Здравей Гост

До новорегистрираните

• 324 Отговора
  • 55254 Прегледи
Re: До новорегистрираните
« Отговор #100 -: Август 18, 2013, 03:23:21 pm »
Мнеее, нямам тръпчинки.....
Косата ми е черна гъста и начупена
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

*

Crabby

• **
  • 1460
  • I will carry your world
« Отговор #101 -: Август 18, 2013, 04:57:59 pm »
Леле, колко нагли хора има :О
I wish I could leave this behind,
fly free like the air would do,
burn like the fire would do,
feel stable like the earth would do,
but at the end of the day I know I am made to do differently,
I am made to be like the water...
feel like the water and love like the water...

*

Crabby

• **
  • 1460
« Отговор #102 -: Август 18, 2013, 05:01:56 pm »
Vlizate vuv foruma 1 put I pitate vuprosi, kato nqkoi vi otgovori I poveche ne se vqsvate, do sledvashtiqt vupros. Admiracii na jenny, koqto naskoro doide da pita za vupros, no ostana vuv foruma I se vkliuchva aktivno v razlichni temi. Az sushto spiram da prawq sinastrii na vsichki nagli hora, koito daje ne sa I blagodarni sled kato si otdelil otvremeto si ili ti pishat po 20 puti na den. Sujelqwam za latinicata, na telefona sum.

*

Crabby

• **
  • 1460
« Отговор #103 -: Август 18, 2013, 09:10:13 pm »
Леле, колко нагли хора има :О
  :blink:
всички старорегистрирани са били нявга новорегистрирани, а останалото всеки носи със себе си, независимо в кой сайт или държава влиза, сменя и тъй нататък...
 Тук има оплаквания за липса на благодарност, а има и по-зле- отделил си от времето, понякога съня си, за да чоплиш на някого хороскопа-солари, прогресии и подобни, а накрая като не им хареса написаното вземат, че охулят човека, който им е обърнал внимание да им дава отговор по въпросите, които ги вълнуват  :blink:
„... мен ми стига, че нещо съм дал...“ Ев. Ев.

Именно, всеки е бил, но някой не остават..

« Отговор #104 -: Август 18, 2013, 10:02:04 pm »
Грам не споря....Още по малко с теб..:)
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #105 -: Август 18, 2013, 10:05:00 pm »
За часа няма заблуда 5.30 - Лъв...и заради това идва объркването,ако е 5.20 - Рак

*

galiusha

• *
  • 143
  • В живота няма щастие, само щастливи мигове...
« Отговор #106 -: Август 19, 2013, 09:36:27 am »
Здравейте,
и аз съм нова във форума, не вземам участие в темите просто защото не съм компетентна, интересна ми е астрологията и следя редовно форумчето. Няколко пъти съм задавали въпроси на някои от тях ми беше отговорено, на други не, и нямам намерение да се сърдя на никой, ако не ми се обърне внимание, а тези, които са се отзовали на въпросчетата ми искрено им благодаря, все пак това е някакъв положен труд, някакво отделено внимание без да се очаква нищо отсреща. Благодаря Ви, ще продължавам да следя форума, макар и без да се включвам.
 Много усмивки на всички  :88:
А ти драги приятелю, истински ли си живял 10 000 дни или си живял един и същи ден 10 000 пъти?

*

Crabby

• **
  • 1460
« Отговор #107 -: Август 19, 2013, 09:51:09 am »
И това е нещо, но някой и това не правят за съжаление.

Имам в предвид, че някой хора даже не са и благодарни... абе Марая е права де..

*

ini

• **
  • 597
« Отговор #108 -: Август 19, 2013, 10:56:30 am »
Извинявам се,че спамя темата,но би било хубаво и ако новорегисрираните не можеха да пускат нови теми. Пълно е с глупости от сорта: "Помогнете"..."Какво мислите за".... Ако един потребител прекара достатъчно време във форума ще види,че за всичко има теми и няма нужда да се пускат нови...
Извинявай, но точно ти ли го казваш това??? Само 2 дни, след като си се регистрирала, си пуснала тема, за която би следвало да си потърсила инфо за нея, както съветваш други. После си пускала още 10 теми, като регистрирана (новорегистрирана) на 2 април.  Айде малко гледай себе си и тогава давай съвети на другите.

