Здравей Гост

Цвят на аурата

• 2 Отговора
  • 1284 Прегледи
Цвят на аурата
« -: Септември 01, 2013, 03:20:37 pm »
Здравейте на всички . Ходила съм на две или три Аура снимки, но всяка е различна . Затова се обръщам към вас с надеждата някой да ми каже какъв цвят е моята аура, ако може да я види . Много ще съм ви благодарна . :blink:

*

remedeos

• **
  • 1038
Re: Цвят на аурата
« Отговор #1 -: Септември 01, 2013, 05:57:12 pm »
В ляво цвят шампанско,в вдясно цвят сьомга :PНе зная трудно виждам от тук,все още съм начинаещ,пробвай ясновидство онлайн-безценно е ;D

*

lealya

• *
  • 172
Re: Цвят на аурата
« Отговор #2 -: Септември 11, 2013, 10:23:28 pm »
Здравейте на всички . Ходила съм на две или три Аура снимки, но всяка е различна . Затова се обръщам към вас с надеждата някой да ми каже какъв цвят е моята аура, ако може да я види . Много ще съм ви благодарна . :blink:
Agnes от това което съм чела по темата е възможно да имаш промяна в цвета на аурата.Промяна е възможна дори при промяна на настроението.Това не е проблем,проблемно е появяване на тъмни петна по нея.Няма как някой от тук без да има пряк контакт с теб да ти каже какъв е твоя цвят,освен ако не е ясновидец де.Аз се научих да си я веждам сама в нета има информация,как да се научиш.Опитай не е трудно и всеки може да го прави  :blink:.