Здравей Гост

До новорегистрираните

• 324 Отговора
  • 47320 Прегледи
Re: До новорегистрираните
« Отговор #80 -: Август 18, 2013, 01:50:51 pm »
Джъст провал...бе 2011
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Марая

• 28282
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #81 -: Август 18, 2013, 02:01:50 pm »
Дай събития втората половина на декември 2012-та...около 20 декември

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #82 -: Август 18, 2013, 02:04:02 pm »
Изграждане на организация...среща с неподходящо момиче....вътрешно бях доволен, макар и изолиран емоционално по някакъв начин...само работа ми бе в главата....Газех през хората, за да постигна резултати...това се сещам...
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Марая

• 28282
« Отговор #83 -: Август 18, 2013, 02:06:30 pm »
Изграждане на организация...среща с неподходящо момиче....вътрешно бях доволен, макар и изолиран емоционално по някакъв начин...само работа ми бе в главата....Газех през хората, за да постигна резултати...това се сещам...

А по отношение на партньорите како се случваше? :rolleyes:
Кога точно започна изграждането на организацията? :rolleyes:

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #84 -: Август 18, 2013, 02:08:56 pm »
Ами организацията от 1ви октомври..
А с момичетата, не бяха кой знае колко от октомври до декември 3...в смисъл работата ми бе приоритет, даже използвах мой френд без да ми пука...и съзнавах колко гадно и гнусно е...

« Отговор #85 -: Август 18, 2013, 02:10:39 pm »
Тоя асц рак направо ме обезкървиии, ама живот

*

Марая

• 28282
« Отговор #86 -: Август 18, 2013, 02:13:46 pm »
Ами организацията от 1ви октомври..
А с момичетата, не бяха кой знае колко от октомври до декември 3...в смисъл работата ми бе приоритет, даже използвах мой френд без да ми пука...и съзнавах колко гадно и гнусно е...

Наблюдавай датите от днес до 25 .08. , и...си пази главата...да не ти излезе някоя цицина.... ;D

« Отговор #87 -: Август 18, 2013, 02:16:12 pm »
В коя област, по точно визираш, да си пазя тиквата...работа или жени..?

*

Марая

• 28282
« Отговор #88 -: Август 18, 2013, 02:18:01 pm »
В коя област, по точно визираш, да си пазя тиквата...работа или жени..?

Физически!
арс ще премине през асц-то ти тези дни... ;D

« Отговор #89 -: Август 18, 2013, 02:20:08 pm »
Да не излизам от нас викаш....хахахахахахахахахах

*

Марая

• 28282
« Отговор #90 -: Август 18, 2013, 02:21:45 pm »
Да не излизам от нас викаш....хахахахахахахахахах

Не е речено..,че и вас няма да ти падне нещо тежко на главата.... ;D

« Отговор #91 -: Август 18, 2013, 02:25:23 pm »
Само да не е венерическа болест или чуждо дете...Всичко друго се оправя и поправя...ХАХАХАХАХАХАХАХАХ

*

Crabby

• **
  • 1460
  • I will carry your world
« Отговор #92 -: Август 18, 2013, 02:36:42 pm »
О да колко си права.

Ще коментирам по-късно по темата.

Също много ме дразни как някой потребители само търсят помощ, а такава не дават..
I wish I could leave this behind,
fly free like the air would do,
burn like the fire would do,
feel stable like the earth would do,
but at the end of the day I know I am made to do differently,
I am made to be like the water...
feel like the water and love like the water...

*

Asol

• 4140
« Отговор #93 -: Август 18, 2013, 03:01:17 pm »
Верно ли, бива ли да съм такава лошотия ? :o ;D Така е, когато човек не върви по егоистичната гайда на някого винаги е такъв. Верил, твоя егоизъм обаче, лични вълнения и твоята карта обаче не са предмет на темата и мен специално не ме интересуват е безсмислено все да обръщаш темата към себе си и да се отъждествяваш с нея. Твои постове съм коментирала, само защото се вклини в нея, но естеството на въпроса касае определен тип хора като цяло.
Не можеш да изискваш, също и отношение, но може да помолиш, попиташ - само това, защото всичко е на добра воля и всякакви опищявания на орталъка за "лошотията" на някого, само показват че този който го прави смята, че някой му е длъжен на всяка цена да му угоди, което си е чиста проба егоизъм.

А за отношението на отсрещните всеки си го "заработва".  :blink:

« Отговор #94 -: Август 18, 2013, 03:05:06 pm »
каква музика слушаш...Серизоно те питам..:)

*

Asol

• 4140
« Отговор #95 -: Август 18, 2013, 03:06:50 pm »
Всякаква.

« Отговор #96 -: Август 18, 2013, 03:09:13 pm »
Според мен си младо момиче, а да се нервиш като стара мома не бива...Кой знае, може и да се спогодим, някога..хахахахаххааха

*

Asol

• 4140
« Отговор #97 -: Август 18, 2013, 03:12:57 pm »
Какво общо има музиката с това на колко години си ? За да влизам в категорията "младо момиче" значи ли по тази логика, че трябва да слушам поп-фолк ?  ;D

« Отговор #98 -: Август 18, 2013, 03:13:30 pm »
О, да Марс в 12ти коридор, направо нямам думи...
Ама според мен няма как венера и меркурий да отидат в 12ти дом, пак са си в 1ви

« Отговор #99 -: Август 18, 2013, 03:14:45 pm »
Какво общо има музиката с това на колко години си ? За да влизам в категорията "младо момиче" значи ли по тази логика, че трябва да слушам поп-фолк ?  ;D
Манталитета е важен..аз не слушам чалга особенно...да не кажа никак...фен съм на метъла и хаус музиката