*

Нова

• 3491
« Отговор #109 -: Август 19, 2013, 11:21:39 am »
Иниииии )))))))))))))) ;D

*

ini

• **
  • 597
« Отговор #110 -: Август 19, 2013, 11:37:30 am »
Иниииии )))))))))))))) ;D
Еми егати ...:blink:  ;D

*

Нова

• 3491
« Отговор #111 -: Август 19, 2013, 11:42:47 am »

*

ini

• **
  • 597
« Отговор #112 -: Август 19, 2013, 11:48:42 am »

*

Нова

• 3491
« Отговор #113 -: Август 19, 2013, 11:53:06 am »
Нямам още навъртян осеммесечен трудов стаж.

*

ini

• **
  • 597
« Отговор #114 -: Август 19, 2013, 11:55:55 am »
Нямам още навъртян осеммесечен трудов стаж.
хахахахаххаха днеска правя 1г и 1м  ;D то си е за черпене направо.

*

Нова

• 3491
« Отговор #115 -: Август 19, 2013, 12:00:20 pm »
Хм, и транзити те тресат, необичайно гласовите си или и ти като едно време "пред свекър и пред свекърва година говееш" и после даййй, с балтията наред ))))

« Отговор #116 -: Август 19, 2013, 12:08:37 pm »
Извинявам се,че спамя темата,но би било хубаво и ако новорегисрираните не можеха да пускат нови теми. Пълно е с глупости от сорта: "Помогнете"..."Какво мислите за".... Ако един потребител прекара достатъчно време във форума ще види,че за всичко има теми и няма нужда да се пускат нови...
Извинявай, но точно ти ли го казваш това??? Само 2 дни, след като си се регистрирала, си пуснала тема, за която би следвало да си потърсила инфо за нея, както съветваш други. После си пускала още 10 теми, като регистрирана (новорегистрирана) на 2 април.  Айде малко гледай себе си и тогава давай съвети на другите.
Точно затова съм пускала теми,защото не съм разбирала. Защото не съм се регистрирала никога във форум досега и не съм била наясно с правилата и търсачките  :blink:
''Скромността е за тези,които нямат други качества освен нея!''-Оскар Уайлд

*

Нова

• 3491
« Отговор #117 -: Август 19, 2013, 12:17:51 pm »
Предлагам да го изиграя добрата фея и да кажа, че е редно да проявим разбиране към Новодошлите. Те са свежата кръв и динамиката на форума. Един ден може да станат велики и да поучават и майсторите, а и така е редно. По този начин прогресира светът, нарича се акселерация и принципа е, че всяко Ново е по-добро от старото. Не сме в състояние, а и не бива да ограничаваме тенденцията. Ако нещо някъде се забрани, рискуваме да забуксуваме в собствената си инерция. А и чисто практически защо да не могат да постват Нови теми, ами ако направят страхотно попадение и се проявявт като Новатори, то тогава жалко и за нас, че сме пропуснали възможност, за която не можем да подозираме.

*

ini

• **
  • 597
« Отговор #118 -: Август 19, 2013, 12:21:12 pm »
Точно затова съм пускала теми,защото не съм разбирала. Защото не съм се регистрирала никога във форум досега и не съм била наясно с правилата и търсачките  :blink:
Поста ти не личи да е на човек усвоил опит във форума. Не се измъквай. Ако имаше да споделиш опит, нямаше да звучиш така в подчертаното.

*

Asol

• 4140
« Отговор #119 -: Август 19, 2013, 12:35:03 pm »
Пускането на теми само по себе си не води до прогрес, ако са в по-голямата си част лаф моафет и  с търсене на отговор и фокус върху собствения хороскоп тип "монолог".