Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: До новорегистрираните  (Прочетена 34391 пъти)

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
До новорегистрираните
« -: Август 17, 2013, 02:07:26 pm »

На никого в този и другия сайт не съм отказала нищо!
Не ме гъделичка по Егото дали и колко съм познала!
На всички с каквото мога и както мога с удоволствие ще го направя.
Естествено е да обърна внимание на редовно пишещите...и на тези с които се познавам.
Обществена тайна е, че с голяма част от тях съм се срещала и продължавам да се срещам...
Аз също съм човек и като всички останали имам доста ангажименти.
От астрология не се храня..,не издържам и семейството си..,дори и в един от най-трудните периоди в живота си.
Имам няколко клиента..,които тактично отбивам...и давам на други астролози..поради липса на време и ангажименти.
В ТОЗИ САЙТ ПИШАТ ДОСТА ДОБРИ ЛЮБИТЕЛИ АСТРОЛОЗИ! Всеки би могъл да даде насока...,НО НЕ МИСЛЯ,ЧЕ ПРОЧИТА НА ЕДНА НАТАЛНА , СОЛАРНА, ПРОГРЕСИВНА КАРТА СТАВА ЗА НЯКОЛКО МИНУТИ!
Неведнъж съм казвала, че за това се иска време и желание...
На лични съобщения получавам...по няколко от току-що регистрирани потребители...Влизат и решават , че аз точно тях ги чакам...за да започна да правя хороскопи.
Това е астрологичен форум и всички,които искат да обменят опит и да се учат са добре дошли.
Но..,по отношение на новорегистрирани потребители..,без един пост тук..,а само на лични с молби за хороскопи- МОЛЯ НЕ МИ ПЪЛНЕТЕ ПОЩАТА! :blink:
Поинтересувайте се..,попрочетете...пък после,ще видим.... ;)
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

Just_a_Dream

• Редовен участник
  • Публикации: 3190
Re: До новорегистрираните
« Отговор #1 -: Август 17, 2013, 02:22:34 pm »

Извинявам се,че спамя темата,но би било хубаво и ако новорегисрираните не можеха да пускат нови теми. Пълно е с глупости от сорта: "Помогнете"..."Какво мислите за".... Ако един потребител прекара достатъчно време във форума ще види,че за всичко има теми и няма нужда да се пускат нови...
Активен
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #2 -: Август 17, 2013, 03:02:58 pm »

Съгласна съм - нагласата е такава, сякаш си нямаме друга работа, освен по цял ден да правим прогнози на абсолютно непознати хора. А ако не може през работно време, тогава с това да си запълваме уикендите. Ако питащите работят и имат личен живот, защо същото да не се отнася и за отговарящите?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #3 -: Август 17, 2013, 03:17:50 pm »

Не им се дават пари за астролози и ни взимат за мезе...Още повече,че нямат а и няма да имат никакъв принос към форума. Мислят се за много хитри,задето им помагаме и не се усещат кога да спрат. С удоволствие бих помогнала на някого със скромните си знания,когато видя,че наистина проявява интерес към астрологията,но на мен лично не ми е приятно да се чувствам използвана. Както веднъж една новорегистрирана ме заля с писма,на които отговорих,защото ми беше приятно да и помогна,но чашата преля когато искаше да направя хороскоп и на мъжа и  :o
Активен

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #4 -: Август 17, 2013, 03:24:08 pm »

Марая,
Вчера ти пратих на лични молба относно асцендента ми, поради това, че астролозите при които съм ходил имат колебание.
Отговарям ти тук, защото това което си постнала касае малко мен, а не обичам да се крия -може би от ретроградният меркурий в съвпад с асцендента...хахахаха...
Марая, чисто човешки ти казвам - на теб и другите, които разбирате по добре от нас "непросветените"...ХОРА НЕ СЕ ПРИЕМАЙТЕ НА СЕРИОЗНО...
На лични съобщения получавам...по няколко от току-що регистрирани потребители...Влизат и решават , че аз точно тях ги чакам...за да започна да правя хороскопи.
Това е астрологичен форум и всички,които искат да обменят опит и да се учат са добре дошли.
Но..,по отношение на новорегистрирани потребители..,без един пост тук..,а само на лични с молби за хороскопи- МОЛЯ НЕ МИ ПЪЛНЕТЕ ПОЩАТА!

