Здравей Гост

До новорегистрираните

• 324 Отговора
  • 58821 Прегледи
*

Matti

• *
  • 53
Re: До новорегистрираните
« Отговор #300 -: Януари 16, 2014, 01:50:57 pm »
Колко да са млади – повечето са прехвърлили 45-50 и имат зад гърба си достатъчно житейски и астрологичен опит.

Адриана също е добра – и в предсказателната астрология, и в кармичната.

Галина ли - 45-50? Уау, аз си мислех, че около 30 -те :)

Много, много ти благодаря за насоките и отговорите - прегръдка, че не виждам емотикон :)

Сега се мъча да си направя хорарна карта за любов,ч е искам да задам въпрос в темата. Ама съм много зле, не мога да я открия в астрото ком.

« Отговор #301 -: Януари 16, 2014, 01:56:50 pm »
Event chart му казват в astro.com

*

Lillie

• 30532
« Отговор #302 -: Януари 16, 2014, 02:02:13 pm »
Галина е много хубава жена, но не съм целяла да коментирам възрастта й. В интерес на истината, когато за пръв път я видях на живо през 2006, не можах да повярвам, че младата лъчезарна дама отсреща е зряла жена на средна възраст. Освен че е добър астролог, изглежда страхотно, много е свежа.
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

*

Matti

• *
  • 53
« Отговор #303 -: Януари 16, 2014, 02:12:57 pm »
Event chart му казват в astro.com

Много благодаря! Сега ще разгледам.

Аз видях само нейна снимка, и на живо няма да се видим :), аз съм в Норвегия. ще си говорим по скайп :)

*

Matti

• *
  • 53
« Отговор #304 -: Януари 16, 2014, 02:37:45 pm »
Не мога и не мога да си направя хорарна карта  - моля за малко помощ, обърнах целия сайт и не мога.

« Отговор #305 -: Януари 16, 2014, 02:40:36 pm »
Не мога и не мога да си направя хорарна карта  - моля за малко помощ, обърнах целия сайт и не мога.

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

*

Matti

• *
  • 53
« Отговор #306 -: Януари 16, 2014, 03:13:21 pm »
http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

Злато си - Благодаря!

( не намирам емотиконка за благодаря и прегръдка, иначе слагам :))

« Отговор #307 -: Януари 17, 2014, 01:52:53 pm »
Здравейте, аз съм новодошла - току-що кацнах :)

Бих желала първо да поздравя всички членове и да пожелая здраве и щастие!

От миналата година лятото започнах да изучавам нумерология, а от есента и астрология. Във втората наука съм все още ученичка, но в първата мога да бъда полезна :)

Предстои ми доста време четене на форума, но като начало (с наболелия ми проблем) се опитвам да намеря тема с обсъждане на нодалната ос. За съжаление, не ми се получава с функцията "търсене". Дали някой би могъл да ми помогне?
« Последна редакция: Януари 17, 2014, 02:04:24 pm от Happy58 »

« Отговор #310 -: Януари 17, 2014, 02:12:00 pm »
Няма проблем - ако търсачката не работи, използвйа гугъл, така и излизат май по-добре нещата, пишеш темата, която те интересува, накрая astrosite и тя си излиза.  :P

« Отговор #311 -: Януари 17, 2014, 03:14:41 pm »
Тъй като не намирам тема, в която да се задават въпроси към Модератора или форума, ще попитам пак тук.

Има ли проблем, ако в коментарите си използвам и цитирам знанията си от нумерологията? Не бих искала да нарушавам граници, затова, моля ви да ми дадете указания.

« Отговор #312 -: Януари 17, 2014, 06:27:54 pm »
Тъй като не намирам тема, в която да се задават въпроси към Модератора или форума, ще попитам пак тук.

Има ли проблем, ако в коментарите си използвам и цитирам знанията си от нумерологията? Не бих искала да нарушавам граници, затова, моля ви да ми дадете указания.
Има тема за нумерологията виж я...Интересна ми е поне на мен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #313 -: Януари 17, 2014, 06:30:37 pm »
http://astrosite.org/forum/index.php/topic,7639.0.html
Ето ти линк...пиши смело, ако искаш, даже аз лично бих искал да те питам след като разбораш и имаш познания
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #314 -: Януари 18, 2014, 09:26:17 am »
http://astrosite.org/forum/index.php/topic,7639.0.html
Ето ти линк...пиши смело, ако искаш, даже аз лично бих искал да те питам след като разбораш и имаш познания

Благодаря, записах се :)

*

Smarta

• **
  • 575
« Отговор #315 -: Февруари 08, 2014, 06:19:46 pm »
Има някакъв проблем със сайта/форума. От компютъра не мога да вляза, защото е блокиран заради вредно съдържание, т.е. вируси. От телефона влизам, но форумът е странно тих, дали и други нямат този проблем? От ретро Меркурия ли е или някой вреди целенасочено?
:sun::pi:  :moo::aq:  :mer::aq:  :ven::cp:  :mar::li:  :jup::sc:  :sat::li:  :ura::sa:  :nep::sa:  :plu::li:   :vlu::ca:  ас :vi: mc :ge:

:sun::kva::ura: / :tri::plu: / :tri::jup:
 :moo::soe::mer::sec::ura: / :kva::jup:
 :mar::soe::sat::soe::plu::kva::ven:

*

Марая

• 28287
  • Който каквото ми мисли двойно да му се връща!
« Отговор #316 -: Февруари 21, 2014, 02:05:12 pm »
Има някакъв проблем със сайта/форума. От компютъра не мога да вляза, защото е блокиран заради вредно съдържание, т.е. вируси. От телефона влизам, но форумът е странно тих, дали и други нямат този проблем? От ретро Меркурия ли е или някой вреди целенасочено?

:blink: беше второто.

Пътувайки към себе си..пътувам към теб и Вселената в която ти се съдържаш! :-)))останете с чисто сърце и ще видите знаците

« Отговор #317 -: Март 11, 2014, 08:22:42 am »
Добре, че сайта работи най-накрая :) БлагодариМ  ;)

« Отговор #318 -: Март 12, 2014, 02:33:59 pm »
Извинявам се,че спамя темата,но би било хубаво и ако новорегисрираните не можеха да пускат нови теми. Пълно е с глупости от сорта: "Помогнете"..."Какво мислите за".... Ако един потребител прекара достатъчно време във форума ще види,че за всичко има теми и няма нужда да се пускат нови...
Нормално. Новорегистрираните ако не се занимават с астрология имат въпроси за да стигнат до тук.
За темите трябва да имаш подготовка и то никак не малка.

Аз обаче попаднах тук търсейки нещо друго.

« Отговор #319 -: Април 08, 2014, 02:42:07 pm »
Здравейте на всички, вчера се регистрирах в сайта ви. Интересно ми е да чета мнения, за астрологията и нумерологията, за карти таро въпреки ,че нищо не разбирам от тях, се възхищавам на някой как се изразяват и какви мнения дават. Намерих този форум, тъй като имам проблем и ми се иска поне малко да разбера, за продължението. Сигурно е пълно с хора който, питат и си заминават. Аз искам да си намеря " мястото". Хем да ми е от полза, хем да се науча нещо. Не искам изглежда така все едно постоянно спамя :) Интересувам се повече от катите Таро и обикновените карти, с който можем да гадаем. Но карти таро нямам, а и не мога да си ги позволя сега. Но мога да бъда от полза за някой с обикновените карти :) Има ли такава тема? И много ще се радвам ако бъда приета.
И искам специално да благодаря на Moonlight, tania и Kler за помоща.