Здравей Гост

Бъдете позитивни!

• 21 Отговора
  • 2989 Прегледи
*

Lillie

• 30532
Re: Бъдете позитивни!
« Отговор #20 -: Октомври 26, 2013, 03:15:18 pm »
Според мен негативното отношение, когато е непредизвикано, не винаги е продиктувано от страх. С такова отношение може да се сблъска и най-добронамереният, усмихнат и лъчезарен човек. За мен това са някакви проекции - и да се стараеш да правиш най-доброто възможно, никога не знаеш каква реакция можеш да предизвикаш у отсрещния, от какви вътрешни проблеми и дилеми страда той, какво не може да приеме у себе си и какво проектира навън.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Re: Бъдете позитивни!
« Отговор #21 -: Октомври 26, 2013, 03:35:02 pm »
Според мен негативното отношение, когато е непредизвикано, не винаги е продиктувано от страх. С такова отношение може да се сблъска и най-добронамереният, усмихнат и лъчезарен човек. За мен това са някакви проекции - и да се стараеш да правиш най-доброто възможно, никога не знаеш каква реакция можеш да предизвикаш у отсрещния, от какви вътрешни проблеми и дилеми страда той, какво не може да приеме у себе си и какво проектира навън.

тук се сещам за непоисканото Добро,което..много често не е добро...и за комплексите,които се страхувам да не бъдат усетени от другите...дали понякога този негативизъм не е защитна реакция за подобно прикриване на тези мои комплекси ...просто разсъждавам ..

Обичам красотата и хармонията...особено в междуличностните отношения....:)