Здравей Гост

Мрън-мрън

• 329 Отговора
  • 26843 Прегледи
*

Нова

• 3491
Re: Мрън-мрън
« Отговор #320 -: Август 26, 2013, 03:45:46 pm »
 ;D :haha:

Значи със сигурност имаме долен инсинулатор, щом аз и Нерил получаваме аналогични, макар и различни съобщения ))))))))))))))

Ще трябва да призовем астрото да тури ред в системата.  :rolleyes: :'(

Напоследък във фейса се шири един постер: Не ми трябва да ходя на цирк, просто влизам във фейсбук.

Та натам сме се запътили ))))))))))))))))

*

Нова

• 3491
« Отговор #321 -: Август 26, 2013, 03:56:01 pm »
Е, не така, помогни на дружката си, затова са приятелите.

*

Нова

• 3491
« Отговор #322 -: Август 26, 2013, 04:00:27 pm »
Е, не така, помогни на дружката си, затова са приятелите.
Никога не съм й отказала нищо, няма и да го направя, много я обичам, но тя е слаб характер, а какво ще прави, когато сатурн влезе в стрелец, не знам, цялата е само стрелци и близнаци :'(
Но не мога да й се бъркам в живота и да й променям съдбата, каквото е писано, ще стане.
Сори, че ви занимавам, просто така се ядосах (естествено спестих някой неща), че имах нужда да споделя.

Цунки! ))) Пази се.

« Отговор #323 -: Септември 11, 2013, 09:59:04 pm »
Игнор, най-доброто средство, аз отговарям само на стари потребители. Може да ми се сърдят новите, но прекаляват с наглостта си, все едно аз си нямам лични проблеми, ами ми се обясняват надълго и широко. Като си отворя кабинет, да идват, да ми плащат и ще им давам по едно хапче заебин и по живо по здраво.
  ;D ;D ;D
току-що си затворих пощата- може само приятелите и админите да ми пишат
просто последните две писма ми дойдоха в повече...
нахални, та нахални!
а Нерил имаше наглостта да ми отговори, че не знаел как да си построи карта на въпроса и поради тази причина не поставял въпроса си в темите за тази цел,а ми пишел на лични
една късна вечер пак така ме пита дали ще му отговоря, тогава го помолих да ми прати карта, тъй като бях в чужбина и през телефона влизах тук, а той се измъкна, че щом съм нямала възможност, нямало да нахалства- аз не отказах да му отговоря, а само помолих за карта... Сега му отговорих да се подиграва с някоя друга и затворих пощата! не знаел как да построи карта и да си пусне въпроса в Хорарна астрология... Аре стига бе!
Мацка това е истината...И след като съм те помолил, ЧОВЕШКИ БЕЗ ДА НАСТОЯВАМ НИЩО....
АЙДЕ ДА СЕ ДЪРЖИШ ПРИЛИЧНО И ТАКЪВ ТОН НА МЪЖА ТИ!!!!
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #324 -: Септември 11, 2013, 10:14:21 pm »

АЙДЕ ДА СЕ ДЪРЖИШ ПРИЛИЧНО И ТАКЪВ ТОН НА МЪЖА ТИ!!!!
не ми казвай какво да правя, за да не ти кажа къде да отидеш! ( на майната си!)
Кой каквото мисли, да му се връща двойно...:))))
Тайната на успеха в живота е да си готов за добрата възможност, когато тя настъпи.

« Отговор #325 -: Септември 11, 2013, 10:24:27 pm »
Виж най добронамерено те помолих за нещо, което аз не разбирам. Така съм възпитан, като не знам питам.Това прави ли ме лош или простак. Казаха ми, че си жена на години и определено имаш знания в астрологията от които има много хора да се учат. Това държание и писаници, биха прилягали на ромка чистеща улиците!
Според мен е станало недоразумение и си напрегната...Ако е така, ок..Ако не наистина предварително ти се е върнало...
Така, че нека това държание да не се повтаря спрямо мен и повече за нищо няма да те питам.

*

irina

• **
  • 587
« Отговор #326 -: Септември 12, 2013, 09:35:10 am »
Akruks, в другата тема я има тая картинка, ама пак да я кача :). Много добре мисля описва статуквото с потребителя.

« Отговор #327 -: Септември 12, 2013, 09:43:09 am »
Akruks, в другата тема я има тая картинка, ама пак да я кача :). Много добре мисля описва статуквото с потребителя.
Ти пък каква си че не те помня....:)...А рогоноска...Мдобрем...

*

Asol

• 4140
« Отговор #328 -: Септември 12, 2013, 10:18:40 am »
току-що си затворих пощата- може само приятелите и админите да ми пишат
просто последните две писма ми дойдоха в повече...
нахални, та нахални!

"Не е луд онзи, който яде баницата ..."

« Отговор #329 -: Септември 12, 2013, 10:34:12 am »
Женици айде малко да се поусвестите...месечните ви цикли транзити и настроения, да не си ги изкарвате на мен...Имате си съпрузи и съмишленици със същият статус като вас...
Е сега ако искате да ми хванете вниманието...Благодаря, ама не проявявам интерес, насочете си вниманието другаде...:)...Успех...