Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: Странни случки от личен опит  (Прочетена 4473 пъти)

godina2800

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 52
Странни случки от личен опит
« -: Септември 12, 2013, 07:55:26 pm »

Да ви попитам, имали ли сте странни лични случки, които да са ви направили силно впечатление и да нямате обяснение за тях?
« Последна редакция: Януари 11, 2015, 02:11:04 pm от godina2800 »
Активен

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 753
Re: Странни случки от личен опит
« Отговор #1 -: Септември 15, 2013, 09:05:51 pm »

Аз не се сещам. Случвало ми се е да се изпълняват молитвите ми, но това не емного странно. Разкажи за своята случка. Сигурна съм, че има и много други хора, които са имали странни преживявания. Аз лично се интересувам  от преживяванията на прага на смъртта.
Активен

godina2800

• Нов участник
  • *
« Отговор #2 -: Септември 18, 2013, 01:45:35 pm »

:93:
« Последна редакция: Януари 11, 2015, 02:08:17 pm от godina2800 »
Активен

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
« Отговор #3 -: Септември 18, 2013, 02:17:15 pm »

Аз имам странни преживявания, особено през април 2010, но ако ги разкажа, някои ще ме помислят за луд, а и освен това е много дълго за обяснение. Но поне едно мога да кажа: тези неща за аурите и енергиите са напълно верни.
Активен

godina2800

• Нов участник
  • *
« Отговор #4 -: Септември 18, 2013, 02:44:57 pm »

Много ще е интересно да разкажеш според мен, а и това че нещо е необяснимо на момента, не значи че е нелогично и нереално по принцип.
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #5 -: Септември 18, 2013, 02:48:40 pm »

...
« Последна редакция: Септември 22, 2013, 10:55:13 pm от Veselin »
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #6 -: Септември 18, 2013, 02:51:58 pm »

Спомням си преди време беше ставало дума в една тема за тези неща, и даже Freya не вярваше в тях, бях и пратил линка, но не ми отговори след това. Вероятно е сметнала, че съм измамник, макар че аз не съм лъжец, а и няма защо да го правя.
Активен

lealya

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 172
« Отговор #7 -: Септември 18, 2013, 11:31:47 pm »

Спомням си преди време беше ставало дума в една тема за тези неща, и даже Freya не вярваше в тях, бях и пратил линка, но не ми отговори след това. Вероятно е сметнала, че съм измамник, макар че аз не съм лъжец, а и няма защо да го правя.
Веско в това което описваш няма нищо налудничаво  :blink:,аз също виждам както го описваш част от аурата.Но за разлика от теб аз първо забелязах своята и после на другите :blink:. Аз имам много странни преживявания. Започнаха още в детска възраст и продължават и до днес.Като дете се плашех много,но вече имам обяснение за повечето неща и за мен са си нещо нормално.Просто това е част от мен и не говоря само за сънища,които се сбъдват.Сега съм много уморена и не ми се пише.Само ще кажа,че доста често знам какво другия ще ми каже още преди да си е отворил устата.На моменти обаче е доста натоварващо,а и когато не можеш да говориш открито за това е гадно.Дори майка ми се плаши и не иска да и разказвам ;D .На един бивш приятел му казах,че ще се разделим и даже му го описах с подробности,а той горкия се опитваше да ме убеди,че греша (оказах се права до най-малката подробност).
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #8 -: Септември 19, 2013, 07:55:22 am »

Благодаря много, lealya!
Тогава направих грешката да разкажа за случилото се на майка ми и уж ми повярва, но при един скандал между нас започна да говори, че съм луд, психично болен и че си измислям разни неща. Затова вече внимавам на кого какво казвам. Във форума до известна степен е по-безопасно, понеже малко хора са ме виждали на живо, а и тук е по-вероятно да срещна разбиране, отколкото сред собственото си семейство.
Интересното е, че при дърветата аурата се вижда доста по-ясно и е с някакъв жълтеникаво-светлозеленикав цвят, докато при хората не винаги мога да различавам цветове (но то си зависи и от светлината, разстоянието на което се намирам, и не на последно място, от емоционалното ми състояние в момента).
Активен

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #9 -: Септември 20, 2013, 07:53:23 am »

Много интересни случки. И на двамата ви вярвам.

