Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Да се върне софийското жителство!  (Прочетена 42970 пъти)

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
Да се върне софийското жителство!
« -: Октомври 14, 2013, 03:54:40 pm »

По добре да не си казвам мнението, ама аман от туземци в големият град! Който е за да гласува и коментира. Аз не искам да си изказвам мнението, защото вече съм феймъс в коментите ми, а те както сами се сещате няма да е лицеприятен..:)
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: Да се върне софийското жителство!
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2013, 05:55:56 pm »

Да изгоним всички селяни от Варна.  ;D

Майтап си правя - тук повечето са такива - ако ги изгоним, ще се опразни градът.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2013, 06:16:21 pm »

А ти шоп-кореняк ли си? Или мислиш, че твоято поведение да обиждаш на кучета, стари моми и други глупости е много градско? Не са ти градски (изискани) обноските, за да казваш кой е за село и кой не. Всеки първо да гледа себе си, после да съди другите.
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2013, 07:11:37 pm »

А ти шоп-кореняк ли си? Или мислиш, че твоято поведение да обиждаш на кучета, стари моми и други глупости е много градско? Не са ти градски (изискани) обноските, за да казваш кой е за село и кой не. Всеки първо да гледа себе си, после да съди другите.

Точно!
И в този ред на мисли..,не че го защитавам , но ти защо се обиждаш?! Недоумявам! ;D
Ти нали знаеш,че не е така...или се припознаваш!?

А относно приказките на Нерил... ;D те говорят за него ...повече от всичко написаното...
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2013, 07:17:48 pm »

Аз лично нямам нищо против хората, родени или живяли на село. Но селяни по душа и манталитет има и в големите градове и винаги ще ги има - ето към такива имам непоносимост. Има една категория - "селски тарикати" - в нашия град се срещат особено често, не че ги няма и в столицата... Селският тарикат може да е роден в голям град, но тоя манталитет си го носи в душата.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2013, 07:21:22 pm »

Точно!
И в този ред на мисли..,не че го защитавам , но ти защо се обиждаш?! Недоумявам! ;D
Ти нали знаеш,че не е така...или се припознаваш!?

А относно приказките на Нерил... ;D те говорят за него ...повече от всичко написаното...

;D Нито съм от село, нито живея в София (не че в двете има нещо лошо). Няма как да се разпознавам в темата. Писах му тук в случай, че не прочете другото, което съм му написала за кучетата и другите глупости в друга тема.

Какво казваше Мис България - селянка съм, не селяндурка. ;D ;D ;D О, Боже, майтапи.
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2013, 07:26:16 pm »

Лили..едно клише ;D
Той излезе от селото...,а селото от него не!

Мирабела,
Знам за какво говориш все пак съм БИГ БРАДЪР ;D...въпроса е защо да правим значим някой...,който според нас няма никакво значение.
Активен

г-н Santi

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 407
  • Ten Percent Luck
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2013, 07:27:10 pm »

Почва обещаващо - "по-добре да не си казвам мнението" - перфектен си за чугунена глава ала съветник на Орешаро, ти кореняко  :mellow: .

От коренът се прогнива и вмирисва след това.

П.С
Твой съкореняк рече  :P .
Активен
Sun: Близнаци
Asc: Водолей
Moon: Овен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2013, 07:53:16 pm »

Апокалипсисът се отлага за 2880 - http://www.vesti.bg/tehnologii/nauka-i-tehnika/apokalipsisyt-se-otlaga-za-16-mart-2880-godina-5995959.
НЕма го дочакаме. Откажете се. ;D
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #9 -: Октомври 14, 2013, 08:08:48 pm »

Ами 5то поколение съм...И за да го кажа, определено има защо и да пускам анкети. Ми след като родителите ми са имали къща на Руски паметник и тн...
Няма значение, но как да ви кажа...В тази безработица, търсят овчари...Даже и един умен човек цитирам..:)
http://www.youtube.com/watch?v=G83u0fXXqOo

Сани ли си къв си, какво чугунени глави, какви орешари и тн...много си спрел
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #10 -: Октомври 14, 2013, 08:12:49 pm »

