Здравей Гост

Нов Бардак

• 111 Отговора
  • 11545 Прегледи
Нов Бардак
« -: Септември 12, 2013, 01:39:28 pm »
След като т.нар. Кальо Дузпата изчезна...Мисля, че нов бардак със стар персонал не се прави...И реших да дам тон на нещата...
Предлагам примирие на всички, с които съм кръстосвал шпаги
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Нова

• 3491
Re: Нов Бардак
« Отговор #1 -: Септември 12, 2013, 01:40:38 pm »
,
« Последна редакция: Септември 12, 2013, 02:15:42 pm от Нова »

*

Veselin

• 2737
« Отговор #2 -: Септември 12, 2013, 02:02:24 pm »
Изчезнал ли е Калоян? Защо?

« Отговор #3 -: Септември 12, 2013, 02:03:16 pm »
Ами няма как Земята да я огряват 2ве Слънца....
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Нова

• 3491
« Отговор #4 -: Септември 12, 2013, 02:04:43 pm »
,
« Последна редакция: Септември 12, 2013, 02:16:00 pm от Нова »

*

Veselin

• 2737
« Отговор #5 -: Септември 12, 2013, 02:11:27 pm »
Ами много не го разбрах какво е искал да каже.

« Отговор #6 -: Септември 12, 2013, 02:12:32 pm »
Ами много не го разбрах какво е искал да каже.
Ами направи копи пейст и го прати директно на момичето бе Веско...:)

*

Нова

• 3491
« Отговор #7 -: Септември 12, 2013, 02:15:10 pm »
,

*

Veselin

• 2737
« Отговор #8 -: Септември 12, 2013, 02:36:59 pm »
Абе, стига сме се занимавали с глупости! А и животът не е само във форума.  :blink:

« Отговор #9 -: Септември 12, 2013, 02:39:32 pm »
Абе, стига сме се занимавали с глупости! А и животът не е само във форума.  :blink:
Много ясно....Точно това искам да кажа, с тази тема...

« Отговор #10 -: Септември 12, 2013, 04:25:22 pm »
Добър ден!  :blink:
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

« Отговор #11 -: Септември 12, 2013, 04:27:59 pm »
Ке паса сеньорита...Буенос диас, бонита..:)

« Отговор #12 -: Септември 12, 2013, 04:30:36 pm »
То почти си е Буенос Ночес ама карай  ;D

« Отговор #13 -: Септември 12, 2013, 04:37:37 pm »
То почти си е Буенос Ночес ама карай  ;D
Мдам...И на мен така ми се види...

http://www.youtube.com/watch?v=hPzaZN7fs58

Поздрав, ЗА ТЕБ

« Отговор #14 -: Септември 12, 2013, 04:43:06 pm »
На испанска вълна ли сме?  :blink: Мерси! Как си ти? Успя ли да ядосаш някой днес? Като чета направо се хващам за главата-яко са ти набрали  ;D

« Отговор #15 -: Септември 12, 2013, 04:51:27 pm »
На испанска вълна ли сме?  :blink: Мерси! Как си ти? Успя ли да ядосаш някой днес? Като чета направо се хващам за главата-яко са ти набрали  ;D
Ооо малко поназнайвам спениш...Ами нека се нервят, както казва Санти, каквото повикало такова се обадило...:)
Иначе съм, окс..Действам по задачки...:)
Не е ли важното, че мадама като теб си лафи с мен, така че..:)
Има и други, но не са водолейки, като ТЕБ...:)

« Отговор #16 -: Септември 12, 2013, 04:56:47 pm »
Испания...Бях там преди години...Никога няма да забравя паелята,фиестите и най вече хората! Никаква критика,никаква злоба,никакви коментари зад гърба! Просто те приемат...такъв какъвто си... :blink:

« Отговор #17 -: Септември 12, 2013, 04:59:20 pm »
Испания...Бях там преди години...Никога няма да забравя паелята,фиестите и най вече хората! Никаква критика,никаква злоба,никакви коментари зад гърба! Просто те приемат...такъв какъвто си... :blink:
Аз не съм бил в Испания...От испано говорящите съм бил за около месец в Колумбия - Картахена...А от порто лафещите...Бразилия и Мозамбик...:)

« Отговор #18 -: Септември 12, 2013, 05:04:33 pm »
Аз не съм бил в Испания...От испано говорящите съм бил за около месец в Колумбия - Картахена...А от порто лафещите...Бразилия и Мозамбик...:)
Блазе ти! Ама знаеш ли тия дни как ще си врътна една паеля...Така ми се прияде! Да не казвам голяма дума,ама май до края на годината ще се случи онова нещо с мен. Сещаш се  :P Натам вървят нещата  :blink:

« Отговор #19 -: Септември 12, 2013, 05:06:08 pm »
Блазе ти! Ама знаеш ли тия дни как ще си врътна една паеля...Така ми се прияде! Да не казвам голяма дума,ама май до края на годината ще се случи онова нещо с мен. Сещаш се  :P Натам вървят нещата  :blink:
Покана ще получа ли...От мен ще има голям и скъп подарък...:)