Като си гледам ръцете виждам около тях на три-четири милиметра някъде като светлина леко синкава май. Но си мисля че може да е зрителна илюзия. Преди малко не бях се разсънила още и се виждаше като два милиметра.
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #10 -: Септември 20, 2013, 08:07:26 am »

Опитай се на бял фон (примерно в тоалетната, там имам най-голямо спокойствие да гледам, без майтап  ;D). При мен се вижда около ръцете леко зеленикаво, по-скоро резедаво, казват че това показвало любопитство у човек).
Активен

Ropotamo

• Ентусиаст
  • **
« Отговор #11 -: Септември 20, 2013, 07:53:17 pm »

Абе аз го виждам и на черен фон, но все си мисля, че е просто зрителна измама.
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #12 -: Септември 20, 2013, 07:57:42 pm »

Може и да не е зрителна измама. На черен фон се вижда, макар по-рядко да съм експериментирал на тъмно.
Активен

godina2800

• Нов участник
  • *
« Отговор #13 -: Септември 21, 2013, 12:39:44 pm »

И аз вярвам, че светлината, която излъчваме може да се види от някои хора, но дали етерно тяло, био поле или аура се вижда, защото мисля че има разлика? Аз не виждам такива неща, при мен всичко е сънища.
« Последна редакция: Януари 11, 2015, 02:09:29 pm от godina2800 »
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #14 -: Септември 21, 2013, 01:12:46 pm »

При мен мисля, че по-скоро етерното тяло мога да видя.
Активен

blackrosegul

• Новак
  • Публикации: 1
« Отговор #15 -: Октомври 03, 2013, 12:12:13 pm »

Случвало ми се е да се изпълняват молитвите ми, но това не емного странно. Разкажи за своята случка. Сигурна съм, че има и много други хора, които са имали странни преживявания. Аз лично се интересувам  от преживяванията на прага на смъртта.
Активен
eleatherjackets   http://eleatherjackets.co.uk/        
ccna video   ccna video

Freya

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1178
« Отговор #16 -: Октомври 03, 2013, 03:36:04 pm »

хаха.. да, помня. Но виж, не съм те сметнала за лъжец или измамник. Просто сметнах, че тези неща не са за мен. Може и аз да съм предубедена към това, както и към хората, които пишат в този форум към който ми даде линк тогава. Просто не е за всеки.

Аз също вярвам, че има неща които нямат рационално и логично обяснение. Аз обаче не виждам аури... но и на мен са ми се случвали куп други необикновени неща, но се проявяват по друг начин при мен, за всеки е различно.

Някои от странните неща, които са ми се случвали са.. неща които виждам/ помислям си/ или сънувам и се случват след това в действителност. Понякога 1 към 1.. друг път имат разлики. Имала съм и моменти на "дежа вю" както го наричат или нещо такова.

Предсказателните ми сънища обикновено се отнасят за хора, към които съм емоционално обвързана. Там сънувам ситуации преди да са се случили, и такива които няма как да предположа. Много е странно усещането в момента когато го видиш да се сбъдва/случва, след време. До някъде това описвам като дежа вю -  в превод - вече видяно....  :-\ 

Даже съвсем наскоро имах подобен случай... момче в което бях влюбена преди, и много го мислех.. той много отдавна си имаше приятелка и от край време се стараех да го превъзмогна и забравя, защото знаех че няма смисъл. Наскоро го сънувах в сън, чието значение, усещане беше че се е разделил с приятелката си и ме търсеше. На сутринта след съня даже ми хрумна, да не би наистина да е така?! Защото усещането от съня беше силно. Влязох във фб профила му да видя дали не е истина... не беше, беше обвързан и реших че е просто сън. Когато след 2-3 седмици той ме потърси, супер случайно и нелогично.. (поне от една година го бях изтрила и не поддържахме контакт) и проверих отново.. оказа се че са се разделили наистина и то няколко дни преди да сънувам съня (по негови думи). Просто все още не го е бил отразил в мрежата.

Много често ми се е случвало да си помисля нещо, просто ей така, понякога на майтап даже - и хоп в следващия момент се случва. Подчертавам, че не става въпрос за "логично" стечение на обстоятелства, или нещо, което може да се предположи, а по-скоро за абсурдни неща. По някога имам просто необичайни срещи с хора и случки. Наистина необичайни... хора са ме спирали и са ми говорели... неща.. и ситуацията ми се струва толкова странна, че след това си задавам въпроса.. "какво беше това?!" и имам усещането че не е случайно.
Активен

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #17 -: Октомври 14, 2013, 07:06:22 pm »

Веско виждаш цвета на аурата си! :blink:
Активен

Asol

• Редовен участник
  • Публикации: 4140
« Отговор #18 -: Октомври 14, 2013, 09:06:35 pm »

Freya, значи имаш силно развита интуиция. Ще можеш ли да споделиш, ако си обърнала внимание, как тогавашните транзити си кореспондират с натала ти, в какъв знак е транзитната Луна спрямо наталната към  момента на съня ?
Активен

Veselin

• Редовен участник
« Отговор #19 -: Октомври 31, 2013, 03:34:13 pm »

Веско виждаш цвета на аурата си! :blink:
За цвета досега съм успял само на своята (и при дърветата виждам цветове обикновено). При другите хора и при животните (заглеждал съм на тъмно в котка и ми беше много интересно), просто се вижда като един прозрачен слой, нещо подобно на ореолите рисувани по иконите (не знам как по-добре да го обясня). Вероятно на човек му се дава само това, което му е нужно в дадения момент (аз и не искам повече).
Активен