Просто, когато някой не иска да го занимават не отговаря...
Не желая посланието ми да се възприема, като заяждане, а препоръка...:)
Успех и поздрави на всички...: :P
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #5 -: Август 17, 2013, 03:32:13 pm »

Марая,
Вчера ти пратих на лични молба относно асцендента ми, поради това, че астролозите при които съм ходил имат колебание.
Отговарям ти тук, защото това което си постнала касае малко мен, а не обичам да се крия -може би от ретроградният меркурий в съвпад с асцендента...хахахаха...
Марая, чисто човешки ти казвам - на теб и другите, които разбирате по добре от нас "непросветените"...ХОРА НЕ СЕ ПРИЕМАЙТЕ НА СЕРИОЗНО...
Но..,по отношение на новорегистрирани потребители..,без един пост тук..,а само на лични с молби за хороскопи- МОЛЯ НЕ МИ ПЪЛНЕТЕ ПОЩАТА!

Ходил си при астролози и те се колебаят...Ами хубаво! Ама защо реши,че Марая ще ти го познае или може би очакваш да го види в кристалната си топка? Това,което искаш се нарича ректификация и понякога отнема часове от времето на астролога,а времето е пари,приятелю  :blink: И да,нормално е хората тук да се приемат насериозно именно,защото астрологията е сериозна и точна наука  :blink:
Активен

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
« Отговор #6 -: Август 17, 2013, 03:42:18 pm »

Нерил, какъв е проблемът с твоя Асцендент - не могат да го изчислят правилно или е за ректификация?

Ако е на границата между два знака, значи е за ректификация, а това е доста трудоемък процес и изискващ определено ниво на компетентност и опит, така че не се учудвай, ако някой съфорумец няма да се отзове.
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

gogo07

• Нов участник
  • *
  • Публикации: 244
« Отговор #7 -: Август 17, 2013, 03:53:25 pm »

Честно казано , аз на около два три месеца си правя консултация при доста добри според мен астолози Анелия Лечева и Илияна Магерова ( от тях доста научих ) , но и форума е страхотен , защото колко е да е добьр един астролог , винаги правят грешки , всеки човек ги прави. На пример на мен Уран ор форума и Стрели4ка много са ми помагали , с неща които други не са могли да видят. Енигма също ми е давала съвети. А и аз самия доста книги по астрология чета , но форума е голяма помощ.
Доколкото знам Илияна е много добра на ректификация , при мен успя да я направи доста то4но но при сестра ми ще трябва да я правят втори пьт , просто не сме сигурни в асцедента ....
Активен

Марая

• Маниак
  • Публикации: 28276
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #8 -: Август 17, 2013, 09:52:56 pm »

Марая,

Нямам нужда от препоръки... ;D
Доказана съм...годините са много, астрологично,житейски...
Не става дума за теб...просто ,ако беше само ти с мед да те намажа...
Преля чашата,защото са още 4-ма...И това е всеки ден.
Като модератор съм длъжна всеки ден да погледна какво става тук...,влизам с ника Марая..,защото аз съм просто Марая...,а това означава ..много за определени хора...и преди всичко за мен.
От онова поколение съм...,което носи отговорност и за думите и за делата и за прочита на картата..
Най-важното нещо е ректификацията..,а тя струва както време ,така и пари..
И както казах, аз от астрология не се храня...-АСТРОЛОГИЯТА Е ЛЮБОВ!
Активен

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

astro

• Global Moderator
  • Нов участник
  • Публикации: 475
« Отговор #9 -: Август 17, 2013, 10:02:44 pm »

донякъде оправдавам новорегистрираните че питат...
оправдавам ги с философията че "ако не попиташ - отговора винаги ще е НЕ"
НО вече има "закачена тема" за въпроси...има и Практикум тема...има и неверояно много инфо като цяло

п.п. Според мен тази тема (или подобна) трябва да бъдат закачени на главната...а не да потъват във форума

Eто... :blink: ;)
Активен

Enigma

• Ентусиаст
  • **
  • Публикации: 1077
  • http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://hotnews.
« Отговор #10 -: Август 17, 2013, 10:08:40 pm »

:lol:
« Последна редакция: Август 18, 2013, 06:06:43 am от Enigma »
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #11 -: Август 18, 2013, 08:11:48 am »

sunnily,
Марс ми е в края на 11ти или началото на 12ти дом в близнаци, а имам съвпад на асцендента ретрограден меркурий и венера...И двете планети са в Лъв...
Марая, сори за директното ми включване...за тази ректификация просто ми бе интересно и заради това попитах, по скоро помолих за съдействие....не е друго....
А там некакви си " пустинни соколи" дето ми говорят за кристални топки и нямат общо с лафа между мен и теб( Марая)...айде да си копат в градинката и по малко приказки повече действия на мозъка - оптимална ефективност....
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Just_a_Dream

