Astrosite.org - Форум за Астрология

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Автор Тема: До новорегистрираните  (Прочетена 34598 пъти)

Lillie

• Маниак
  • Публикации: 30532
Re: До новорегистрираните
« Отговор #20 -: Август 18, 2013, 11:06:21 am »

Ако оставим встрани брилянтните ти познания по английски  ;D, какво конкретно те интересува на тема астрология?

Гледам, че си питал нещо за неаспектиран Марс в 12 дом, за Луна в Козирог...
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
  • Публикации: 2598
« Отговор #21 -: Август 18, 2013, 11:12:58 am »

Английският ми е отвратителен...освен улизния...той си е идеален...
Ами Марс - а в наталната ми карта( пак казвам има колебания, за асцендента ми Рак или Лъв)..Марс - а, ми не прави никакви аспекти, а Луната ми е в Козирог и прави квинконс със слънцето, и гаден квадрат с Уран в скорпион в 4ти..

Слънце -1ви дом - Лъв
Луна - 6ти дом - Козирог
Марс 11(12ти) дом - в близнаци

Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Lillie

• Маниак
« Отговор #22 -: Август 18, 2013, 11:17:55 am »

Не те знам на каква възраст си, но за изгряващия знак може да се потърсят и обстоятелствени потвърждения. Троново Слънце в първи дом, ако управлява Асцендента, ще даде много по-ярка изява, както и на планетите, разположени в лъчите му - Венера и Меркурий (предполагам, източни). Ако Луна в Козирог управлява изгряващия знак, фокусът се измества - виж какви аспекти има Луната. И в двата случая картата е нощна - Луната е водещо светило, макар че за мъжка карта може да се поспори доколко ще е доминантна изявата на Луната. Овен ли имаш на МС?
Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Veselin

• Редовен участник
  • Публикации: 2737
« Отговор #23 -: Август 18, 2013, 11:21:35 am »

Не мислите ли, че се изместихте малко от заглавието на темата? Някои дискусии е по-уместно да се прехвърлят в други теми.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #24 -: Август 18, 2013, 11:24:01 am »

Мдам,
МЦ овен
При астролозите (2 броя), които бях посетил ми говорят че съм имал, данни за артис, ама мен никога не ме е увичало..Познавам актьори и хора на изкуството, но честно казано...Ммм..как да се изразя не желая да са ми близки приятели...
Най близките са ми хора хора, занимаващи се с наука или бизнес....
Активен
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

Asol

• Редовен участник
  • Публикации: 4140
« Отговор #25 -: Август 18, 2013, 11:24:20 am »

Там е проблемът на повечето хора че се смятат за толкова важни, че някой им отговаря лично. Ти си да го наречем така, щом опонираш на авторката на темата нещо като "знаменосец", почетен борец за правата на онеправданите селски тарикати, които се опитват да си изкопчат безплатен хороскоп или нещо друго, което не влиза в графата "съдействие", а "услуга" по форумите. Пак питам на какво основание ?!

Асол е героиня на Александър Грин от "Корабът с алените платна".

Преди да дадеш коментар относно нечие "лично" отношение, не приемай лично коментарите касаещи принципа и повдигната тема като цяло. Ако не ти харесва, че не ти отговарят на въпросите, можеш да отидеш на консултация при астролог т.е. имаш възможности да получиш отговор на въпросите си, но тук претенции и изисквания към отговарящите на въпросите никой не може да има.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #26 -: Август 18, 2013, 11:28:18 am »

Асол,
Не се измъкваи с корабчето...
виж, какво си писал за меннн...а аз обичам да отговарям точно и конкретно...Чети и тогава пиши...
Но това е масов проблем на повечето хора...не слушат и не четат внимателно...
Ония ден на един му разправям, че ще дойда, а той си мисли, че ще съм с костюм...Нещо такова е и твоето...:)
Поздрави,
Нерил
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #27 -: Август 18, 2013, 11:31:41 am »

Мдам,
МЦ овен
При астролозите (2 броя), които бях посетил ми говорят че съм имал, данни за артис, ама мен никога не ме е увичало..Познавам актьори и хора на изкуството, но честно казано...Ммм..как да се изразя не желая да са ми близки приятели...
Най близките са ми хора хора, занимаващи се с наука или бизнес....

Административни и мениджърски дейности влекат ли те и работа, изискваща добра организация?
За Марс вече ни каза, а как е поставен Сатурн? Ти си от поколението с Уран в Скорпион (предполагам, по към края на знака), да не си със Сатурн в Дева или Везни?

