на хокей на лед между Канада и Швеция. Искаше ми се Русия и Канада, да бъдат...Да видя сблъсък между Алекс Овечкин, Иля Ковалчук...Сидни Кросби, Гетслав..
Е поне Сидни Кросби отбеляза и е зодия Лъв..;)
Аз съм тренирал, хокей на лед и няма как да не съм пристрастен!
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

remedeos

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1038
« Отговор #1101 -: Февруари 23, 2014, 03:12:27 pm »

Браво бе леден крал!Направо уби рибата Нериле-лъв в/у лед не бях си представила..До сега те виждах като котка в/у горещ ламаринен покрив,пък ти ледена епоха ;DЕваларка брато,нападател ли беше или в хокея всички са?
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #1102 -: Февруари 23, 2014, 03:14:51 pm »

Браво бе леден крал!Направо уби рибата Нериле-лъв в/у лед не бях си представила..До сега те виждах като котка в/у горещ ламаринен покрив,пък ти ледена епоха ;DЕваларка брато,нападател ли беше или в хокея всички са?
Хахахахах, точно защото съм котка не бях особено добър...Бях плеймекър във 2рата 5ца на Славия...вратаря не го броя той не се сменя
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Sonic_Pro

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 873
« Отговор #1103 -: Февруари 23, 2014, 03:37:33 pm »

Ех, Ремс, развали интригата, начи! Тамън си представих Н. на кънки в стегнато клинче да прави троен аксел и четворен тулуп и ти издаде, че било хокей… Тю!
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #1104 -: Февруари 23, 2014, 03:38:40 pm »

Ех, Ремс, развали интригата, начи! Тамън си представих Н. на кънки в стегнато клинче да прави троен аксел и четворен тулуп и ти издаде, че било хокей… Тю!
Ела на една ръка разстояние и ще видиш всичко. Ти какво си спортувал...гребане с лъжици и лежане на гърба на вашите ли..:)..:)
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #1105 -: Февруари 23, 2014, 03:42:23 pm »

Гребане с лъжици - яко  ;D

И моят любим спорт е лежане на едната страна и обръщане на другата  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #1106 -: Февруари 23, 2014, 03:44:05 pm »

Прошко, бъди мъж, ако си де...и ме наричай по именно или измисли нещо...за мен ти си прошко и това е..име на човек...измисли и ти нещо, няма да те заболи много...
Вместо да пишеш в женски теми, за прически и грим и да се мазниш пред момичета...дръж се мъжката, все някоя ще ти върже...
Безплатен съвет ;)
Активен

Sonic_Pro

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 873
« Отговор #1107 -: Февруари 23, 2014, 03:45:23 pm »

Гребане с лъжици - яко  ;D

И моят любим спорт е лежане на едната страна и обръщане на другата  ;D

С тези две дисциплини ли се е занимавал преди хокея? ;D
Активен