• Редовен участник
« Отговор #12 -: Август 18, 2013, 08:26:01 am »

sunnily,
Марс ми е в края на 11ти или началото на 12ти дом в близнаци, а имам съвпад на асцендента ретрограден меркурий и венера...И двете планети са в Лъв...
Марая, сори за директното ми включване...за тази ректификация просто ми бе интересно и заради това попитах, по скоро помолих за съдействие....не е друго....
А там некакви си " пустинни соколи" дето ми говорят за кристални топки и нямат общо с лафа между мен и теб( Марая)...айде да си копат в градинката и по малко приказки повече действия на мозъка - оптимална ефективност....
Венерата ми минава през 1-ви дом-не можеш ме ядоса! Но защо ли си мисля,че ти повече разбираш от копане на градинки...Някакси приличаш ми на селски тарикат!  ;D Марая,няма да пиша повече тук...Преди месец обещах нещо за змиите и гущерите...  :blink:
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #13 -: Август 18, 2013, 08:59:38 am »

Джъст а дрийм,
Не е обидно, да се копаят градинки мисля не е обидно....Не виждам нищо обидно в това което съм написал към към теб...:)
А дали и кой ще пише тук или където и да е ....мисля, че не е драма...Радвам се за твоята Венера в 1ви дом....дано донесе само хубави и емоции...:)
Активен

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #14 -: Август 18, 2013, 09:38:27 am »

В какъв смисъл "пустинен сокол"? Какъв е този идиом? Не го познавам.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #15 -: Август 18, 2013, 09:41:25 am »

Аз лично го измислих...
Нека не се влиза в подробности, че лафа загрубява....
Нека разговора бъде за астрологични въпроси, а не на база лични ...Кой ще надговори другия, или Кой е по по най...:)
Активен

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #16 -: Август 18, 2013, 09:47:08 am »

Питах просто, не се заяждам. С директен Меркурий съм и затова ретроградните са ми интересни. Имам наблюдения върху двама (много малко количество) мои познати с такъв, доста по-различно (каквото и да означава това) обработват информацията от мен. И аз имам Меркурий на Асцендента, в опозиция с твоя, във Водолей. Твоят е съчетан с Венера, доколкото чета. Изказната ти креативност ме заинтригува. Затова попитах.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #17 -: Август 18, 2013, 09:51:18 am »

Оооо имам страшен проблем в комуникацията понякога...мани не е лесно...хахахаххаххаа
Много ме мислят, че съм с асцендент Близнаци...ама не съъъъммм...или е Лъв или Рак..ама кой ги гледа тея неща...:)
Ама са ми в съвпад със слънцето на 5 градуса....имам стелиум 4три планети в 1ви дом и все в лъв...
Активен

Asol

• Редовен участник
  • Публикации: 4140
« Отговор #18 -: Август 18, 2013, 10:33:01 am »

Този, който занимава друг със себе си и в същото време има някакви изисквания и несъгласия спрямо обратната връзка, която му дава питания от него човек, сам се смята за толкова важен, че  все едно друг му е длъжен да му отделя от времето си и то за неща, които по принцип не се класират в графата "съдействие", а "анализ на натална карта". Във форума предполагам никой  няма да направи такъв, а доколкото разбирам това е причината да се пусне тази тема, просто защото е дискусионен, а не бюро справки. Извършването на ректификация не се прави по форумите. В този ред на мисли, трябва да се мислиш за много важен, за да молиш за съдействие някой за сините ти очи, да ти прави ректификация, че и на всичкото отгоре да апелираш за повече действия на мозъка, а по-малко приказки ...  ;) На какво основание ?!  :blink:
« Последна редакция: Август 18, 2013, 10:47:11 am от Asol »
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #19 -: Август 18, 2013, 11:00:53 am »

Асол...
Хм има... И прочетено ник -а ти на български може да се произнася на английски ама в друг смисъл...
Теб аз лично занимавал ли съм те..?
Ами да важен съм за теб, за да ми пишеш отговор с толкова много добре структорирани думи и изречения спрямо мен...
Благодаря ти за вниманието, ама предпочитам да е от индивиди от женски пол...И да са услужливи, ама като няма риба и рака е риба...хахахахаха
Пожелавам ти крепко здраве и творчески - най вече астрологични успехи в помощ на хората в България,а ако Бог дал и на цялото човечество...:)
Активен