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #28 -: Август 18, 2013, 11:33:53 am »

Лил,
Целна Сатурн ми е във везни 2ри или края на 2ри дом...да влекат ме мениджърски позиций и сега може да се каже съм на такава(за протокола, защото ме питаш) на 34 години съм, 06.08.1979
Активен

Mirabella

• Пристрастен
  • Публикации: 5209
« Отговор #29 -: Август 18, 2013, 11:38:18 am »

В Дева ти е Сатурн. И имаш секстил (който по принцип не би трябвало да е гаден) между Луната и Уран.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #30 -: Август 18, 2013, 11:41:14 am »

Имам и един много шит квадрат слънце Уран...
Не обичам, някой да ми виси на главата и дава ценни указания, без да ми обясни, защо и какво ще са плюсовете и минусите...в смисъл, казармените пинизи и номера ме изкарват извън нерви...ужасна работа..:)
Преди даже на мой шевчета ги унижавах по разни фирмени партита, гаджетата им взимах и тн...а не е причтно и гот това, но мисля с времето го поизолирах малко...
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #31 -: Август 18, 2013, 11:41:43 am »

Хайде, колеги залозите започват - Рак или Лъв на Асцендента? :))

Голяма сбирщина се е заформила в първи дом - ха, съвпад Слънце/Юпитер - надувка.  :P

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #32 -: Август 18, 2013, 11:45:54 am »

Те амо Лил...Не не съм надувка...Преди можеше да се каже, стршни идиотщини съм правил...
А да Сатурн ми е в Дева, ама какво да направя, че съм истински тъпанар дето не мисли с главата си...Абе не ми е лесно, ама...
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #33 -: Август 18, 2013, 11:46:44 am »

Щом толкова лесно си им отбивал гаджетата, аз съм за АС Лъв. Човек с управител на АС в 6-ти дом няма да има тая харизма и самочувствие, че да действа така.
Активен

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #34 -: Август 18, 2013, 11:52:08 am »

Това за женките не е най важното...поне според мен....В смисъл, нещо като не ми хареса търся всякакви начини да се опълча,заради това го споменах...
Даже според мен човек да даде крачка назад, не е лошо стига след това да има по добра база, за контра атака
Активен

Lillie

• Маниак
« Отговор #35 -: Август 18, 2013, 11:52:46 am »

Да, без ректификация е трудно да се определи...

Ако започнем с Луната, смяташ ли влиянието на майката в живота ти за доминиращо, но донякъде и задушаващо, ограничаващо? А сега по знака на Десцендента - пренася ли се влиянието на Луната в по-сериозните ти партньорски връзки или си склонен да търсиш лекота и забавление, да избираш ярки, артистични и привличащи внимание партньорки?

В смисъл, нещо като не ми хареса търся всякакви начини да се опълча,заради това го споменах...
Даже според мен човек да даде крачка назад, не е лошо стига след това да има по добра база, за контра атака

Марс в съвпад с Бетелгейзе дава доста борбена енергия, хубаво е да се намери конструктивна посока за нея.

Активен
Не спирай да ме срещаш
в миг безвремие.
Аз любя се със огъня.
Неспирно.
И разпилявам пепелта си
с ветровете.

Нерил

• Редовен участник
« Отговор #36 -: Август 18, 2013, 11:56:03 am »

Лил,
За майка ми да...родителите са ми разведени..
Майка ми е супер стабилна и свястна жена( не се е оженила повторно заради мен), но наистина е така както казваш...Има и други неща, но са все в същият дух
Ами търся за връзките среден вариант...Да е артистична, когато трябва(партита, общи компании), но когато трябва да се решават сериозни неща здравия разум трябва да наделява...
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #37 -: Август 18, 2013, 11:56:15 am »

Това последното, което написа с крачката назад, е много рачешко. Обори ми теорията отвсякъде. ;D
Активен

Asol

• Редовен участник
  • Публикации: 4140
« Отговор #38 -: Август 18, 2013, 11:57:34 am »

виж, какво си писал за меннн...а аз обичам да отговарям точно и конкретно...

За теб не съм писала нищо повече, от това, което ти самия си казал за себе си. Но не за теб е темата, или греша ? Тя е като препоръка към тези, които се регистрират и искат анализ на наталните им карти. Иначе аз отговарям по темата. От пусто в празно не е сред любимите ми форми на дискусии.
Активен

Mirabella

• Пристрастен
« Отговор #39 -: Август 18, 2013, 11:59:38 am »

С дирекционен Марс към АС не можем ли да спретнем нещо? Като например, сега или преди 1-2 години чувстваш по-силно прилив на тази борбена енергия?
Трудно си намираш къде да изразходваш енергията, защото Марсът ти е мажорно неаспектиран, т.е. не комуникира с другите планети. Седи си в 12-ти дом и дига пара.
Активен