Аз лично нямам нищо против хората, родени или живяли на село. Но селяни по душа и манталитет има и в големите градове и винаги ще ги има - ето към такива имам непоносимост. Има една категория - "селски тарикати" - в нашия град се срещат особено често, не че ги няма и в столицата... Селският тарикат може да е роден в голям град, но тоя манталитет си го носи в душата.
Точно това искам да кажа, ама всички написали ме плюят думите говорили за мен и каквот се сетиш тъпотии...Ми казвам си мнението бе...И мисля е много точно и определящо, поне за мен мисля съм коректен в изказа.
Лил, след като ти не си женена до колкото знам, защо не се засягаш на стари моми? щото на колкото и години да си не съм те виждал на снимка ама сигурно си секси, за разлика от някои други..Ама манталитет и нема какво да обеснявам...:)
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #11 -: Октомври 14, 2013, 08:21:00 pm »

Точно това искам да кажа, ама всички написали ме плюят думите говорили за мен и каквот се сетиш тъпотии...Ми казвам си мнението бе...И мисля е много точно и определящо, поне за мен мисля съм коректен в изказа.
Лил, след като ти не си женена до колкото знам, защо не се засягаш на стари моми? щото на колкото и години да си не съм те виждал на снимка ама сигурно си секси, за разлика от някои други..Ама манталитет и нема какво да обеснявам...:)

Мен ли имаш предвид? Нали беше много прям и директен. Наречи нещата с истинските им имена. Не се засягам от обидите ти, но няма да ти позволя да обиждаш хората. Знаеш ли каква е основната разлика между теб и мен - на мен не ми пука какво мислят другите за мен.
Активен

Asol

• Редовен участник
  • Публикации: 4140
« Отговор #12 -: Октомври 14, 2013, 08:22:47 pm »

Нерил, ти си интересен типаж, тая песен за старите моми си я пял и преди. Що така все стари моми ти се привиждат ? Да не би очилата да са ти с големи диоптри ?  ;D

Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #13 -: Октомври 14, 2013, 08:23:51 pm »

Мен ли имаш предвид? Нали беше много прям и директен. Наречи нещата с истинските им имена. Не се засягам от обидите ти, но няма да ти позволя да обиждаш хората. Знаеш ли каква е основната разлика между теб и мен - на мен не ми пука какво мислят другите за мен.
Асол, визирам теб не няма и за какво в случая, не съм дребнав. Аз помня как ми помогна и писа за Асцто, за разлика от теб, която ми пишеш глупости сега...:)
Както астрото пише то думите говорят..:))))
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2013, 08:26:25 pm »

Нерил, ти си интересен типаж, тая песен за старите моми си я пял и преди. Що така все стари моми ти се привиждат ? Да не би очилата да са ти с големи диоптри ?  ;D
Скива ли как се разпозна..:)
Имам диоптер, ама не нося цаки, а контактни лещи..:)
Пожелавам ти успех, Асол..:)
А ника ти на английски означава по скоро се произнася като задни части- Асъл...
И произношението ми не е от диоптера..:)
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #15 -: Октомври 14, 2013, 08:27:50 pm »

Лил, след като ти не си женена до колкото знам, защо не се засягаш на стари моми?

Защото за мен понятие "стара мома" не съществува, отдавна е отживелица. И защо да се засягам? Дори ми става забавно. Все едно ти да се засегнеш, ако някъде съм споменала за "мишок", пък ти нали си мъж на място. :)))
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #16 -: Октомври 14, 2013, 08:29:27 pm »

Лил, след като ти не си женена до колкото знам, защо не се засягаш на стари моми?

Защото за мен понятие "стара мома" не съществува, отдавна е отживелица. И защо да се засягам? Дори ми става забавно. Все едно ти да се засегнеш, ако някъде съм споменала за "мишок", пък ти нали си мъж на място. :)))
Ми не съм забелязъл да пишеш за мишоци, кълна се...но и не съм мъж на място..а нормален софийски дришльо..:))))
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #17 -: Октомври 14, 2013, 08:33:50 pm »

Ми не съм забелязъл да пишеш за мишоци, кълна се...но и не съм мъж на място..а нормален софийски дришльо..:))))
..., на който тр Мерк му блъска АСЦ-то и Слънцето там  ;D
Мнем, мерка сеа не ми транзитира през Асц-то..По натал ми е ретро мерк в съвпад с Асцто..:)
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #18 -: Октомври 14, 2013, 08:33:54 pm »

А на теб все са ти в устата задните части на Асол.  ;D
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #19 -: Октомври 14, 2013, 08:35:04 pm »

А на теб все са ти в устата задните части на Асол.  ;D
Грешиш, чукам ги...
..на клавиатурата..:))))
Активен